Inmedio

Inmedio Warszawa Praga oferuje zakup czasopism, magazynów, różnych gatunków książek, a także przekąsek i napojów. Ofertę uzupełniają artykuły tytoniowe oraz artykuły takie jak baterie czy kosmetyki. Można tu zakupić także kartki okolicznościowe oraz wyjątkowe upominki. W placówkach istnieje możliwość opłacenia rachunków oraz skorzystania z usług kurierskich.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 10:00-18:00

Inmedio Koneser

Sieć salonów Inmedio powstała w Polsce w roku 1998. Obecnie to ponad 450 sklepów oferujących bogaty asortyment prasy krajowej i zagranicznej sprzedawany według nowoczesnego konceptu wypracowanego we współpracy Lagardère Travel Retail z Grupą Eurocash. Kompleksowa oferta sieci i koncept sprzedaży dopasowany do potrzeb konsumentów zostały nagrodzone w 2018 roku wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi. Pierwszy salon prasowy Inmedio powstał we Wrocławiu. Obecnie saloniki Inmedio można znaleźć w kilkuset galeriach i centrach handlowych rozmieszczonych w dużych i średnich miastach Polski. Krajowy sukces skłonił Inmedio do ekspansji poza Polskę i dziś firma obecna jest w Rumunii, Czechach i na Węgrzech. Sklepy zlokalizowane są przede wszystkim w centrach handlowych oraz w biurowcach.

Salon Inmedio znajduje się również pod adresem Plac Konesera 2 w Warszawie. Inmedio Warszawa Praga oferuje zakup czasopism, magazynów, różnych gatunków książek, a także przekąsek i napojów. Ofertę uzupełniają artykuły tytoniowe oraz artykuły serwisowe, takie jak baterie czy kosmetyki. Można tu zakupić także kartki okolicznościowe oraz wyjątkowe upominki. W placówkach istnieje możliwość opłacenia rachunków oraz skorzystania z usług kurierskich. Inmedio Konser to mały salon z ciekawym asortymentem. Warto zapisać ten adres i odwiedzić go w celu zakupu nowej prasy lub bestsellerowych, najnowszych pozycji książkowych.

 

Czemu warto zajrzeć do Inmedio Warszawa Praga?

Inmedio to przede wszystkim bogata oferta prasy i magazynów, dostosowana do bieżących potrzeb klientów i podzielona na bloki tematyczne. Zapewnia największy wybór tytułów prasowych. Estetyczne, przestronne wnętrze oraz przemyślana ekspozycja ułatwiają wyszukanie interesujących czasopism, dzienników i magazynów. Na czytelników czekają tu tytuły ze wszystkich dziedzin – od prasy kobiecej, modowej, lifestylowej, przez poradniki, tytuły hobbystyczne, po kolorowe magazyny dla najmłodszych i prasę codzienną. Oferta Inmedio to również książki, wyroby tytoniowe, słodycze, napoje oraz artykuły multimedialne. Klienci znajdą tu również podręczne artykuły piśmiennicze oraz drobne upominki. Dostępne w salonie pozycje prasowe i książkowe można przeglądać na miejscu.

Dobra lokalizacja, profesjonalna obsługa i zawsze aktualna oferta to najważniejsze atuty dobrego salonu prasowego, jakim jest z pewnością salon Inmedio Koneser. Poza prasą, którą w Inmedio można przejrzeć i kupić, w niewielkich salonikach dostępne są artykuły i akcesoria tytoniowe, cygara i cygaretki, przekąski i parafarmaceutyki. Na czytelników książek czekają wybrane, najnowsze hity literatury polskiej, a także zagranicznej.

 

Inmedio Warszawa Praga – godziny otwarcia

Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a w sobotę w godzinach 10:00-18:00. W niedziele sklep jest nieczynny. Warto zapisać sobie adres Inmedio Warszawa Praga. Godziny otwarcia salonu są długie, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie czas w ciągu tygodnia na odwiedzenie sklepu i wybranie pozycji oraz artykułów dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację