Centrum Medyczne Damiana Medycyna Estetyczna

Centrum Medycyny Estetycznej w samym sercu Centrum Praskiego Koneser. Filozofia, jaką się kierujemy, wynika z kompleksowego podejścia do medycyny – holistycznego spojrzenia na człowieka. Tak unikalne szerokie spojrzenie na stan zdrowia i wygląd skóry, wyróżnia się na rynku usług medycyny estetycznej.

Centrum Medycyny Estetycznej jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które potrzebują długotrwałych, doskonałych rezultatów, przy tym w pełni bezpiecznych dla zdrowia, bowiem osiąganych pod okiem najlepszych specjalistów – autorytetów w dziedzinie medycyny. Ekspercka wiedza specjalistów oraz ich wieloletnie doświadczenie kliniczne w połączeniu z nowoczesnymi, sprawdzonymi i bezpiecznymi procedurami medycznymi pozwolą osiągać najlepsze efekty.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 09:00-20:00
Co druga sobota: 09:00-14:00

Lokalizacja:

Wjazd windą z Pasażu Konesera, piętro 1

Kontakt:

Tel.: +48 602 300 011
E-mail: medycynaestetyczna.koneser@damian.pl

Centrum Medyczne Damiana – medycyna estetyczna Warszawa

Chociaż zadaniem medycyny estetycznej jest upiększanie ciała, dotyczy również aspektów zdrowotnych. Dlatego też osoby, które interesuje profesjonalna medycyna estetyczna na warszawskiej Pradze, informujemy, że u nas, w Koneserze znajduje się Centrum Medyczne Damiana. Placówkę tę charakteryzuje kompleksowe podejście do wykonywanej pracy i holistyczne spojrzenie na stan zdrowia każdego człowieka. Zadaniem pracujących w niej lekarzy jest nie tylko niwelacja problemów skórnych, ale również znalezienie ich przyczyn i rozwiązanie ich u źródeł. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkich proponowanych usług, zabiegów oraz terapii, a także maksymalną satysfakcję z efektów. W mieście takim jak Warszawa znajduje się wiele klinik medycyny estetycznej, ale to właśnie Centrum Medyczne Damiana wyróżnia się szeroką ofertą oraz profesjonalną kadrą medyczną. Z tego powodu warszawska Praga to jedna z najczęściej wybieranych lokalizacji w kwestii medycznego dbania o urodę.
 

Profesjonalna klinika dermatologii w Warszawie

Chociaż nie każdy zwraca na to uwagę, piękna cera bez niedoskonałości świadczy o nienagannym stanie zdrowia skóry. Wypryski, przebarwienia, poszarzały koloryt i przesuszona, podrażniona skóra to sygnały alarmowe, które informują o problemach zdrowotnych. Z tego powodu w kwestii leczenia trądziku i innych problemów skórnych warto korzystać z pomocy nie tylko kosmetologa, ale również dermatologa, a nierzadko także lekarzy o innych specjalizacjach.

W ramach Centrum Medycznego Damiana dostępna jest klinika dermatologii w Warszawie, której terapie lecznicze można łączyć z zabiegami kosmetologicznymi oraz pozostałymi wizytami lekarskimi. Podstawę doboru odpowiednich kuracji stanowi rzetelna analiza skóry oraz szczegółowy wywiad medyczny, który nierzadko należy uzupełnić dodatkowymi badaniami, na przykład hormonów. Zależnie od diagnozy proponowane są między innymi terapie anti-aging, oczyszczające, rewitalizujące, normalizujące czy łagodzące. Możliwe jest także wdrożenie odpowiedniej diety i leków. Połączenie leczenia farmakologicznego z odpowiednią suplementacją i zabiegami zapewnia najbardziej satysfakcjonujące, długotrwałe efekty wizualne, a także dobre samopoczucie i ogólną poprawę stanu zdrowia.
 

Medycyna estetyczna na warszawskiej Pradze – oferta

Oprócz dermatologii Centrum Medyczne Damiana ma także inne, potrzebne pacjentom specjalizacje, jak chirurgia plastyczna oraz dietetyka. Także w kwestii takiej jak medycyna estetyczna Warszawa wyróżnia się szczególnie pod kątem tej placówki. Wykonywane są w niej liczne zabiegi oczyszczające, pielęgnujące i rewitalizujące skórę, takie jak fototerapia, peelingi chemiczne, mikronakłuwanie skóry, endermologia czy mezoterapia. Do zabiegów stosowane są specjalne urządzenia oraz jakościowe substancje, między innymi toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe i wiele innych. Każdy zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Dzięki temu możliwa jest poprawa stanu zdrowia skóry: jej nawilżenie i ujędrnienie, poprawa owalu i wysmuklenie rysów twarzy, likwidacja stanów zapalnych, niwelacja zmarszczek oraz spowolnienie procesów starzeniowych.
 

Kosmetolog i dermatolog w Warszawie na Pradze

Osoby, którym potrzebny jest dermatolog w Warszawie na Pradze, mogą przyjść do Centrum Medycznego Damiana. Dermatolog to autorytet medyczny w dziedzinie skóry, który postawi diagnozę problemów skórnych i zaproponuje metody leczenia. Ponadto w placówce medycznej warto skorzystać także z zabiegów i konsultacji kosmetologicznych. Wykwalifikowany kosmetolog udziela szczegółowych instrukcji, jak prawidłowo dbać o skórę. Taka osoba pomaga również w doborze odpowiednich zabiegów i kosmetyków, dostosowując znajdujące się w nich substancje aktywne do indywidualnych potrzeb skóry. W ten sposób można skuteczniej przeciwdziałać zmianom trądzikowym, a także w znacznym stopniu spowolnić proces starzenia się cery. Wielokierunkowe oddziaływanie na skórę przynosi najszybsze i najtrwalsze efekty upiększające.
 

Chirurg plastyczny Warszawa Praga

W przypadku placówek takich jak klinika medycyny estetycznej, Praga Warszawa słynie także z chirurgii plastycznej. To zasługa m.in. Centrum Medycznego Damiana, w którym pracują chirurdzy o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu zawodowym. Dla osób, które interesuje sprawdzony chirurg plastyczny, Warszawa Praga prezentuje wyjątkowo szeroką ofertę zabiegów. To propozycja dla osób, które pragną efektów niemożliwych do osiągnięcia za pomocą nieinwazyjnych zabiegów kosmetologicznych. Za pomocą chirurgii plastycznej można na przykład wymodelować ciało, pozbyć się obwisłej skóry i nadmiaru tłuszczu, a także wypełnić pożądane obszary, nadając im atrakcyjny kształt. Możliwa jest także zmiana rysów twarzy, które uwarunkowały czynniki genetyczne.

W ofercie chirurgii plastycznej Centrum Medycznego Damiana znajduje się między innymi liposukcja, transplantacja tkanki tłuszczowej, lifting twarzy, plastyka piersi, operacja nosa, a także korekcja uszu oraz powiek. Przeprowadzane są również drobne zabiegi chirurgiczne w postaci usuwania zmian skórnych.
 

Klinika medycyny estetycznej Praga Warszawa – pozostałe zabiegi i usługi

Oferta Centrum Medycznego Damiana uwzględnia także inne zabiegi oraz usługi, których celem jest dbanie o zdrowie, pielęgnacja ciała i dobre samopoczucie. W placówce można skorzystać z profesjonalnych konsultacji dietetycznych pozwalających na redukcję tkanki tłuszczowej, przybranie na wadze lub też niwelację stanów zapalnych w organizmie. Za pomocą specjalnej diety nierzadko łatwiej uporać się z problemami skórnymi i innymi dolegliwościami zdrowotnymi. Klinika medycyny estetycznej oferuje także różnego rodzaju zabiegi laserowe: na przebarwienia skórne, popękane naczynka, blizny i rozstępy. W ofercie znajduje się również depilacja laserowa, terapia botoksem na nadpotliwość oraz profesjonalne leczenie łysienia.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację