Aldi

ALDI jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie – według raportu Global Powers of Retailing 2019 firmy Deloitte utrzymuje też swoją pozycję jednego  z 10 największych detalistów na świecie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości
w dobrej cenie. ALDI jest sklepem ulubionych produktów, świeżych, wyjątkowych i na każdą kieszeń. Hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 7:00-22:00

Lokalizacja:

Wejście od ul. Białostockiej oraz z Pasażu Konesera

ALDI na Placu Konesera

ALDI Plac Konesera 8 to adres, który warto zapamiętać – bo po ulubione produkty zawsze chętnie się wraca! Oddział ALDI Warszawa Praga to jedno z miejsc, do którego Warszawiacy uwielbiają zaglądać nie tylko wtedy, gdy są w pobliżu, ale również podczas całodziennych, pełnych atrakcji wypraw do Konesera – wyjątkowego punktu na mapie Warszawy!

 

ALDI Warszawa Praga – adres

Koneser to miejsce niezwykłe, pełne nowoczesnego przepychu, który został zbudowany na kanwie historii – w budynkach, w których niegdyś mieściła się Wytwórnia Wódek „Koneser”. Industrialny charakter tego miejsca świetnie wpasowuje się w klimat wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, które mają tam miejsce. Ale pod adres ALDI Plac Konesera 8 trafiają również ci, którzy po prostu cenią sobie wysoką jakość produktów żywnościowych, ich dostępność, świeżość owoców i warzyw. W ALDI Warszawa kontakt z klientem to absolutny priorytet – dlatego masz pewność, że zostaniesz obsłużony zawsze na najwyższym poziomie!

 

ALDI Warszawa Praga godziny otwarcia sklepu

Godziny otwarcia ALDI dostosowane są do klientów – czyli głównie do osób odwiedzających Konesera w celu spędzenia tu miło wolnego czasu. Chcąc spędzić w sklepie ALDI Warszawa Praga godziny pełne nieskrępowanych zakupów, możesz zajrzeć tutaj od poniedziałku do soboty od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe korzystać z możliwości zakupów w godzinach 9:00-18:00. Nasze godziny otwarcia są przystosowane zarówno do potrzeb osób, które lubią uzupełniać kuchenne zapasy o poranku, jak i tych, które preferują niespieszne zakupy w godzinach wolnych od pracy – popołudniowych czy wieczornych.

 

Gazetka ALDI – bądź na bieżąco

Jednym ze sposobów na to, by zawsze kupować w najbardziej atrakcyjnych cenach i być poinformowanym na bieżąco o tym, co warto kupić, jest gazetka ALDI. W sklepach ALDI Warszawa kontakt z klientem za pomocą tej formy przekazu to najbardziej rozpowszechniona i najskuteczniejsza metoda, by wszyscy zainteresowaniu świeżymi produktami i dobrymi cenami mogli korzystać z nich gdzie chcą i kiedy chcą, szczególnie dzięki tak doskonałej lokalizacji!

 

ALDI Warszawa Praga – kupuj tanio, wygodnie i blisko

Wybierasz się na wystawę obrazów interesującego artysty, a może masz ochotę na nietuzinkowy obiad w gronie przyjaciół? Przychodząc do Konesera zawsze spędzisz tu miło czas! Nie przejmuj się też koniecznością zrobienia zakupów do domu – dzięki bliskości ALDI masz pewność, że uda Ci się zaopatrzyć lodówkę w najwyższej jakości produkty spożywcze!

ALDI stawia przede wszystkim na niezawodne relacje z dostawcami i rygorystycznie przestrzega wymogów jakości stawianych tym firmom. To dlatego wybierając się na zakupy do ALDI możesz swobodnie rozglądać się po półkach, widząc, że wszystko to, co oglądasz, jest starannie wyselekcjonowanym towarem wiodących na świecie marek. Zapraszamy na zakupy do ALDI w Koneserze nie tylko mieszkańców Pragi, ale również wszystkie osoby, które mają przyjemność gościć tutaj, choćby tylko na chwilę. Sprawimy, że w ALDI będą chciały kupować już zawsze!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację