Hop-Chop

HOP-CHOP BarberShop jest mieszanką starej szkoły męskiego fryzjerstwa z odwołaniem się do doświadczonych, utalentowanych pracowników, w środowisku old schoolowego barbershopu.

W HOP-CHOP BarberShop można szybko i dokładnie ostrzyc włosy, nadać kształtu brodzie oraz poddać się goleniu brzytwą wraz z okładami gorącym ręcznikiem. Ojcowie mogą zabrać swoich synów, aby pokazać, jak i gdzie prawdziwi mężczyźni dbają o fryzurę, w tym celu mamy specjalną usługę – strzyżenia dla ojca i syna w promocyjnej cenie. Odwiedź HOP-CHOP BarberShop w Centrum Praskim Koneser.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9:00-20:00
Sobota: 9:00-17:00

Kontakt:

Tel.: +48 577 515 330
E-mail: koneser@hopchop.pl

Barbershop Hop Chop

Salon fryzjerstwa męskiego Barbershop Hop Chop czerpie z doświadczenia i talentu swoich pracowników, pełnych pasji i nowatorskich pomysłów. Salon Barbershop Hop Chop nawiązuje do tradycji old schoolowego barbershopu, promując jednocześnie indywidualizm fryzjerów podczas strzyżenia i stylizacji fryzur. Hop Chop Koneser zyskuje popularność dzięki ciekawym pomysłom na strzyżenie włosów, które nadają niepowtarzalnego wyglądu dla każdej fryzury. Dzięki usługom, jakie oferuje Hop Chop Barber Warszawa Praga zyskuje miejsce kompleksowych usług pielęgnacyjnych dla panów. Każdy z lokali Hop-Chop oferuje pełny pakiet usług – od szybkiego strzyżenia dla zabieganych, poprzez nadanie kształtu brodzie, aż po klasyczne golenie brzytwą z gorącymi ręcznikami, które poza efektem wizualnym, daje także chwile odprężenia.

Zakład fryzjerski Hop Chop jest zlokalizowany m.in. w Centrum Praskim Koneser. Zadbaliśmy o doskonałą komunikację z poszczególnymi dzielnicami Warszawy, dzięki czemu stali klienci nie będą mieli problemu z dojazdem.

 

Innowacyjne podejście do strzyżenia

W zakładzie fryzjerskim Hop Chop Koneser stawiamy na jakość usługi i dokładność strzyżenia. Słuchamy potrzeb każdego klienta, sugerując mu stylizację dopasowaną do twarzy i preferencji wizualnych. Umożliwiamy zapisy online, podając na stronie dokładny harmonogram wolnych miejsc. Hop Chop przykłada ogromną wagę do punktualności i trzymania się określonego wcześniej czasu strzyżenia. Klienci chwalą nas za szanowanie ich czasu. Realizacja usługi odbywa się zgodnie z planem, dzięki czemu każda osoba może sobie dokładnie zaplanować dalszą część dnia. Nasz pakiet usługowy obejmuje strzyżenie włosów według wizji fryzjera w porozumieniu z klientem. Stawiamy na oryginalne stylizacje, dopracowane w najmniejszym szczególe. Proponujemy królewskie golenie, strzyżenie brody z podgalaniem brzytwą. Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe dla ojców z synami, którzy chętnie korzystają z naszych usług.

Wcześniejsze przyjście do lokalu nie będzie wiązało się z nudą. Klientów, którzy odwiedzą nas nieco wcześniej niż planowana godzina strzyżenia, zapraszamy na szklankę burbonu od naszego partera JimBeam. Adres naszego lokalu w Centrum Praskim Koneser uwzględnia łatwość dojazdu oraz intrygującą okolicę.

 

Barber Hop Chop godziny otwarcia

Salon fryzjerski Barber Hop Chop godziny otwarcia ustalił w taki sposób, aby wpisać się w harmonogram dnia większości naszych klientów. Od poniedziałku do piątku jesteśmy otwarci w godzinach 9-20. Pracujemy także w sobotę, w lekko ograniczonym wymiarze czasowym – 10-17. W Barber Hop Chop godziny otwarcia korespondują z naturalnym planem dnia większości osób.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony klientów, nawet po opuszczeniu salonu. Oferujemy możliwość dokonania poprawek we fryzurze w ciągu 3 dni od wizyty w lokalu. Dzięki Hop Chop Barber Warszawa Praga zyskała nowy adres dla panów pragnących oryginalnego wyglądu swoich włosów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację