Stomatologia Dental Sense Medicover

Efekt połączenia sił znanej marki Medicover Stomatologia z siecią prestiżowych centrów stomatologicznych Dental Sense. Pacjentom oferowane są kompleksowe usługi stomatologiczne z wykorzystaniem najwyższych technologii i z zapewnieniem maksymalnego komfortu leczenia.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 08:00-14:00

Lokalizacja:

Wejście od ul. Ząbkowskiej (nad wejściem do hotelu Moxy)

Kontakt/umów wizytę:

Tel.: +48 696 072 737

Do szerokiej oferty pierwszego kulturalno-rozrywkowego centrum Warszawy dołączyły nowe usługi. Na terenie Centrum Praskiego Koneser można poddać się leczeniu schorzeń zębów oraz przyzębia. Nowy punkt to efekt fuzji dwóch znanych marek specjalizujących się w medycynie, klinika o nazwie Stomatologia Dental Sense Medicover. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych w niej zabiegów.

 

Renomowana klinika dentystyczna na Pradze w Warszawie

Osoby poszukujące stomatologa w stolicy mają teraz większy wybór. Nowa placówka stanowi połączenie sił dwóch prestiżowych sieci. Pierwsza to centra stomatologiczne Dental Sense, oferujące leczenie dentystyczne. W zależności od konkretnego przypadku specjaliści stosują rozwiązania typu odbudowa ubytków implantami czy sterowana regeneracja kości przy użyciu biomateriałów (GBR). Zabiegi poprzedza diagnostyka cyfrowa z zastosowaniem tomografii komputerowej albo zdjęć rentgenowskich.

Drugi partner to marka Medicover Stomatologia. Sieć ma oddziały w największych miastach w Polsce. Współpracuje z ambitnymi dentystami, którzy sukcesywnie podnoszą kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Dzięki temu pacjenci Medicover Stomatologia mają dostęp do krótkich oraz bezbolesnych technik zabiegowych.

W wyniku działań obu firm powstała klinika, w której chętni będą mogli przejść kompleksowe leczenie chorób zębów. Jeżeli potrzebują pomocy specjalisty takiego jak stomatolog Warszawa Praga to obszar, w którym mieści się nowa placówka stomatologiczna.

 

Wykwalifikowany dentysta Warszawa Praga

Do pakietu zabiegów przeprowadzanych w ośrodku w Centrum Praskim Koneser należy zarówno stomatologia zachowawcza, jak i zaawansowana implantologia. Pacjenci, którzy zdecydują się na usługi kliniki, mogą oczyścić uzębienie ze zgromadzonych na nim złogów kamienia czy osadów. Jeżeli czują niezadowolenie z wyglądu bądź koloru zębów, stomatolodzy zaproponują im odpowiednie procedury. W ramach stomatologii estetycznej oraz protetyki wykonują usługi wybielania zębów, a także korekty ich kształtu lub wielkości. Mogą nadbudować zęby ukruszone, złamane lub niepasujące do sąsiednich przy wykorzystaniu materiałów kompozytowych. Stosują również licówki, korony oraz mosty, poprawiając estetykę uśmiechu pacjenta.

Kolejne dziedziny stomatologii, które oferuje klinika, to periodontologia oraz endodoncja. Pierwsza zajmuje się leczeniem chorób przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej. Stomatolog Medicover zapewnia wsparcie osobom borykającym się z problemami typu paradontoza lub zapalenie dziąseł. Mogą się zgłaszać do niego cierpiący z powodu krwawienia dziąseł, nadwrażliwości na określone pokarmy albo odsłoniętych szyjek zębowych. Z kolei endodoncja pomaga ratować przed ekstrakcją zęby z zapaleniem albo stanem martwiczym miazgi.

 

Doświadczony dentysta Warszawa Praga

W sytuacjach gdy zmiany chorobowe okazują się zbyt zaawansowane, z pomocą pacjentowi przychodzi chirurg stomatolog. Po usunięciu chorego zęba ubytek można uzupełnić indywidualnie dopasowaną pracą protetyczną. Wśród najnowszych stosowanych w stomatologii rozwiązań znajduje się implantologia. Śruby wszczepione w tkankę kostną szczęki bądź żuchwy pełnią funkcję sztucznego korzenia zęba. Po okresie zagojenia tkanki (tzw. osteointegracja) można umocować na implancie odbudowę protetyczną. Jeżeli pacjent nie dysponuje wystarczającą ilością tkanki kostnej, rozwiązaniem może być zabieg przygotowujący podłoże pod implanty (np. sinus lift, GBR).

Ostatnia dziedzina stomatologii, którą zajmuje się klinika dentystyczna na Pradze w Warszawie, to ortodoncja. W jej ramach specjaliści korygują wady zgryzu u pacjentów. Posługują się w tym celu aparatami ortodontycznymi stałymi oraz ruchomymi. Niwelują niedoskonałości uzębienia u dorosłych, młodzieży oraz dzieci.

 

Sprawdzony dentysta na Pradze

Poza leczeniem chorób zębów oraz przyzębia stomatolog Medicover proponuje chętnym inne usługi. Można umówić się na wizytę do logopedy albo fizjoterapeuty. Ponadto placówka przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Można połączyć leczenie stomatologiczne z poprawą swojego wizerunku, m.in. wygładzić zmarszczki, przywrócić skórze utraconą jędrność oraz elastyczność. Dużym powodzeniem wśród odwiedzających cieszą się procedury, takie jak powiększanie ust preparatami na bazie kwasu hialuronowego.

Lokalizacja to jeden z licznych atutów kliniki. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy specjalisty takiego jak stomatolog Warszawa Praga to dzielnica, do której łatwo dojechać z dowolnego punktu stolicy. Można do nas dotrzeć zarówno własnym samochodem, jak i środkiem transportu publicznego. Oprócz tego znalezienie placówki w Centrum Praskim Koneser nie sprawi nikomu większych trudności. Wejście jest umiejscowione nad wejściem do hotelu Moxy (od ul. Ząbkowskiej).

Do naszej placówki może umówić się każdy, kto zmaga się z dolegliwościami bólowymi zębów. Zapewniamy serdeczną, pełną empatii oraz zrozumienia atmosferę w trakcie wizyt, bezbolesne leczenie oraz szeroką gamę usług stomatologicznych. Dentysta na Pradze poszukuje rozwiązania każdego problemu, z którym odwiedza nas pacjent.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację