Festiwale na Pradze

Wyobraź sobie takie miejsce, które łączy w sobie wielkomiejski, ale niezobowiązujący styl, fantastyczną muzykę, wyjątkowe towarzystwo, potężną dawkę pozytywnych emocji oraz olbrzymie pokłady kreatywnej energii. Wydaje się niemożliwe, prawda? Jednak takie klimaty istnieją! Wystarczy udać się na prawobrzeżną część Wisły, gdzie pośród zabytkowych kamienic Pragi-Północ, wiecznie zielonych parków i niewielkich targowisk, skrywa się Centrum Praskie Koneser, niezwykle barwna przestrzeń, otwarta nie tylko na lokalne potrzeby, ale skupiającą najważniejsze krajowe imprezy plenerowe i festiwale w Warszawie.

Magia praskiego klimatu

Jeszcze do niedawna Praga była uważana za królestwo drobnych rzezimieszków, do którego nie powinno się zaglądać nawet w środku dnia. Na szczęście krajobraz dzielnicy powoli ulega zmianie, stając się enklawą artystów i atrakcyjnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Wyjątkowa aura okolicy, ukryta jest w niezwykłych detalach, osobliwym folklorze i bogatej historii, reprezentowanej przez wysokiej klasy zabytki, które – w odróżnieniu od śródmieścia Warszawy – przetrwały wojenną zawieruchę. Jednym z takich obiektów jest Centrum Praskie Koneser, tętniąca życiem, odrestaurowana przestrzeń dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”, która w nowoczesny sposób przeniesie cię do stolicy z przełomu XIX i XX wieku. To miejsce pełne nowych wyzwań, zachęcających do oryginalnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Liczne targi, wydarzenia tematyczne, festiwale, imprezy plenerowe Warszawa Praga da się lubić!

Miejsce z historią

Centrum Praskie Koneser to obecnie najdynamiczniej rozwijające się zagłębie artystyczne Warszawy. Wykorzystanie dawnych przestrzeni przemysłowych do stworzenia unikalnego centrum handlowo-artystycznego, otwiera wiele możliwości dla organizatorów różnorodnych imprez, jak Targi Rzeczy Ładnych. warsztaty rzemieślnicze czy muzyczne festiwale Koneser to unikalna przestrzeń, gdzie można spotkać światowej sławy twórców oraz rodzime gwiazdy, bawiące się na jednej scenie z miłośnikami oryginalnych muzycznych brzmień, dalekich od dźwięków pojawiających się na łamach popularnych rozgłośni radiowych. Industrialne, surowe wnętrza jednego z najstarszych obiektów poprzemysłowych Warszawy, również służą pokazom alternatywnej mody, sesjom zdjęciowym, nagraniom telewizyjnym i wszelkiego typu imprezom plenerowym. Szczególną wartość przedstawiają festiwale Warszawa Praga to miejsce wprost stworzone dla wszelkiego typu inicjatyw artystycznych, łączących dobrą zabawę, wyjątkowe spotkania i niepowtarzalne produkty, niedostępne w komercyjnych sklepach. I to wszystko w samym sercu Pragi-Północ, w odległości zaledwie dwóch kilometrów od Starego Miasta i trzech minut pieszo od stacji metra Dworzec Wileński!

Eventy i festiwale w Warszawie dla każdego

Ponoć, jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Jednak festiwale Koneser są tego zaprzeczeniem! Uniwersalna przestrzeń eventowa Centrum Praskiego Koneser, wraz z otwartym dla mieszkańców palcem Konesera, to miejsce pełne pozytywnej energii, inspiracji i pasji, w których odnajdą się zarówno tradycjonaliści hołdujący wartościom bliższym starszemu pokoleniu, jak i nowoczesna młodzież, aktywnie śledząca światowe trendy na polu kultury i rozrywki. W otoczeniu odrestaurowanych, zabytkowych budynków z czerwonej cegły można stracić poczucie czasu! Tym bardziej że festiwale Warszawa i większość wydarzeń kulturalnych składa się z kilkunastu cyklów programowych, które pozwalają nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale również kupić niepowtarzalne przedmioty i nawiązać kontakty z ciekawymi twórcami. I kto wie, może będzie to inspiracją do podjęcia nowych wyzwań zawodowych? Wszystko jest możliwe – imprezy plenerowe Warszawa Praga zmieniają życie!

Zaplanuj swój kalendarz z festiwale Koneser

Wraz z nadejściem wiosny, na mapie pojawiają się coraz to nowe festiwale Warszawa, jako stolica, nie jest odosobnionym przypadkiem. Można śmiało stwierdzić, że festiwale w warszawie są jednymi z najlepszych imprez krajowych! Dlatego udając się do stolicy, należy wcześniej przygotować plan wycieczki, aby nie ominąć żadnego interesującego wydarzenia. Niezależnie od długości pobytu, festiwale Warszawa Praga pozwolą oderwać się od codzienności. Już nawet weekendowe wyjazdy pomogą poznać kulturę miejsca, dlatego warto przyjąć alternatywny sposób zwiedzania miasta, zamieniając popularne turystyczne obiekty na tętniące życiem imprezy plenerowe. Warszawa Praga będzie w tym przypadku naturalnym wyborem!

Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze festiwale Warszawa, Centrum Prasie Koneser spełni twoje oczekiwania. I to z nawiązką, bowiem oprócz fantastycznym wydarzeń, oferujemy bogaty wybór barów, kawiarni i restauracji z daniami kuchni polskiej i światowej, serwowanymi przez najlepszych kucharzy. Koneser to także miejsce, w którym zrobisz codzienne zakupy, skorzystasz z usług profesjonalistów, a także poznasz lokalne obyczaje i dawne tradycje dzięki nowoczesnemu, multimedialnemu Muzeum Polskiej Wódki, z siedzibą w zabytkowym budynku Rektyfikacji i Kotłowni. Dodatkowe udogodnienia, jak m.in. podziemny parking, bankomaty i punkt ładowania samochodów elektrycznych, sprawiają, że dostęp do całej oferty naszego centrum jest łatwy i przyjemny.

Chcesz być na bieżącą z informacjami na temat nowych inicjatyw kulturalnych w Koneserze? Obserwuj nasz profil na Facebook’u i dodaj „festiwale Warszawa Praga” do ulubionych!

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację