TAVEX

Międzynarodowa firmą finansowa, która dostarcza metale szlachetne, oferuje usługi wymiany walut oraz transakcje płatnicze na najlepszych warunkach. Co wyróżnia TAVEX? Na pewno jest to szeroki wachlarz posiadanych walut. Jeśli planujecie lot do Tajlandii, Indonezji czy Brazylii to przed wyjazdem zajrzyjcie do nas!
Poza usługą wymiany walut TAVEX dostarcza również metale szlachetne i angażuje się w zapewnienie godnego zaufania i bezpiecznego rynku, który umożliwia łatwe sprzedawanie i kupowanie złota oraz srebra.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 10:00-18:00

Kontakt:

Tel.: +48 22 465 55 75 
E-mail: kontakt@tavex.pl

Kantor w Warszawie

Kantor Tavex jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się wymianą walut i dystrybucją metali szlachetnych w formie inwestycyjnej. Warszawa zyskuje tym samym kantor z kompleksowymi usługami finansowymi. Kantor walut Tavex umożliwia wymianę dużej ilości walut, nawet tych uznawanych powszechnie za egzotyczne. Udając się w podróż za granicę, masz możliwość bezpośredniej wymiany polskiej złotówki na inne waluty. Pomijasz tym samym straty wynikające z pośredniej zamiany na dolary lub Euro. Klienci z Polski szczególnie chętnie korzystają z wymiany walut do takich krajów jak Tajlandia, Brazylia, czy Indonezja. Kantory Tavex posiadają placówki w 9. krajach w Europie. Jedna z filii znajduje się w Centrum Praskim Koneser.

Tavex to kantor w Warszawie dostarczający sprawdzonych sposobów na bezpieczne lokowanie kapitału. W czasach galopującej inflacji inwestorzy poszukują spokojnej przystani dla swoich oszczędności. Kantor na Pradze Tavex dostrzega potencjał w metalach szlachetnych, takich jak złoto, srebro, czy platyna, oferując je klientom w formie sztabek oraz monet bulionowych. Kantor w Warszawie na Pradze sprzedaje także akcesoria, takie jak pojemniki na monety i narzędzia numizmatyczne. Kantor walut Tavex promuje wiedzę z zakresu rynków finansowych. Na stronie internetowej tavex.pl zamieszczono dział z aktualnymi informacjami z rynku walut i złota.

 

Kantor Warszawa Praga – wymiana walut

Kantor walut Tavex w Centrum Praskim Koneser umożliwia wymianę wielu walut po atrakcyjnych kursach. W Tavex można dokonać zamiany tak egzotycznych walut jak peso dominikańskie, peso meksykańskie, lira turecka, czy dirham ZEA. Kantor na Pradze Tavex daje dostęp do łącznie 65. walut z całego świata. Kantor oferuje także usługę dostawy zamówionej waluty kurierem do domu, zwiększając tym samym swój zasięg na całą Polskę. Pod adresem tavex.pl można znaleźć szczegółowe wykresy walutowe, pokazujące zmiany kursów na przestrzeni 24 godzin, 1 miesiąca lub nawet kilku lat. Kantor Tavex w Warszawie prowadzi także skup wycofanych walut. Można tutaj sprzedaż stare funty, marki, franki czy wycofane z obiegu dolary amerykańskie. Tavex jest w ścisłej czołówce rankingu firm zajmujących się wymianą walut. Kantory Tavex osiągnęły niebagatelną liczbę 1,3 milionach klientów rocznie, co świadczy o ich ogromnej renomie i zaufaniu udzielonym przez odbiorców usług.

Kantox Tavex Warszawa – sprzedaż metali szlachetnych

Usługa obejmuje również sprzedaż złota, srebra i platyny. Kantor Tavex oferuje złote sztabki, a także złote monety bulionowe i historyczne. Możesz tutaj zakupić powszechnie akceptowane Krugerrandy, Australijskie Kangury, czy Kanadyjski Liść Klonowy. Fizyczne złoto inwestycyjne pełni funkcję bezpiecznej przystani dla kapitału w czasach dużych zawirowań gospodarczych. Wykresy wieloletnie na złocie pokazują wyraźny trend wzrostowy, co zachęca do inwestycji. Kupując złote i srebrne sztabki lub monety bulionowe, zyskujesz fizyczny przedmiot doskonale zachowujący swoją wartość. Złoto inwestycyjne charakteryzuje się wysoką płynnością.

Kantor w Warszawie Tavex prowadzi dystrybucję monet bulionowych ze srebra. Złote lub srebrne monety inwestycyjne kantor na Pradze Tavex proponuje najczęściej w wadze jednej uncji. W przypadku złotych monet bulionowych istnieje możliwość zakupu kruszcu o mniejszej gramaturze – 1/10, 1/4 lub 1/2 uncji. Nietypową, lecz niezwykle skuteczną inwestycją okazuje się również kupno monet bulionowych z platyny. Kantor Tavex w Warszawie proponuje klientom takie monety jak Platynowy Wiedeński Filharmonik lub Biały Koń Hanoweru, wszystkie o wadze 1 uncji.

Tavex kantor w Warszawie

Kompleksowość oferty stworzonej przez kantor Tavex na Pradze przyciąga różne grupy klientów. Oferta kantora Tavex w Centrum Praskim Koneser przyciąga osoby podróżujące za granicę, a także inwestorów indywidualnych poszukujących bezpiecznych inwestycji w monety i sztabki z metali szlachetnych. Zapraszamy do placówki Tavex na warszawskiej Pradze.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację