Świat Książki

Księgarnie Świat Książki to sieć blisko 150 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje klasykę oraz nowości i hity wydawnicze – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci.

Klienci księgarni Świat Książki mogą korzystać ze stałej akcji promocyjnej: „druga książka –50%”, która obejmuje nowości i aktualizowana jest co miesiąc. W księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów. We wszystkich księgarniach można bezpłatnie odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 10:00-20:00

Kontakt:

Tel.: +48 22 290 23 49

Świat Książki – księgarnia w Warszawie na Pradze

Księgarnia Świat Książki prezentuje szeroki asortyment dla czytelników w każdym wieku oraz o zróżnicowanych wymaganiach. Wiele z naszych propozycji to bestsellery cieszące się ogromną popularnością wśród miłośników literatury. Osoby lubiące być na bieżąco z rynkiem wydawniczym z pewnością znajdą tu godne uwagi pozycje książkowe. Nie brakuje u nas znanych i poczytnych autorów.

Ponadto księgarnia Świat Książki na Pradze przygotowała lektury z wąskich dziedzin takich jak historia sztuki, sport, religia, fantastyka, ezoteryka oraz wielu innych. To księgarnia w Warszawie, w której można zakupić podręczniki szkolne dla uczniów na wszystkich poziomach edukacji, encyklopedie, słowniki oraz książki obcojęzyczne. Równie szeroki wybór mają miłośnicy filmów. Rozmaite gatunki umożliwiają znalezienie interesującego tytułu nawet bardzo wymagającym kinomanom. Nie zapomnieliśmy również o artykułach papierowych, które przydadzą się w szkole, pracy czy w domowym biurze. Teczki, piórniki, ołówki, piękne kalendarze i planery okazują się naprawdę bardzo przydatne. Niezależnie od wieku użytkownika!

 

Świat Książki – wydawnictwo

Nasza księgarnia w Warszawie znajdująca się w Centrum Praskim Koneser to część wydawnictwa Świat Książki, obecnego na rynku od 1994 roku. Powstało ono właśnie w Warszawie. Początkowo było ono częścią Bertelsmann Media sp. z o.o., ale w 2011 roku przeszło w ręce grupy wydawniczej Weltbild. A już w 2013 roku wyodrębnił się samodzielny Świat Książki sp. z o.o. Oferta wydawnictwa koncentruje się na literaturze pięknej zarówno polskiej, jak i obcej. Choć ważne miejsce wśród propozycji Świata Książki zajmuje też literatura faktu. Autorzy tego wydawnictwa to m.in. Sylwia Chutnik, Anne Applebaum, Janusz L. Wiśniewski, Krystyna Kofta, Hanna Krall, Jakub Żulczyk, Janusz Głowacki, Timothy Snyder czy Jerzy Pilch. Niejeden z tytułów Świata Książki nominowano do cenionych nagród literackich, jak choćby NIKE czy Paszporty Polityki.

 

Księgarnia Świat Książki na Pradze w Koneserze

Świat Książki to księgarnia w Warszawie, która mieści się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Otóż Centrum Praskie Koneser to miejsce, w którym można odwiedzić naszą księgarnię, a przy okazji skorzystać z rozmaitych rozrywek. Bogata oferta kulturalna z pewnością zachęci do odwiedzin wszystkich entuzjastów sztuki i ciekawych wydarzeń artystycznych. Aktualne wystawy oraz koncerty to znakomite urozmaicenie zwyczajnych zakupów. Co więcej, w obrębie Centrum można napić się czegoś pysznego lub zjeść smaczny posiłek. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby udać się na większe zakupy do innych sklepów.

Księgarnia Świat Książki na Pradze sprzyja również osobom zmotoryzowanym. Podziemny parking z pierwszą darmową godziną dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami czyni pobyt w Koneserze znacznie przyjemniejszym. U nas nie musisz obawiać się o parkowanie. Możesz także przyjechać na rowerze lub przyjść pieszo – każde rozwiązanie sprawdzi się doskonale. Zapraszamy!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację