EV dla Ciebie

W „EV dla Ciebie” jesteśmy przekonani, że samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji na świecie! Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie samochodów elektrycznych. Wszystkie samochody mają nieskazitelną historię, pełną gwarancję producenta oraz pochodzą w 100% z europejskiego rynku.

Jesteśmy oficjalnym partnerem największego sprzedawcy używanych Tesli w Belgii, firmy NIKOLA-BRUSSELS, oraz niezależnym importerem marek takich jak Tesla czy Polestar.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 11:00-19:00

Kontakt:

Tel.: +48 794 129 477
E-mail: marcin@tesladlaciebie.pl

EV – Wynajem samochodów elektrycznych Warszawa Praga

Firma EV to niezależny dealer samochodów elektrycznych w Warszawie, który specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie okolicznościowym pojazdów klasy premium. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje także usługi związane z montażem, modernizacją i detailingiem elektrycznych aut. Wizyta w salonie EV to doskonały sposób na zapoznanie się z branżą elektromobilności (ang. e-mobility), która w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W kwestii takiej jak samochody elektryczne Warszawa to jedno z niewielu miast w Polsce, w których znaleźć można działające ładowarki publiczne. Mając na uwadze nieustannie rosnące ceny paliw oraz ich szkodliwy wpływ na środowisko naturalne nie trudno się dziwić, iż z roku na rok coraz więcej osób przesiada się do hybrydy lub elektryka.

 

Samochody elektryczne Warszawa – Czym wyróżnia się oferta EV?

W przeciwieństwie do wielu innych dealerów zajmujemy się sprzedażą tylko i wyłącznie samochodów elektrycznych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele charakteryzują się nieskazitelną oraz przejrzystą historią, pełną gwarancją ze strony producenta oraz co najważniejsze europejskim rodowodem. Dzięki oficjalnemu partnerstwu z belgijską firmą NIKOLA-BRUSSELS (największy sprzedawca używanych Tesli w Belgi) nie trzeba męczyć się z importem amerykańskich Tesli, które nie są przystosowane do ładowania w europejskich superchargerach. W kwestii takiej jak elektryczne ekskluzywne samochody Warszawa to miasto, w którym zaoferować możemy następujące modele:

 • Tesla Model 3 Performance
 • Tesla Model 3 Long Range
 • Tesla Model S Performance
 • Tesla Model S Long Range
 • Audi E-TRON RS GT
 • POLESTAR 2 LONG RANGE FWD/AWD
 • POLESTAR 2 STANDARD RANGE

 

Wynajem samochodów elektrycznych Warszawa Praga – Zakres usług EV

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie importu oraz indywidualnej konfiguracji nowych Tesli. Jesteśmy w stanie dostarczyć auta gotowe do rejestracji w Polsce oraz pomóc we wszelkich kwestiach związanych z opieką przed i posprzedażową. Nasza oferta obejmuje także krótko lub długoterminowy wynajem Tesli z 2020 roku (Model 3 Performance 2 albo Model S Performance). Można zapisać się też na jazdę testową z wykwalifikowanym instruktorem, dzięki czemu nie trzeba martwić się brakiem doświadczenia z zakresu prowadzenia elektrycznych pojazdów. Dotyczy to nie tylko wspomnianych wyżej modeli Tesli, ale także nowego POLESTAR 2 LONG RANGE AWD z 2021.

 

Wynajem samochodów elektrycznych Warszawa Praga – Gdzie jest salon EV?

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem lub wynajmem nowoczesnego auta elektrycznego zapraszamy serdecznie do wizyty w naszym salonie, który zlokalizowany jest przy Placu Konesera 3. Wycieczka do Centrum Praskiego Koneser to doskonała okazja, żeby na żywo zobaczyć dostępne w naszej ofercie samochody elektryczne Warszawa to jedno z wielu miast, w których z roku na rok przybywa coraz więcej pojazdów kategorii EV (ang. electric vehicles).

 

Eventy samochodowe Praga Warszawa – Dlaczego elektryczne auta są tak popularne?

Wynajem elektrycznego samochodu to świetny sposób na przyciągnięcie dodatkowego zainteresowania ze strony gości na danym evencie. Nowoczesne i pięknie prezentujące się modele Tesli, Audi czy POLESTAR mogą pomóc w budowaniu ekologicznego wizerunku danej marki, czy firmy. Pierwsza styczność z tego rodzaju rozwiązaniami, podobnie jak jazda testowa, to gwarancja niezapomnianych wspomnień. W kwestii takiej jak elektryczne i ekskluzywne samochody Warszawa to miasto, w którym cieszą się one największą popularnością w całej Polsce.

 

Dealer samochodów elektrycznych w Warszawie – Dlaczego nie importujemy amerykańskich Tesli?

Największym problemem związanym z importem amerykańskiej Tesli do Polski jest brak gwarancji, która niezbędna jest do zabezpieczenia inwestycji. Teoretycznie nowe samochody nie powinny się psuć, ale w praktyce nawet drobna usterka może okazać się kosztownym wydatkiem. W przypadku amerykańskich Tesli problematyczne może być także samo ładowanie, ponieważ europejskie stacje nie są wyposażone w amerykańskie gniazda. Ze względu na „inny rodzaj prądu” w Europie ładowanie w garażu może być utrudnione (tzn. niemożliwe bez specjalistycznej przejściówki lub customowej przeróbki). Kolejnym problem związanym z importem amerykańskich Tesli jest brak kompatybilności kart sim, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania nawigacji oraz aplikacji do zdalnego monitorowania stanu i lokalizacji auta. Żaden profesjonalny dealer samochodów elektrycznych w Warszawie nie powinien z tych właśnie powodów namawiać do importu amerykańskich Tesli.

 

Eventy samochodowe Praga Warszawa – Jakie dodatkowe akcesoria przydają się do ładowania?

Inwestycja w dodatkowe akcesoria to doskonałe rozwiązanie do dla osób ceniących pełną personalizację konfiguracji wyposażenia pojazdu. Ścienna stacja ładowania, zasilacz trójfazowy i zestaw kabli umożliwiających korzystanie z publicznych ładowarek to jedne z najczęściej wybieranych udogodnień.

 

Eventy samochodowe Praga Warszawa – Jak dbamy o estetykę pojazdów?

Wszystkie dostępne w naszej ofercie elektryczne samochody wyróżniają się futurystycznym wyglądem i nietuzinkową estetyką. Jeżeli chodzi o ekskluzywne samochody Warszawa to jedna z najbardziej wymagających widowni w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników customizacji, oferujemy szereg dodatkowych usług związanych z montażem dodatkowego wyposażenia lub modernizacją bieżącego. Zaliczyć można do nich np.:

 • wymianę standardowych 18-calowych kół na większe 19”,20” albo 21” z czujnikami TPMS i nakładkami Aero
 • wymianę dywaników i wykładzin we wnętrzu pojazdu i obu bagażnikach
 • montaż elektrycznych bagażników z przodu i z tyłu (sterowanych z Auta lub aplikacji)
 • wzbogacenie wyposażenia o zestaw podkładek pod progi wraz z poręcznym etui
 • usługi detailingowe (np. zabezpieczenie karoserii przy pomocy powłoki ceramicznej, kwarcowej lub folii PPF)
 • doposażenie w postaci zestawu 5 praktycznych toreb KJUST (1x torba sportowa, 2x samolotowa, 2x podróżna na kółkach)

Osoby zainteresowane personalizacją i zmianą wyglądu Tesli zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację