Przestrzeń Konesera

Koneser to pierwsze kulturalno–rozrywkowe centrum w Warszawie, położone na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek „ Koneser”.  Unikalność naszej oferty oraz ciekawie zaprojektowana przestrzeń miejska to cechy, które nas wyróżniają. Mieści się tutaj piętnaście różnorodnych restauracji, przestrzeń kreatywna dla dzieci, sklepy i strefa urody. Muzea, galerie sztuki, spektakle, targi, koncerty, wystawy i wiele innych. Koneser to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie odbywa się tyle wydarzeń kulturalnych. Miło Cię widzieć!

“Klimatyczne miejsce, najfajniejsza inwestycja na Pradze Północ!
Zawsze fajne towarzystwo dobra energia i muzyka.”

opinia z Google

Restauracje, bary, kawiarnie

Koneser to idealne miejsce na biznesowy lunch, spotkanie z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór. To tutaj znajduje się Koneser Grill – wyróżniony przez Przewodnik Michelin, kultowy Syreni Śpiew, restauracja z przewodnika Gault&Millaut – Ferment Praski, Bombaj Masala, czy ORZO. Na kawę zaprasza Wedel, Columbus i Tashka – przestrzeń, gdzie dzieci są w centrum uwagi. Koktajle i drinki – w Koneserze to tradycja, menu alkoholi to prawie 1000 pozycji.

Sklepy i usługi

W Koneserze zadbasz o siebie kompleksowo – znajdziesz tu Fitness Klub Zdrofit, Centrum Medyczne Damiana, CMD Medycyna Estetyczna, Eyebar, Hop-Chop czy studio fryzur Beverly Hills. Sklepy takie jak: PaperConcept, Mydlarnia 4 Szpaki, kwiaciarnia Zielona Łodyga i wiele innych to niepowtarzalne doświadczenie zakupowe.

“Genialne wnętrza, zakochałem się na wejściu.
Wpadliśmy tylko napić się czegoś dobrego i się nie zawiedliśmy. Świetnie się tam siedzi
i czas szybko płynie, bo otoczenie jest po prostu mega.”

opinia z Google o WuWu

koneser muzea i galerie sztuki

Muzea i galerie sztuki

W nowej przestrzeni Konesera znajduje się unikalne na skalę światową Muzeum Polskiej Wódki, gdzie poznasz historię, tajniki produkcji i bogate smaki naszego narodowego trunku. A jeśli chcesz, by naprawdę zakręciło Ci się w głowie–zapraszamy już wkrótce do Magic Mind Museum. W Koneserze też każdego miesiąca odbywają się wernisaże młodych artystów z całej Polski.

Hotel Moxy Warsaw Praga

Moxy to zupełnie inny świat: 141 nowoczesnych pokoi z ultra wygodnymi łóżkami, ultraszybkim Wi-Fi i pełnym życia oryginalnie zaprojektowanym lobby. Zamiast recepcji – check-in w barze 24/7 i kolorowy drink na dobry początek, a zamiast restauracji – Grab&Go 24/7. Super przyjazny personel hotelu zawsze wie co, gdzie i kiedy.

koneser hotel maxy warszawa praga

“Pierwsza liga. Obsługa, klimat, jedzenie, wybór alkoholi.
Ciekawy wystrój, fajna lokalizacja. Perfect jak dla mnie.”

opinia z Google o Zoni

koneser google for startups

Google for Startups

Na terenie Konesera działa też Campus Warsaw, pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej inicjatywa firmy Google dedykowana wsparciu start-upów. To tutaj, w przyjaznym i nowoczesnym środowisku młode talenty mogą uczyć się prowadzenia biznesu od najlepszych.

Przestrzenie biurowe

Dogodna lokalizacja, inspirująca architektura i wysoki standard ponad 48 000 m2 powierzchni biurowej sprawiają, że Koneser jest najbardziej oryginalnym adresem biznesowym w stolicy. W tej postindustrialnej przestrzeni wypełnionej duchem przedsiębiorczości spotykają się startupy, firmy rodzinne i korporacje.
Dołącz do nich razem ze swoim biznesem.

Koneser przestrzenie biurowe

Powierzchnie eventowe

Koneser to również centrum eventowe. Znajduje się tutaj ponad 8000 m kw. przestrzeni do wynajęcia. Nowoczesne BUTELKOWNIA i LABORATORIUM 2.0, industrialna FILTRACJA, otwarty PLAC KONESERA spełnią wymagania organizatorów każdego typu wydarzeń – od konferencji, poprzez targi i wystawy, po imprezy plenerowe.

powierzchnie eventowe butelkownia

Butelkownia
2100 m2

powierzchnie eventowe filtracja

Filtracja
680 m2

powierzchnie eventowe plac konesera

Plac Konesera
4000 m2

laboratorium 2.0

Laboratorium 2.0
1300 m2

Wynajmij powierzchnię pod swój event

Nasze nagrody i nominacje

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i sklepy – zobacz tuta
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia: