Mydlarnia Cztery Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki to producent kosmetyków naturalnych z Białegostoku. W naszym sklepie znajdziecie m.in. ręcznie wytwarzane mydła, dezodoranty w kremie czy bestsellerowy szampon w kostce. Wiemy, że kosmetyki mogą działać świetnie bez dodatku niezdrowej chemii, dlatego w naszych produktach jej nie ma i nie będzie. Wypróbuj je na własnej skórze!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 11:00-19:00

Kontakt:

Tel.:+48 690 800 829
E-mail: koneser@4szpaki.pl 

Mydlarnia Cztery Szpaki w warszawskim Koneserze to miejsce unikatowe, które warto zaznaczyć sobie na mapie ulubionych wielką czerwoną kropką. Tu pachnące łączy się z pożytecznym, przyjemne ze zdrowym, a wszystko to zapakowane w ekologiczne szklane słoiczki i papierowe etykiety, by było tak, jak trzeba – czyli w duchu zero waste!

 

Nasz adres – Mydlarnia Cztery Szpaki Koneser

Do Konesera trafić nietrudno, choć przybywając po raz pierwszy pod adres Plac Konesera 2 można mieć pewne trudności z rozeznaniem się w oferowanych tu usługach. 4 Szpaki znajdziesz na pasażu handlowym. Jeśli chodzi o czas, w którym otwiera swoje powoje nasza mydlarnia, Koneser godziny otwarcia ma zbliżone dla wszystkich sklepów na pasażu, to jest 11:00-19:00.

 

4 Szpaki mydlarnia Koneser godziny otwarcia – dla Twojej wygody

W ciągu dnia, kiedy Warszawa tętni życiem, uwielbiamy pracować dla Ciebie, prezentując możliwości naszych ekologicznych mydełek, szamponów w kostce, peelingów i innych specyfików, które Mydlarnia tworzy ręcznie zgodnie z zasadami zero waste. Dajemy Ci czas na przemyślane zakupy każdego dnia – nie spiesz się, zjedz leniwe, długie śniadanie i dopiero po 11:00 zajrzyj do nas, by sprawić sobie coś ekstra, przy czym codzienna pielęgnacja będzie dla Ciebie rozkosznym rytuałem. Sklep jest otwarty aż do 19:00. Po tym czasie zapraszamy na romantyczną kolację w którejś z kultowych knajpek Konesera, lub radosną kontynuację wieczoru w jednym z barów. Dzięki temu masz mnóstwo czasu na zakupy, a potem możesz dalej rozkoszować się pięknem nocy przy udziale ulubionych rozrywek kulturalnych!

 

Mydlarnia Warszawa – 4 szpaki z Białegostoku

Cztery Szpaki powstały w Białymstoku jako niewielka manufaktura mydełek, szamponów w kostce, czy dezodorantów w kremie. Dziś, gdy chodzi o mydlarnie Warszawa może poszczycić się właśnie Szpakami jako jedną z najchętniej odwiedzanych, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

Szampony w kostce to prawdziwa duma i hit wśród kosmetycznych perełek – doskonale oczyszczają, łagodzą typowe dla skóry głowy dolegliwości, odświeżają, i są niesamowicie wygodne w użytkowaniu. Do produkcji absolutnie każdego produktu z oferty producent używa 100% naturalnych surowców. Olejki, bazy roślinne, zioła, owoce, przyprawy – w Czterech Szpakach nie boją się odważnych połączeń, takich jak mandarynka z rozmarynek, bo to właśnie one są najlepszą wizytówką Szpaków!

 

Mydlarnia Cztery Szpaki Koneser – zajrzyj do nas koniecznie

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę odwiedzić najlepsze w Polsce mydlarnie Warszawa powinna być Twoim numerem jeden na liście miejsc wartych odwiedzenia. Ale uwaga – w Koneserze naprawdę dużo się dzieje, i wizyta w Czterech Szpakach na pewno nie będzie krótka! Zadbamy za to, aby była intensywna – w nowe zapachowe doznania, prezentacje możliwości produktów, dopasowanie ich do Twoich potrzeb i preferencji w jak największym stopniu.

Buszując pośród półek z produktami Cztery Szpaki na pasażu w Koneserze, możesz doznać niemałego zaskoczenia związanego z tak dużą ilością nietuzinkowych i ekologicznych produktów. Po niedługim czasie zauważysz jednak, że każdy z nich pielęgnacji pochodzi z konkretnej zapachowej kolekcji. Oznacza to, że do jego produkcji użyto nieco innych składników bazowych, ale tych samych składników aktywnych – owoców, roślin czy ziół. Tym samym łatwiej Ci będzie wybierać konkretne gamy zapachowe, kierując się nie tylko węchem i preferencjami, ale również potrzebami Twojej skóry.

 

Mydlarnia Cztery Szpaki – najlepszy kierunek w Warszawie

Cztery Szpaki to mydlarnia w Warszawie, która zadaje kłam wszechobecnym stwierdzeniom na temat fatalnej jakości współczesnych kosmetyków i ich złego wpływu na środowisko. Producentów cechuje innowacyjne podejście – do człowieka i do planety! Nie testują oni kosmetyków na zwierzętach, a jedynie na sobie samych! Oferujemy Ci to, co najczystsze i najskuteczniejsze – naturę zamkniętą w słoiczkach i papierowych opakowaniach. Po to, byś kiedyś mógł z rozrzewnieniem mówić swoim wnukom „za moich czasów to dopiero były kosmetyki…”. Zapraszamy do odwiedzania Konesera na wyjątkowe zakupy kosmetyczne!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację