Koncerty na Pradze

Centrum Praskie Koneser to sceneria intrygujących wydarzeń ze świata kultury i sztuki. Mają w niej miejsce wyjątkowe eventy polskie i międzynarodowe, a wśród nich ciekawe koncerty. Praga zachwyca nietuzinkową atmosferą, z uwagi na fascynującą historię tego miejsca oraz klimat panujący wśród jej kameralnych uliczek. Czekamy na Was każdego dnia! Nieważne czy świeci słońce, czy pada deszcz – w naszych murach odkryjecie przestrzeń wypełnioną dobrą muzyką. Odwiedźcie nas ze znajomymi czy rodziną i przekonajcie się, co dla Was przygotowaliśmy. Zamówcie bilety na koncerty – Warszawa Praga i przestrzenie koncertowe w Koneserze z pewnością Was nie zawiodą!

Interesujące koncerty w Warszawie na Pradze

Muzyka to jedna z naszych największych pasji. Uwielbiamy, kiedy rozbrzmiewa w murach kompleksu, dlatego przykładamy starań, aby odbywało się to jak najczęściej. Dzięki temu, że regularnie organizujemy koncerty Warszawa może już zawsze kojarzyć Wam się z piękną, chwytającą za serce muzyką. Zapewniamy Was, że mamy wystarczająco dużo miejsca dla publiczności. Teren obejmuje ponad 8000 m², które przeznaczamy na różnego rodzaju kulturalne przedsięwzięcia. W tym na koncerty. Koneser posiada nowoczesne sale o intrygujących nazwach Butelkownia oraz Laboratorium 2.0, dysponuje również industrialną przestrzenią Filtracja. Nie można przy tym pominąć Placu Konesera, na którym odbyło się już mnóstwo imprez plenerowych. A przed nami kolejne ciekawe koncerty. Praga będzie coraz chętniej odwiedzana przez turystów spragnionych takich wrażeń. Już dziś widzimy stale rosnące zainteresowanie z ich strony. To samo możemy powiedzieć o mieszkańcach dzielnicy oraz dalej położonych rejonów. Ich ciekawość oraz otwartość na muzykę niezmiernie nas cieszy.

Poza klasyką usłyszycie u nas przeróżne motywy. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, więc kto wie, jaki styl i jakiego artystę będziecie mogli u nas posłuchać. Zachęcamy do śledzenia aktualności. Będziemy na bieżąco informować o tym, jakie mamy w planach koncerty. Warszawa dzięki nam stanie się dla Was miejscem, w którym odkryjecie nowe oblicza muzyki.

Pasjonujące koncerty Koneser

Duże doświadczenie w organizacji imprez pozwala nam na ciągłe zaskakiwanie widzów. Zapewne nieraz usłyszycie, że najlepsze eventy to koncerty w Warszawie na Pradze, u nas, w Koneserze. Ponieważ nasi goście wiedzą, co dobre, pozostaje nam jedynie przytaknąć.

Z jednej strony, centrum tętni od komercyjnych projektów, na które trzeba się zapisywać, pilnując, żeby inni nie wykupili wejściówek. Z drugiej strony, nie zawsze będą Wam potrzebne bilety na koncerty. Warszawa Praga oferuje również udział w bezpłatnych wydarzeniach. Ale więcej o tym przeczytacie niżej.

Darmowe koncerty Warszawa Praga

Ważne miejsce w programie organizowanych u nas wydarzeń zajmują te dostępne dla każdego chętnego widza. Między innymi zapraszamy na darmowe koncerty. Warszawa, jak przystało na stolicę, może się poszczycić licznymi projektami tego typu. Staramy się, aby jak najwięcej muzycznych projektów odbywało się właśnie u nas. Dzięki bezpłatnym występom i recitalom dajemy mieszkańcom (prażanom oraz pozostałym zainteresowanym) szansę na kontakt z kulturą wysoką. W ramach programu Muzyka 2021 powstał projekt sfinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Umożliwia nam realizację czwartkowych spotkań z muzyką klasyczną – wspaniałe koncerty Koneser poleca wszystkim melomanom, a także osobom, które chciałyby lepiej poznać tę dziedzinę sztuki.

Jeśli przykuliśmy Waszą uwagę, pozostaje zarezerwować sobie wolny czas w jeden z tegorocznych czwartków, a potem przyjechać do naszego centrum. Niepotrzebne są Wam bilety na koncerty. Warszawa Praga, a dokładniej industrialna sala o nazwie Filtracja, to miejsce, w którym możecie posłuchać rewelacyjnych występów uzdolnionych artystów. Jakkolwiek dziwnie to brzmi, dla niektórych czwartek to prawie piątek. Jeżeli należycie do tej grupy osób, wizyta w Koneserze to idealny pomysł na to, aby przyjemnie zacząć weekend. Czyż nie brzmi to zachęcająco – wielka przestrzeń z doskonałą akustyką, a w niej darmowe koncerty. Warszawa w czwartki spotyka się u nas!

Centrum Praskie Koneser – godziny otwarcia

Jeśli chodzi o godziny otwarcia naszego centrum, zarówno Plac Konesera, jak i parking podziemny, na którym możecie zostawić swój samochód, są dostępne przez całą dobę. Pamiętajcie jednak, że do 22:00 wchodzicie na parking z Pasażu Konesera, z kolei od 22:00 do 7:00 drogą przez Plac Konesera – całodobową windą, która znajduje się przy Klubie Fitness ZDROFIT.

Nie zapominajcie, że w centrum ulokowało się mnóstwo różnego rodzaju punktów usługowych. Zapraszamy nie tylko na koncerty oraz inne wydarzenia kulturalne, ale i do restauracji, kawiarni czy barów. Mają różne godziny otwarcia, więc najlepiej sprawdzić je przed przyjazdem. Przykładowo, Koneser Grill Restauracja czeka na Was codziennie od wtorku do niedzieli od 12:00. Możecie spędzić w niej czas aż do 21:00, poza niedzielą, kiedy to lokal zamyka się już o 19:00.

Jak widzicie, jeśli chodzi o rozrywkę, w tym koncerty Warszawa ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Gdzie się znajdujemy – adres

Powiedzieliśmy już Wam, co i kiedy się u nas odbywa. A gdzie dokładnie możecie nas znaleźć? Centrum Praskie Koneser mieści się na warszawskiej Pradze. Dokładny adres naszego biura to Plac Konesera 2. Wybraliśmy ten rejon z kilku powodów. Najważniejszym z nich był niesamowity potencjał dawnej wytwórni wódek, która po całkowitej rewitalizacji zmieniła się w nowoczesną przestrzeń. Aktualnie to obszar idealny na ciekawe koncerty. Praga to miejsce, które powinniście odwiedzić. Jeśli jeszcze go nie znacie – koniecznie musicie je poznać.

Zachęcamy do wizyty o każdej porze roku, w tygodniu oraz w weekendy. U nas zawsze dzieje się coś ciekawego, co zaangażuje wszystkich członków Waszej rodziny. A może wolicie przyjść tutaj z ukochaną czy ukochanym? Świetna decyzja! Z pewnością spodobają Wam się nasze koncerty w Warszawie na Pradze, po których można zaszyć się w klimatycznej knajpce, żeby wymienić się wrażeniami. Na przykład przy znakomitej kawie oraz ciastku. Jeśli wolicie bardziej klimatyczne spotkania, zachwycą Was miejsca serwujące wyborne wina.

Zapamiętajcie nasz adres, bo Koneser niejeden raz zaskoczy Was swoją kreatywnością. Śledźcie doniesienia o najnowszych imprezach, włącznie z bezpłatnymi wydarzeniami dla całej rodziny.

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację