Mydlarnia Cztery Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki to producent kosmetyków naturalnych z Białegostoku. W naszym sklepie znajdziecie m.in. ręcznie wytwarzane mydła, dezodoranty w kremie czy bestsellerowy szampon w kostce. Wiemy, że kosmetyki mogą działać świetnie bez dodatku niezdrowej chemii, dlatego w naszych produktach jej nie ma i nie będzie. Wypróbuj je na własnej skórze!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 11:00-19:00

Kontakt:

Tel.:+48 690 800 829
E-mail: koneser@4szpaki.pl 

Mydlarnia Cztery Szpaki w warszawskim Koneserze to miejsce unikatowe, które warto zaznaczyć sobie na mapie ulubionych wielką czerwoną kropką. Tu pachnące łączy się z pożytecznym, przyjemne ze zdrowym, a wszystko to zapakowane w ekologiczne szklane słoiczki i papierowe etykiety, by było tak, jak trzeba – czyli w duchu zero waste!

 

Nasz adres – Mydlarnia Cztery Szpaki Koneser

Do Konesera trafić nietrudno, choć przybywając po raz pierwszy pod adres Plac Konesera 2 można mieć pewne trudności z rozeznaniem się w oferowanych tu usługach. 4 Szpaki znajdziesz na pasażu handlowym. Jeśli chodzi o czas, w którym otwiera swoje powoje nasza mydlarnia, Koneser godziny otwarcia ma zbliżone dla wszystkich sklepów na pasażu, to jest 11:00-19:00.

 

4 Szpaki mydlarnia Koneser godziny otwarcia – dla Twojej wygody

W ciągu dnia, kiedy Warszawa tętni życiem, uwielbiamy pracować dla Ciebie, prezentując możliwości naszych ekologicznych mydełek, szamponów w kostce, peelingów i innych specyfików, które Mydlarnia tworzy ręcznie zgodnie z zasadami zero waste. Dajemy Ci czas na przemyślane zakupy każdego dnia – nie spiesz się, zjedz leniwe, długie śniadanie i dopiero po 11:00 zajrzyj do nas, by sprawić sobie coś ekstra, przy czym codzienna pielęgnacja będzie dla Ciebie rozkosznym rytuałem. Sklep jest otwarty aż do 19:00. Po tym czasie zapraszamy na romantyczną kolację w którejś z kultowych knajpek Konesera, lub radosną kontynuację wieczoru w jednym z barów. Dzięki temu masz mnóstwo czasu na zakupy, a potem możesz dalej rozkoszować się pięknem nocy przy udziale ulubionych rozrywek kulturalnych!

 

Mydlarnia Warszawa – 4 szpaki z Białegostoku

Cztery Szpaki powstały w Białymstoku jako niewielka manufaktura mydełek, szamponów w kostce, czy dezodorantów w kremie. Dziś, gdy chodzi o mydlarnie Warszawa może poszczycić się właśnie Szpakami jako jedną z najchętniej odwiedzanych, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

Szampony w kostce to prawdziwa duma i hit wśród kosmetycznych perełek – doskonale oczyszczają, łagodzą typowe dla skóry głowy dolegliwości, odświeżają, i są niesamowicie wygodne w użytkowaniu. Do produkcji absolutnie każdego produktu z oferty producent używa 100% naturalnych surowców. Olejki, bazy roślinne, zioła, owoce, przyprawy – w Czterech Szpakach nie boją się odważnych połączeń, takich jak mandarynka z rozmarynek, bo to właśnie one są najlepszą wizytówką Szpaków!

 

Mydlarnia Cztery Szpaki Koneser – zajrzyj do nas koniecznie

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę odwiedzić najlepsze w Polsce mydlarnie Warszawa powinna być Twoim numerem jeden na liście miejsc wartych odwiedzenia. Ale uwaga – w Koneserze naprawdę dużo się dzieje, i wizyta w Czterech Szpakach na pewno nie będzie krótka! Zadbamy za to, aby była intensywna – w nowe zapachowe doznania, prezentacje możliwości produktów, dopasowanie ich do Twoich potrzeb i preferencji w jak największym stopniu.

Buszując pośród półek z produktami Cztery Szpaki na pasażu w Koneserze, możesz doznać niemałego zaskoczenia związanego z tak dużą ilością nietuzinkowych i ekologicznych produktów. Po niedługim czasie zauważysz jednak, że każdy z nich pielęgnacji pochodzi z konkretnej zapachowej kolekcji. Oznacza to, że do jego produkcji użyto nieco innych składników bazowych, ale tych samych składników aktywnych – owoców, roślin czy ziół. Tym samym łatwiej Ci będzie wybierać konkretne gamy zapachowe, kierując się nie tylko węchem i preferencjami, ale również potrzebami Twojej skóry.

 

Mydlarnia Cztery Szpaki – najlepszy kierunek w Warszawie

Cztery Szpaki to mydlarnia w Warszawie, która zadaje kłam wszechobecnym stwierdzeniom na temat fatalnej jakości współczesnych kosmetyków i ich złego wpływu na środowisko. Producentów cechuje innowacyjne podejście – do człowieka i do planety! Nie testują oni kosmetyków na zwierzętach, a jedynie na sobie samych! Oferujemy Ci to, co najczystsze i najskuteczniejsze – naturę zamkniętą w słoiczkach i papierowych opakowaniach. Po to, byś kiedyś mógł z rozrzewnieniem mówić swoim wnukom „za moich czasów to dopiero były kosmetyki…”. Zapraszamy do odwiedzania Konesera na wyjątkowe zakupy kosmetyczne!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację