Biura do wynajęcia na Pradze

Dogodna lokalizacja, inspirująca architektura i wysoki standard ponad 48 000 m2 powierzchni biurowej sprawiają, że Koneser jest najbardziej oryginalnym adresem biznesowym w stolicy. W tej postindustrialnej przestrzeni wypełnionej duchem przedsiębiorczości spotykają się startupy, firmy rodzinne i korporacje.
Dołącz do nich razem ze swoim biznesem
.

Google for Startups

Na terenie Konesera działa też Campus Warsaw, pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej inicjatywa firmy Google dedykowana wsparciu start-upów. To tutaj, w przyjaznym i nowoczesnym środowisku młode talenty mogą uczyć się prowadzenia biznesu od najlepszych.

Wynajmij biuro na miarę Twojego biznesu!

Oferowane przez Centrum Praskie Koneser lokale do wynajęcia to coś więcej niż biura na wynajem w Warszawie. Nasze przestrzenie inspirują, wyzwalają kreatywność i pobudzają do działania, każdego dnia dodając energii Twoim współpracownikom. U nas znajdziesz idealną przestrzeń biurową dla swojej firmy, niezależnie od branży i profilu przedsiębiorstwa. Postindustrialna architektura, nowoczesne, kompleksowe wyposażenie oraz wyczuwalny na każdym kroku, unikalny klimat przemysłowej dzielnicy, to zdecydowanie największe atuty, jakie oferują nasze biura do wynajęcia na Pradze.

Klimatyczne biura do wynajęcia – Warszawa Praga

Stolica Polski oferuje ponad 5,5 mln m² powierzchni biurowej. Nasze lokale biurowe na Pradze znajdują się w ścisłej czołówce najnowocześniejszych oraz najlepiej zlokalizowanych biur w Warszawie. Jednocześnie, ich unikatowy wystrój pozwala cieszyć się niespotykanym nigdzie indziej klimatem starej Pragi w najnowocześniejszym wydaniu – z szybkim internetem, doskonałą komunikacją oraz idealnymi warunkami dla dynamicznie rozwijających się biznesów.

Biura do wynajęcia na Pradze – odkryj pełnię korzyści!

Nasza oferta wynajmu lokali biurowych w Warszawie to fantastyczna opowieść o Pradze, która jako jedna z nielicznych dzielnic dawnej stolicy zachowała swój niepowtarzany, industrialny styl. Tradycyjna przemysłowa zabudowa na każdym kroku spotyka się tu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, które idealnie wpisują się w specyfikę tej części miasta. Jednocześnie, dzięki prowadzonej od ponad dekady rewitalizacji, dzielnica ponownie stała się jednym z najpiękniejszych obszarów miasta, a komfortowe, doskonale wyposażone biura do wynajęcia na Pradze – jednym z podstawowych magnesów, stymulujących biznesowy rozwój dzielnicy.

Doskonale skomunikowane lokale biurowe – Warszawa Praga

Zarówno biura, jak i lokale użytkowe na Pradze, których wynajem serdecznie polecamy, przyciągają nie tylko unikatowym klimatem i ciekawą architekturą, ale również świetną komunikacją z centrum oraz pozostałymi dzielnicami miasta. Ten prężnie rozwijający się region znajduje się bardzo blisko Śródmieścia, dzięki czemu do biura na wynajem na warszawskiej Pradze bez problemu można dojechać zarówno koleją, autobusem, jak i oddaną do użytku kilka lat temu drugą linią metra M2. Płynne przemieszczanie się w obrębie samej dzielnicy, jak i sprawny dojazd do innych części miasta również sprawiają, że biura do wynajęcia na Pradze od lat cieszą się rosnącą popularnością.

Lokale użytkowe Praga – wynajem przestrzeni w najbardziej klasycznej dzielnicy Warszawy

Oferujemy wnętrza, które łączą w sobie ciekawą architekturę, nowoczesny styl aranżacji oraz niezwykłą funkcjonalność i dopasowanie do potrzeb klientów. W naszej obejmującej łącznie ponad 48 000 m² powierzchni biurowej dostępne są zarówno niewielkie biura do wynajęcia w sercu warszawskiej Pragi, jak i duże, przestronne lokale użytkowe, idealne na sklep, powierzchnię magazynową, jak również do wielu innych zastosowań.

Koneser – lokale do wynajęcia Warszawa Praga

Korzystając z oferowanych przez Centrum Praskie Koneser lokali do wynajęcia, możesz wybrać zarówno idealną siedzibę dla swojej niewielkiej, rodzinnej firmy, jak i funkcjonalną, świetnie skomunikowaną lokalizację dla oddziału dużej korporacji. Przemyślany układ pomieszczeń, elastyczne warunki najmu oraz prestiżowe położenie w sąsiedztwie uznanych marek i dynamicznie rozwijających się start-upów czynią nasze biura do wynajęcia na Pradze jedną z najatrakcyjniejszych propozycji dostępnych na warszawskim rynku nieruchomości biznesowych.

Biura do wynajęcia Warszawa Praga – idealna lokalizacja dla Twojego biznesu

Nasze lokale użytkowe na Pradze na wynajem to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Szybki, nielimitowany internet, komfortowo wyposażone, gotowe do natychmiastowej pracy pomieszczenia, a także unikatowa w skali Warszawy, oraz kraju architektura, pozwalają łączyć wysoką funkcjonalność każdego z lokali z ich wysokim standardem oraz bezkompromisowym designem.

Oferowane przez Centrum Praskie Koneser lokale do wynajęcia to:

– elastyczny układ wnętrz,
– przestrzeń idealna do pracy i wypoczynku,
– szeroki wybór dostępnych powierzchni,
– atrakcyjna lokalizacja na biznesowej mapie Warszawy,
– możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni do potrzeb firmy,
– nowoczesne sale konferencyjne oraz salony biznesowe,
– ergonomia i wysoka jakość widoczne w każdym detalu.

Poznaj nasze biura na wynajem na warszawskiej Pradze

Dzięki stworzeniu przestrzeni na nowoczesne lokale biurowe Warszawa Praga stała się równie atrakcyjnym centrum biznesowym, jak dzielnice po drugiej stronie Wisły. Na warszawskiej Pradze możesz korzystać z szerokiej gamy udogodnień, dostępnych w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera. Bankomat, całodobowy podziemny parking, myjnia i punkt ładowania samochodów, restauracje i sklepy – wszystko, co niezbędne, masz w zasięgu ręki.

Wszystko, co potrzebne do pracy, znajdziesz tutaj!

Dołącz do Partnerów Konesera i wynajmij biuro, które ułatwi Ci pracę, wypoczynek oraz odpowie na wszystkie potrzeby Twoje i Twoich współpracowników. Zobacz nasze lokale do wynajęcia w sercu warszawskiej Pragi. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i wybierz dla siedziby swojego przedsiębiorstwa najbardziej pożądany adres biznesowy w Warszawie!

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację