Targi na Pradze

Książki, zoologiczne, roślin, a może zero waste? Niewiele jest imprez cieszących się tak wielką popularnością, jak różnego rodzaju targi. Jeśli chodzi o targi, Warszawa nie jest pod tym względem wyjątkiem. W stolicy bardzo często organizowane są tego typu eventy, co sprawia, że każdy znajdzie tu interesujące go wydarzenie. Zachęcamy do poznania bliżej oferty Centrum Praskiego Koneser, które umożliwia sprawną organizację wszelkich wydarzeń tematycznych czy branżowych.

Polecane targi – Koneser

Dzięki zróżnicowanej ofercie eventów, targi na Pradze przyciągają setki i tysiące odwiedzających. Wśród bogatej propozycji każdy z pewnością odnajdzie tę idealnie dopasowaną do swoich zainteresowań. Sprawdź kalendarz targów w Warszawie i wybierz imprezę dla siebie. W naszym centrum możesz liczyć nie tylko na udział w profesjonalnie zorganizowanych wydarzeniach, ale także cieszyć się wieloma innymi atrakcjami. Koneser to bowiem miejsce niezwykłe. Jest pierwszym kulturalno-rozrywkowym centrum w stolicy, położonym na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek „Koneser”. Wśród innych inwestycji tego typu wyróżnia się niezwykle urozmaiconą ofertą i wyjątkowym, zabytkowym otoczeniem.

W obiekcie znajduje się kilkanaście restauracji i kawiarni, sklepy, strefa urody, przestrzeń kreatywna dla najmłodszych, ale również organizowane są wystawy malarskie i rzeźbiarskie, warsztaty, spektakle teatralne, koncerty, pokazy filmowe oraz wiele innych interesujących wydarzeń. To jedno z najciekawszych miejsc na mapie stolicy, w którym odbywa się tak dużo ciekawych wydarzeń kulturalnych. Po wzięciu udziału w targach możesz więc wybrać się na zakupy, zjeść posiłek w restauracji, rozluźnić w gabinetach kosmetyczno-fryzjerskich, obejrzeć wystawę czy po prostu zrelaksować w nowoczesnych przestrzeniach.

Kalendarz targów w Warszawie

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić ofertę targową Konesera, regularnie sprawdzaj nasz kalendarz targów w Warszawie. Na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych informujemy o najbliższych wydarzeniach, które mają miejsce w naszym centrum. Większość z nich jest bezpłatnych, co stanowi dodatkową zachętę do odwiedzenia placówki.

Budowlane, zoologiczne, logistyczne targi Warszawa Praga

Nasze centrum dysponuje profesjonalnymi powierzchniami i wyposażeniem, co pozwala nam zorganizować dowolnego rodzaju targi. Koneser oferuje więc targi budowlane i architektoniczne, które cieszą się niezmiennym zainteresowaniem odwiedzających. Podczas nich można porozmawiać m.in. z deweloperami, inwestorami, firmami budowlanymi, architektami czy też producentami i dystrybutorami nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych. To polecane wydarzenie zarówno dla osób prywatnych zainteresowanych np. zakupem albo budową nieruchomości, jak i przedsiębiorców szukających kontrahentów czy firm do współpracy.

Targi zoologiczne to równie popularne wydarzenia, pozwalające wystawcom na zaprezentowanie oraz sprzedaż swoich towarów i usług, zdobycie nowych klientów oraz budowanie wizerunku marki. Odwiedzający je miłośnicy zwierząt mogą natomiast w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą setek firm, poznać najnowocześniejsze rozwiązania branżowe oraz rynkowe trendy.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również targi pracy. To bardzo skuteczna i lubiana forma bezpośredniego kontaktu wielu pracodawców z kandydatami, skutkująca często zdobyciem wymarzonego zatrudnienia przez kandydatów.

Jeśli chodzi o targi Warszawa oferuje możliwość udziału w wydarzeniu skrojonym na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do wynajmu przestrzeni wystawowej i zaprezentowania swojej działalności w tym interesującym miejscu. Śledź regularnie propozycje wydarzeń w Koneserze, aby znaleźć imprezy najlepiej odpowiadające Twoim gustom i wymaganiom.

Powierzchnie do wynajęcia na targi – Warszawa Praga

W centrum Koneser nie tylko weźmiesz udział w interesującym evencie, ale również wynajmiesz powierzchnię na organizację własnego wydarzenia. Jeśli planujesz zorganizowanie profesjonalnej imprezy, nasz obiekt z pewnością spełni wszystkie Twoje potrzeby. To nowoczesne centrum eventowe z ogromną powierzchnią do wynajęcia. Znajduje się tutaj ponad 8000 m² przestrzeni, które możesz łatwo wynająć na swoje targi. Warszawa Praga dysponuje niewielką liczbą podobnych obiektów, dlatego też Koneser cieszy się tak wielkim powodzeniem wśród organizatorów. Nowoczesna sala Laboratorium 2.0 i Butelkownia, otwarty Plac Konesera, industrialna Filtracja to tylko kilka z udostępnianych przez nas przestrzeni. Dzięki zróżnicowanej powierzchni, wyposażeniu i specyfikacji spełniają one wymagania organizatorów imprez dowolnego typu. Zorganizujesz w nich nie tylko targi na Pradze w Warszawie, lecz również wystawy, konferencje, imprezy plenerowe oraz innego typu wydarzenia.

Poza specjalnie przystosowanymi do organizacji targów salami i powierzchniami, dysponujemy też niezbędną infrastrukturą na targi. Koneser oferuje więc duży parking podziemny, który jest czynny przez całą dobę, wiele sklepów, w których można wykonać niezbędne zakupy, a także restauracje ze smacznymi obiadami, kolacjami i innymi posiłkami. W Koneserze znajdują się też bankomaty, kantor, punkt ładowania pojazdów elektrycznych, myjnia oraz bezpieczne stojaki na rowery. Udostępniamy ponadto bezpłatny internet wi-fi. Dzięki tak licznym udogodnieniom goście nie tylko będą mogli uczestniczyć w organizowanym evencie, ale również z łatwością dotrzeć do obiektu, zaparkować w nim samochód czy też zjeść coś smacznego po wielogodzinnym zwiedzaniu kolejnych stoisk. Warto również wspomnieć, że nasz obiekt jest przystosowany do korzystania przez osoby z niepełnosprawnościami.

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację