Inmedio

Inmedio Warszawa Praga oferuje zakup czasopism, magazynów, różnych gatunków książek, a także przekąsek i napojów. Ofertę uzupełniają artykuły tytoniowe oraz artykuły takie jak baterie czy kosmetyki. Można tu zakupić także kartki okolicznościowe oraz wyjątkowe upominki. W placówkach istnieje możliwość opłacenia rachunków oraz skorzystania z usług kurierskich.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 10:00-18:00

Inmedio Koneser

Sieć salonów Inmedio powstała w Polsce w roku 1998. Obecnie to ponad 450 sklepów oferujących bogaty asortyment prasy krajowej i zagranicznej sprzedawany według nowoczesnego konceptu wypracowanego we współpracy Lagardère Travel Retail z Grupą Eurocash. Kompleksowa oferta sieci i koncept sprzedaży dopasowany do potrzeb konsumentów zostały nagrodzone w 2018 roku wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi. Pierwszy salon prasowy Inmedio powstał we Wrocławiu. Obecnie saloniki Inmedio można znaleźć w kilkuset galeriach i centrach handlowych rozmieszczonych w dużych i średnich miastach Polski. Krajowy sukces skłonił Inmedio do ekspansji poza Polskę i dziś firma obecna jest w Rumunii, Czechach i na Węgrzech. Sklepy zlokalizowane są przede wszystkim w centrach handlowych oraz w biurowcach.

Salon Inmedio znajduje się również pod adresem Plac Konesera 2 w Warszawie. Inmedio Warszawa Praga oferuje zakup czasopism, magazynów, różnych gatunków książek, a także przekąsek i napojów. Ofertę uzupełniają artykuły tytoniowe oraz artykuły serwisowe, takie jak baterie czy kosmetyki. Można tu zakupić także kartki okolicznościowe oraz wyjątkowe upominki. W placówkach istnieje możliwość opłacenia rachunków oraz skorzystania z usług kurierskich. Inmedio Konser to mały salon z ciekawym asortymentem. Warto zapisać ten adres i odwiedzić go w celu zakupu nowej prasy lub bestsellerowych, najnowszych pozycji książkowych.

 

Czemu warto zajrzeć do Inmedio Warszawa Praga?

Inmedio to przede wszystkim bogata oferta prasy i magazynów, dostosowana do bieżących potrzeb klientów i podzielona na bloki tematyczne. Zapewnia największy wybór tytułów prasowych. Estetyczne, przestronne wnętrze oraz przemyślana ekspozycja ułatwiają wyszukanie interesujących czasopism, dzienników i magazynów. Na czytelników czekają tu tytuły ze wszystkich dziedzin – od prasy kobiecej, modowej, lifestylowej, przez poradniki, tytuły hobbystyczne, po kolorowe magazyny dla najmłodszych i prasę codzienną. Oferta Inmedio to również książki, wyroby tytoniowe, słodycze, napoje oraz artykuły multimedialne. Klienci znajdą tu również podręczne artykuły piśmiennicze oraz drobne upominki. Dostępne w salonie pozycje prasowe i książkowe można przeglądać na miejscu.

Dobra lokalizacja, profesjonalna obsługa i zawsze aktualna oferta to najważniejsze atuty dobrego salonu prasowego, jakim jest z pewnością salon Inmedio Koneser. Poza prasą, którą w Inmedio można przejrzeć i kupić, w niewielkich salonikach dostępne są artykuły i akcesoria tytoniowe, cygara i cygaretki, przekąski i parafarmaceutyki. Na czytelników książek czekają wybrane, najnowsze hity literatury polskiej, a także zagranicznej.

 

Inmedio Warszawa Praga – godziny otwarcia

Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a w sobotę w godzinach 10:00-18:00. W niedziele sklep jest nieczynny. Warto zapisać sobie adres Inmedio Warszawa Praga. Godziny otwarcia salonu są długie, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie czas w ciągu tygodnia na odwiedzenie sklepu i wybranie pozycji oraz artykułów dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację