PaperConcept

PaperConcept to więcej niż sklep – to świat pełen pasji i inspiracji.

Znajdziesz tu ogromny wybór papierów ozdobnych, kopert, profesjonalnych artykułów plastycznych i produktów kreatywnych.

Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w rysunku, malarstwie i kaligrafii, ale również w takich dziedzinach rękodzieła jak scrapbooking czy decoupage.

To także raj dla miłośników planowania i przyboroholików! 🙂

Czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero budzi się w Tobie chęć tworzenia, zapraszamy!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 10:00-20:00

Kontakt:

Tel.: + 48 534 588 382
E-mail: koneser@paperconcept.pl 

Profesjonalny sklep plastyczny Warszawa Praga

Wśród lokalizacji, gdzie dostępny jest sklep plastyczny Paper Concept Warszawa Praga wyróżnia się wyjątkowo bogatym asortymentem dla osób kreatywnych. Na terenie Centrum Praskiego Koneser znajdziesz różnorodne akcesoria plastyczne, między innymi do rysunku, malarstwa, modelarstwa czy kaligrafii. Szeroki wybór produktów z różnych półek cenowych usatysfakcjonuje zarówno początkujących pasjonatów rękodzieła, jak i profesjonalistów. Artykuły od znanych i cenionych na rynku producentów pomogą Ci w realizacji Twoich artystycznych ambicji. Oprócz tego w ofercie Paper Concept Koneser znajdziesz także wszelakie akcesoria ułatwiające pracę i organizację życia osobistego: notatniki, kalendarze, planery, teczki, zakreślacze i inne przybory piśmiennicze.

 

Paper Concept Koneser – oferta

Dla osób, które interesuje sklep plastyczny Warszawa Praga z pewnością zachęca do odwiedzenia Paper Concept. Szeroki asortyment gwarantuje, że niezależnie od wybranej dziedziny sztuki lub rękodzieła, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy akcesoria do rysunku, takie jak kredki, markery, ołówki, węgle oraz tusze. Posiadamy bogaty przekrój farb, między innymi akrylowych, akwarelowych, olejnych, do szkła, ceramiki, tkanin, twarzy i ciała. Znajdziesz u nas bloki z papierem o różnych właściwościach, a także podobrazia z wysokiej jakości płótnami. Profesjonalne tworzenie z pewnością wspomogą dostępne u nas sztalugi, pędzle, szpachelki, paletki, temperówki oraz gumki. W Paper Concept Koneser możesz kupić także masy do modelowania, akcesoria do kaligrafii, żywicę espoksydową i formy do odlewów. Wiele akcesoriów dotyczy hobby, takich jak scrapbooking, cardmaking, decoupage, mixed-media czy home decor.

Jeżeli planujesz ślub lub inną uroczystość, sklep papierniczy w lokalizacji Warszawa Praga gwarantuje dostęp do akcesoriów także na takie okazje. To między innymi balony, dekoracje stołu, samochodu, ciast i tortów, bieżniki na stół, kubeczki papierowe, serpentyny, piniaty, butle z helem, wstążki i pudełka na prezent. Własnoręczne przygotowanie zaproszeń ułatwią Ci nasze papiery ozdobne, koperty i inne produkty kreatywne. Posiadamy papiery dekoracyjne i koperty o różnych formatach, a także inne elementy, które możesz wykorzystać do ich ozdoby, na przykład cekiny, piórka, suszki, koraliki i sznurki.

 

Sklep plastyczny Warszawa Praga – akcesoria szkolne

Dla rodziców, których interesuje sklep papierniczy Warszawa Praga to dobre miejsce na przygotowanie wyprawki szkolnej dla swoich pociech. Posiadamy artykuły niezbędne dla dzieci podczas zajęć plastycznych oraz technicznych: wycinanki, bibułę, naklejki, plastelinę, modelinę oraz bloki szkolne. Do szkoły niezbędne są także zeszyty i teczki – te o ciekawych wzorach z pewnością umilą dzieciom naukę. Na matematyce nie sposób obejść się bez linijki, kątomierza i cyrkla. Podczas zajęć technicznych przyda się natomiast papier milimetrowy, klej oraz taśma samoprzylepna.

 

Paper Concept godziny otwarcia Koneser

Adres Paper Concept na warszawskiej Pradze nie sprawia większego problemu. Ponieważ sklep mieści się w obrębie dobrze wszystkim znanego Centrum Praskiego Koneser, artystyczne zakupy można połączyć na przykład ze zwiedzaniem aktualnych wystaw w poszukiwaniu inspiracji lub ze zjedzeniem smacznego posiłku. Godziny otwarcia od 10:00 do 20:00 w każdy dzień tygodnia oprócz niedzieli i świąt ułatwiają zakupy akcesoriów plastycznych niezależnie od indywidualnego rytmu dnia i innych wykonywanych obowiązków.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację