Biedronka

Sieć Biedronka to starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 07:00-23:30

Lokalizacja:

Wejście od ul. Białostockiej

Biedronka na Placu Konesera

Sklepu Biedronka nie trzeba nikomu przedstawiać – to miejsce dobrze znane wszystkim pasjonatom dobrej kuchni, którzy poszukują wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Doskonała lokalizacja, bogaty asortyment z całego świata oraz liczne, atrakcyjne promocje sprawiają, że od lat Biedronka zajmuje pierwszą lokatę na liście najchętniej odwiedzanych dyskontów spożywczych w Polsce. Zakupy spożywcze mogą być jeszcze przyjemniejsze, bowiem na mapie Warszawy istnieje pewne miejsce, w którym można zaopatrzyć się w wiele produktów – biedronka plac Konesera! W Praskim Centrum Koneser nie mogło zabraknąć miejsca dla sklepu spożywczego, który dba o zawartość polskich lodówek od ponad 20 lat! Wpisuje się to w filozofię naszej marki, dążącej do oferowania jak największej ilości profesjonalnych usług o charakterze handlowym i kulturalno-rozrywkowym w jednym miejscu. Biedronka w Warszawie na Pradze sprawia, że jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia naszego celu!

 

Biedronka inna niż wszystkie – asortyment na Placu Konesera

Sieć Biedronka współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi, oferując m.in. artykuły spożywcze, gospodarcze, kosmetyki oraz produkty sezonowe. Sklep Biedronka na placu Konesera podąża za najlepszymi dyskontami, oferując wyłącznie wyselekcjonowane, sprawdzone produkty, które zyskały sympatię klientów w całej Polsce. Pyszne pieczywo, warzywa i owoce od lokalnych dostawców, najwyższej jakości mięso oraz wędliny… A do tego najlepsze ciastka i czekolady, wytrawne alkohole i produkty dla osób dbających o linię! Przyjdź do Biedronki w Warszawie na Pradze i przekonaj się o tym na własne oczy! Co tydzień do naszego sklepu trafiają nowe produkty gastronomiczne z całego świata, z których wyczarujesz potrawy godne najlepszych szefów kuchni. Sprawdź gazetkę Biedronki i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami. Nie pożałujesz!

 

Biedronka Plan Konesera – adres i godziny otwarcia

Sklep Biedronka znajduje się na terenie Praskiego Centrum Koneser, z wejściem od ulicy Białostockiej. Ten adres zapewnia komfortowy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej, dzięki czemu zapomnisz o targaniu ciężkich toreb przez całą okolicę. Również godziny otwarcia są dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasz sklep jest czynny od świtu do późnych godzin wieczornych, zatem możesz udać się na zakupy zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Nieważne, czy jesteś rannym ptaszkiem, czy zakupy spożywcze zostawiasz na koniec dnia – Biedronka Warszawa Praga godziny przygotowała z myślą o każdym kliencie!

Biedronka na Placu Konesera doskonale uzupełnia ofertę handlową Praskiego Centrum Koneser. Nie musisz wybierać pomiędzy dużym centrum zakupowym a klimatyczną, zabytkową przestrzenią handlową – w Koneserze znajdziesz wszystko, od małych butików, stylowych restauracji i autorskich galerii sztuki, po centrum medyczne, fitness club i dyskont spożywczy. Godziny otwarcia Biedronki i adres są dostępne na naszej stronie internetowej lub w materiałach drukowanych, jak gazetka Biedronka.

Aktualności      Restauracje      Bary      Kawiarnie      Dla dzieci      Festiwale      Pokazy filmowe      Spektakle teatralne      Targi      Warsztaty      Wystawy      Koncerty      Biura do wynajęcia      Powierzchnie eventowe
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.