Wydarzenia dla dzieci na Pradze

Centrum Praskie Koneser to kolorowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy. Jeśli nie częściej, to w każdy weekend odbywają się tutaj różnego typu imprezy dla najmłodszych. Uwielbiamy, kiedy na dawnym terenie fabrycznym rozbrzmiewają dziecięce śmiechy. Jeżeli interesują Was darmowe wydarzenia dla dzieci Warszawa. Koneser zachwyci Was różnorodnością oferty. Zapraszamy na Pragę, gdzie mieści się jedyny w swoim rodzaju kompleks. Spędzicie w nim mnóstwo czasu, a Wasze dzieci będą oczarowane tym, co na nich czeka.

Darmowe wydarzenia dla dzieci – Warszawa

Bardzo się staramy, aby wszyscy świetnie się bawili w naszym centrum. Organizujemy tak wiele wydarzeń kulturalnych, że pozostałe miejsca nie mogą się z nami równać. Poza liczbą rozrywek, które się u nas odbywają, przyciągamy gości bogatym programem. Jeśli uwielbiacie atrakcje dla dzieci Warszawa Praga to miejsce, które koniecznie powinniście poznać. Macie ochotę na konkurs z fantastycznymi nagrodami? Odwiedźcie Konesera. Chcielibyście wybrać się na ciekawe przedstawienie dla maluchów? Przyjeżdżajcie na Pragę.

Zapraszamy do wizyty mieszkańców praskiej dzielnicy oraz pozostałych rejonów. Ponadto chętnie zobaczymy w naszych progach turystów, którzy przebywają w stolicy. Jesteście tu całą rodziną? Jeśli nie wiecie, co zainteresuje Wasze dziecko w Warszawie, najwyższa pora przekonać się, czemu rzesze ludzi regularnie odwiedzają Centrum Praskie Koneser.

Dziecko w Warszawie – atrakcje dla najmłodszych

Szczerze mówiąc, trudno wymienić wszystkie organizowane przez nas imprezy weekendowe dla dzieci Praga staje się dzięki nim coraz bardziej znana z bogatej gamy propozycji dla rodzin z berbeciami. Czym możemy Was zachęcić? Może przykładami już zrealizowanych projektów? Mali goście Konesera mieli okazję uczestniczyć w wielkanocnej grze polegającej na szukaniu pisanek. Jako członkowie Drużyny Zajączka szaleli na terenie kompleksu, a zwycięzcy odebrali ciekawe nagrody. Kolejny przykład to niesamowita wystawa bajkowych zwierząt, która oczarowała nie tylko małych widzów. Plenerowa wystawa pełna wilkołaków, nosorożców, niedźwiedzi, słoni oraz innych stworzeń przyciągnęła rzesze odwiedzających. To zaledwie ułamek pomysłów, które wdrożyliśmy, aby zapewnić najmłodszym rozrywkę.

Jeśli poszukujecie wyjątkowej imprezy dla dzieci Praga spełni Wasze oczekiwania. Nie ustajemy w dążeniach do tego, aby nasi goście nie chcieli opuszczać Konesera. Przez cały rok odbywają się u nas przeróżne zajęcia, warsztaty, pokazy oraz koncerty. Z pewnością zorganizujemy jeszcze niejedno wydarzenie, które zrobi wrażenie na każdym dziecku – a także na jego rodzicach. Zachęcamy do sprawdzenia programu atrakcji, zwłaszcza w sezonie letnim. Ale i poza okresem wakacyjnym mamy wiele propozycji na to, czym zająć dziecko w Warszawie.

Ciekawe animacje dla dzieci Praga

To, co wyróżnia nasze atrakcje dla smyków, to ich urozmaicenie. Skupiamy się na zapewnieniu maluchom rewelacyjnej zabawy, ale nie bez znaczenia pozostaje dla nas element edukacyjny. W dużej mierze to właśnie z jego powodu przygotowujemy darmowe wydarzenia dla dzieci Warszawa jako największe miasto w Polsce oferuje szereg tego typu opcji. My ze swojej strony staramy się przyciągnąć maluchy do naszej dzielnicy. Pragniemy, aby spędzały u nas swój wolny czas, poznawały historię jednego z najstarszych obszarów stolicy. Jesteśmy przekonani, że jeśli chodzi o edukacyjne animacje dla dzieci Praga naprawdę ma się czym pochwalić.

Imprezy weekendowe dla dzieci – Praga

Zarówno w czasie roku szkolnego, jak i w wakacje sporym powodzeniem wśród odwiedzających cieszą się imprezy weekendowe dla dzieci Praga zaprasza małych gości, w tym młodzież szkolną, na liczne ekscytujące eventy. Przyjedźcie do nas, zabierzcie ze sobą potomstwo, a zobaczycie, jak wspaniale można spędzić czas w stolicy. Dotyczy to wypoczynku w piękny słoneczny dzień, jak również w niepogodę. Deszcz czy niska temperatura to nie powód, aby nudzić się w domu. U nas zawsze będzie kolorowo – wesołe barwy widać już z daleka! Czasami mają postać kolorowych kuleczek, którymi można pokazać swój nastrój, a niekiedy cieszą oczy fantazyjnymi kształtami kwiatów wiszących nad głowami przechodniów.

Cieszy nas zainteresowanie, z jakim spotykają się organizowane w Koneserze atrakcje dla dzieci Warszawa Praga, a zwłaszcza nasze centrum, to obszar, który jeszcze nie tak dawno budził raczej sentyment niż radość. Dziś, po totalnej rewitalizacji kompleksu, kojarzy się głównie ze świetną zabawą dla osób w każdym wieku – ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych. Odbywają się w nim pierwszorzędne imprezy dla dzieci Praga odzyskała wigor i wyraźnie odmłodniała.

Rewelacyjne atrakcje dla dzieci Warszawa Praga

Zaplanujcie wycieczkę do Konesera, kiedy będziecie w mieście. To jedno z najwspanialszych miejsc na imprezy dla dzieci Praga przypadnie do gustu całej Waszej rodzinie. Znajdujemy się w doskonale skomunikowanym punkcie, więc dotarcie do kompleksu nie sprawi Wam najmniejszego problemu. Dojedziecie do nas środkiem transportu publicznego, samochodem czy metrem.

I co, udało nam się przekonać Was do wizyty? Przyjeżdżajcie do nas o każdej porze roku. Przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam oraz Waszym malcom świetną rozrywkę, kiedy świeci słońce, a także gdy na niebie wiszą ciemne, ciężkie chmury. Poznajcie nasze animacje dla dzieci Praga czeka na Was każdego dnia!

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację