EV dla Ciebie

W „EV dla Ciebie” jesteśmy przekonani, że samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji na świecie! Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie samochodów elektrycznych. Wszystkie samochody mają nieskazitelną historię, pełną gwarancję producenta oraz pochodzą w 100% z europejskiego rynku.

Jesteśmy oficjalnym partnerem największego sprzedawcy używanych Tesli w Belgii, firmy NIKOLA-BRUSSELS, oraz niezależnym importerem marek takich jak Tesla czy Polestar.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 11:00-19:00

Kontakt:

Tel.: +48 794 129 477
E-mail: marcin@tesladlaciebie.pl

EV – Wynajem samochodów elektrycznych Warszawa Praga

Firma EV to niezależny dealer samochodów elektrycznych w Warszawie, który specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie okolicznościowym pojazdów klasy premium. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje także usługi związane z montażem, modernizacją i detailingiem elektrycznych aut. Wizyta w salonie EV to doskonały sposób na zapoznanie się z branżą elektromobilności (ang. e-mobility), która w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W kwestii takiej jak samochody elektryczne Warszawa to jedno z niewielu miast w Polsce, w których znaleźć można działające ładowarki publiczne. Mając na uwadze nieustannie rosnące ceny paliw oraz ich szkodliwy wpływ na środowisko naturalne nie trudno się dziwić, iż z roku na rok coraz więcej osób przesiada się do hybrydy lub elektryka.

 

Samochody elektryczne Warszawa – Czym wyróżnia się oferta EV?

W przeciwieństwie do wielu innych dealerów zajmujemy się sprzedażą tylko i wyłącznie samochodów elektrycznych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele charakteryzują się nieskazitelną oraz przejrzystą historią, pełną gwarancją ze strony producenta oraz co najważniejsze europejskim rodowodem. Dzięki oficjalnemu partnerstwu z belgijską firmą NIKOLA-BRUSSELS (największy sprzedawca używanych Tesli w Belgi) nie trzeba męczyć się z importem amerykańskich Tesli, które nie są przystosowane do ładowania w europejskich superchargerach. W kwestii takiej jak elektryczne ekskluzywne samochody Warszawa to miasto, w którym zaoferować możemy następujące modele:

 • Tesla Model 3 Performance
 • Tesla Model 3 Long Range
 • Tesla Model S Performance
 • Tesla Model S Long Range
 • Audi E-TRON RS GT
 • POLESTAR 2 LONG RANGE FWD/AWD
 • POLESTAR 2 STANDARD RANGE

 

Wynajem samochodów elektrycznych Warszawa Praga – Zakres usług EV

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie importu oraz indywidualnej konfiguracji nowych Tesli. Jesteśmy w stanie dostarczyć auta gotowe do rejestracji w Polsce oraz pomóc we wszelkich kwestiach związanych z opieką przed i posprzedażową. Nasza oferta obejmuje także krótko lub długoterminowy wynajem Tesli z 2020 roku (Model 3 Performance 2 albo Model S Performance). Można zapisać się też na jazdę testową z wykwalifikowanym instruktorem, dzięki czemu nie trzeba martwić się brakiem doświadczenia z zakresu prowadzenia elektrycznych pojazdów. Dotyczy to nie tylko wspomnianych wyżej modeli Tesli, ale także nowego POLESTAR 2 LONG RANGE AWD z 2021.

 

Wynajem samochodów elektrycznych Warszawa Praga – Gdzie jest salon EV?

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem lub wynajmem nowoczesnego auta elektrycznego zapraszamy serdecznie do wizyty w naszym salonie, który zlokalizowany jest przy Placu Konesera 3. Wycieczka do Centrum Praskiego Koneser to doskonała okazja, żeby na żywo zobaczyć dostępne w naszej ofercie samochody elektryczne Warszawa to jedno z wielu miast, w których z roku na rok przybywa coraz więcej pojazdów kategorii EV (ang. electric vehicles).

 

Eventy samochodowe Praga Warszawa – Dlaczego elektryczne auta są tak popularne?

Wynajem elektrycznego samochodu to świetny sposób na przyciągnięcie dodatkowego zainteresowania ze strony gości na danym evencie. Nowoczesne i pięknie prezentujące się modele Tesli, Audi czy POLESTAR mogą pomóc w budowaniu ekologicznego wizerunku danej marki, czy firmy. Pierwsza styczność z tego rodzaju rozwiązaniami, podobnie jak jazda testowa, to gwarancja niezapomnianych wspomnień. W kwestii takiej jak elektryczne i ekskluzywne samochody Warszawa to miasto, w którym cieszą się one największą popularnością w całej Polsce.

 

Dealer samochodów elektrycznych w Warszawie – Dlaczego nie importujemy amerykańskich Tesli?

Największym problemem związanym z importem amerykańskiej Tesli do Polski jest brak gwarancji, która niezbędna jest do zabezpieczenia inwestycji. Teoretycznie nowe samochody nie powinny się psuć, ale w praktyce nawet drobna usterka może okazać się kosztownym wydatkiem. W przypadku amerykańskich Tesli problematyczne może być także samo ładowanie, ponieważ europejskie stacje nie są wyposażone w amerykańskie gniazda. Ze względu na „inny rodzaj prądu” w Europie ładowanie w garażu może być utrudnione (tzn. niemożliwe bez specjalistycznej przejściówki lub customowej przeróbki). Kolejnym problem związanym z importem amerykańskich Tesli jest brak kompatybilności kart sim, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania nawigacji oraz aplikacji do zdalnego monitorowania stanu i lokalizacji auta. Żaden profesjonalny dealer samochodów elektrycznych w Warszawie nie powinien z tych właśnie powodów namawiać do importu amerykańskich Tesli.

 

Eventy samochodowe Praga Warszawa – Jakie dodatkowe akcesoria przydają się do ładowania?

Inwestycja w dodatkowe akcesoria to doskonałe rozwiązanie do dla osób ceniących pełną personalizację konfiguracji wyposażenia pojazdu. Ścienna stacja ładowania, zasilacz trójfazowy i zestaw kabli umożliwiających korzystanie z publicznych ładowarek to jedne z najczęściej wybieranych udogodnień.

 

Eventy samochodowe Praga Warszawa – Jak dbamy o estetykę pojazdów?

Wszystkie dostępne w naszej ofercie elektryczne samochody wyróżniają się futurystycznym wyglądem i nietuzinkową estetyką. Jeżeli chodzi o ekskluzywne samochody Warszawa to jedna z najbardziej wymagających widowni w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników customizacji, oferujemy szereg dodatkowych usług związanych z montażem dodatkowego wyposażenia lub modernizacją bieżącego. Zaliczyć można do nich np.:

 • wymianę standardowych 18-calowych kół na większe 19”,20” albo 21” z czujnikami TPMS i nakładkami Aero
 • wymianę dywaników i wykładzin we wnętrzu pojazdu i obu bagażnikach
 • montaż elektrycznych bagażników z przodu i z tyłu (sterowanych z Auta lub aplikacji)
 • wzbogacenie wyposażenia o zestaw podkładek pod progi wraz z poręcznym etui
 • usługi detailingowe (np. zabezpieczenie karoserii przy pomocy powłoki ceramicznej, kwarcowej lub folii PPF)
 • doposażenie w postaci zestawu 5 praktycznych toreb KJUST (1x torba sportowa, 2x samolotowa, 2x podróżna na kółkach)

Osoby zainteresowane personalizacją i zmianą wyglądu Tesli zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację