Przestrzeń Konesera

Koneser to pierwsze kulturalno–rozrywkowe centrum w Warszawie, położone na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek „Koneser”, zrewitalizowane przez firmy BBI Development oraz Liebrecht & wooD.  Unikalność naszej oferty oraz ciekawie zaprojektowana przestrzeń miejska to cechy, które nas wyróżniają. Mieści się tutaj kilkanaście różnorodnych restauracji, przestrzeń kreatywna dla dzieci, sklepy i strefa urody. Muzea, galerie sztuki, spektakle, targi, koncerty, wystawy i wiele innych. Koneser to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie odbywa się tyle wydarzeń kulturalnych. Miło Cię widzieć!

“Klimatyczne miejsce, najfajniejsza inwestycja na Pradze Północ!
Zawsze fajne towarzystwo dobra energia i muzyka.”

opinia z Google

Restauracje, bary, kawiarnie

Koneser to idealne miejsce na biznesowy lunch, spotkanie z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór. To tutaj znajduje się Koneser Grill – wyróżniony przez Przewodnik Michelin, trzy poziomy azjatyckich smaków w AZIA Restaurants, kuchnia indyjska w Bombaj Masala, czy najbardziej zielona restauracja – ORZO. W Koneserze znajdziecie również wegańsko-wegetariańską restaurację Freya Cafe & Deli, restaurację z wykwintną kuchnią w stylu „comfort food” Concept Food & Wine, a jeśli macie ochotę na luźniejszą atmosferę wybierzcie Setki Powodów lub Spółdzielnia.Koneser. 
Na pyszną gorącą czekoladę zaprasza Wedel.
Koktajle i drinki – w Koneserze to tradycja, a menu alkoholi to prawie 1000 pozycji, spróbuj ich w 3/4 Koneser Bar, czy barze Hotelu Moxy!

Sklepy i usługi

Skorzystaj z bogatej oferty handlowej i szerokiego wachlarza usług w wyjątkowej atmosferze Konesera oraz komfortowego parkingu podziemnego. Codzienne sprawunki stają się tu proste i przyjemne, a atrakcyjność oferty powoduje, że wszystkie potrzeby zrealizujesz w jednym miejscu.

“Genialne wnętrza, zakochałem się na wejściu. Wpadliśmy tylko napić się czegoś dobrego
i się nie zawiedliśmy. Świetnie się tam siedzi i czas szybko płynie, bo otoczenie jest po prostu mega.”

opinia z Google

Muzea i galerie sztuki

W przestrzeni Konesera znajduje się unikalne na skalę światową Muzeum Sztuki Fantastycznej oraz Muzeum Polskiej Wódki, gdzie poznasz historię, tajniki produkcji i bogate smaki naszego narodowego trunku. W Koneserze każdego miesiąca odbywają się wernisaże oraz wydarzenia kulturalne artystów z całej Polski.

Hotel Moxy Warsaw Praga

Moxy to zupełnie inny świat: 141 nowoczesnych pokoi z ultra wygodnymi łóżkami, ultraszybkim Wi-Fi i pełnym życia oryginalnie zaprojektowanym lobby. Zamiast recepcji – check-in w barze 24/7 i kolorowy drink na dobry początek, a zamiast restauracji – Grab&Go 24/7. Super przyjazny personel hotelu zawsze wie co, gdzie i kiedy.

“Pierwsza liga. Obsługa, klimat, jedzenie, wybór alkoholi.
Ciekawy wystrój, fajna lokalizacja. Perfect jak dla mnie.”

opinia z Google

Google for Startups

Na terenie Konesera działa też Campus Warsaw, pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej inicjatywa firmy Google dedykowana wsparciu start-upów. To tutaj, w przyjaznym i nowoczesnym środowisku młode talenty mogą uczyć się prowadzenia biznesu od najlepszych.

Przestrzenie biurowe

Dogodna lokalizacja, inspirująca architektura i wysoki standard ponad 48 000 m2 powierzchni biurowej sprawiają, że Koneser jest najbardziej oryginalnym adresem biznesowym w stolicy. W tej postindustrialnej przestrzeni wypełnionej duchem przedsiębiorczości spotykają się startupy, firmy rodzinne i korporacje.
Dołącz do nich razem ze swoim biznesem.

Powierzchnie eventowe

Nowoczesna BUTELKOWNIA, industrialna KOTŁOWNIA i otwarty PLAC KONESERA spełnią wymagania organizatorów każdego typu wydarzeń
– od konferencji, poprzez targi i wystawy, po imprezy plenerowe.

Butelkownia

675 m+ 140 m2

Scena Kotłownia

302 m2

Nagrody i nominacje

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację