Max-Mobil

Myjnia parowa, która świadczy usługi kompleksowego mycia i czyszczenia pojazdów. Centrum Praskie Koneser to pierwszy stacjonarny punkt, do którego Max-mobil ma przyjemność Państwa zaprosić. Ideą było stworzenie miejsca przyjaznego i godnego polecenia wśród znajomych i współpracowników.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-17:00

Aktualna oferta:

Max-Mobil cennik

Lokalizacja:

Parking podziemny poziom -2 (wjazd od ul. Białostockiej)

Kontakt:

Tel.: +48 577 700 207
E-mail: kontakt@max-mobil.pl

Jak przebiega mycie samochodu parą wodną?

Profesjonalny sprzęt przemysłowy, którego używa nasza myjnia Max Mobil to gwarancja bezpiecznego i skutecznego mycia oraz pielęgnacji każdego samochodu. Strumień gorącej pary wodnej pod wysokim ciśnieniem bezpośrednio zmiękcza brud, który następnie usuwany jest miękką ścierką z mikrofibry. Standardowo mycie parowe wykonywane jest dwukrotnie: za pierwszym razem usuwamy poważne i większe zanieczyszczenia, natomiast powtarzając proces, doczyszczamy karoserię pojazdu, by lśniła czystością. Po myciu każdego samochodu aplikujemy mikrowosk, który tworzy na powierzchni lakieru niewidzialną, zabezpieczającą powłokę, dodatkowo chroniącą karoserię przed trudami codziennego użytkowania pojazdu.

 

Myjnia parowa Max mobil oferta

Dysponująca najsilniejszą maszyną do produkcji pary myjnia Max Mobil Koneser oferuje szeroki zakres usług, obejmujący:

 • mycie samochodu z aplikacją mikrowosku,
 • czyszczenie wnętrza pojazdu,
 • aplikację twardego wosku,
 • niewidzialną wycieraczkę (przednia szyba + 2 boczne),
 • usuwanie nietypowych zabrudzeń,
 • pranie tapicerki samochodowej,
 • kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu.

 

Bezpieczeństwo mycia parą wodną

Jeżeli interesuje Państwa nowoczesna i bezpieczna myjnia parowa Warszawa Praga stanowi obszar, na którym gorąco polecamy nasze usługi. Mycie samochodu parą pod wysokim ciśnieniem jest w pełni bezpieczne dla samochodu, ponieważ nie powoduje rys ani trudnych do usunięcia zacieków. Choć w Polsce ta metoda pielęgnacji aut dopiero zyskuje na popularności, w wielu krajach na świecie od lat ma szerokie grono zwolenników, także wśród użytkowników aut klasy premium.

Zalety korzystania z myjni parowej

Istnieje wiele powodów, dla których parowa myjnia Max Mobil Warszawa Praga cieszy się tak dużą popularnością. Wynikają one wprost z licznych korzyści mycia samochodu parą wodną oraz z wysokiego standardu świadczonych przez nas usług, jak również ich konkurencyjnych cen. Najważniejsze zalety korzystania z myjni parowych to m.in.:

 • oszczędność czasu i pieniędzy,
 • bardzo wysoka skuteczność usuwania zanieczyszczeń,
 • bezpieczna dla lakieru metoda czyszczenia,
 • możliwość wyczyszczenia zarówno karoserii, jak i wnętrza auta,
 • wygoda oraz pewność profesjonalnie wykonanych zabiegów czyszczących i pielęgnacyjnych.

Korzystając z usług myjni parowej Max Mobil Koneser, zyskują Państwo pewność, że samochodem zajmują się wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści. Czas, w którym realizujemy usługę, mogą Państwo wykorzystać na inne ważne zajęcia. Jednocześnie, mycie samochodu parą wodną to najbardziej ekologiczna i przyjazna dla środowiska metoda czyszczenia – bez agresywnej chemii oraz wytwarzania ścieków.

Myjnia Max Mobile Koneser godziny otwarcia

Nasza myjnia parowa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00. Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wybranych usług oraz do skorzystania z bogatej oferty. Zapraszamy pod najmodniejszy i najbardziej prestiżowy adres na warszawskiej Pradze przy Placu Konesera 9 na poziomie -2.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację