Zielona Łodyga

Zielona Łodyga to kwiaciarnia inna niż wszystkie – jeszcze bardziej zielona. Oprócz kwiatów ciętych, bukietów, wiązanek, dekoracji świątecznych, oferujemy ogromny wybór roślin doniczkowych. Zapraszamy wszystkich miłośników urban jungle!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 12:00-20:00
Sobota: 10:00-20:00
Niedziela: 12:00-18:00

Kontakt:

Tel.: +48 796 059 647
E-mail: zielonalodyga@gmail.com

Kwiaciarnia na Pradze – szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych

Kochasz rośliny, a może masz taką osobę w swoim bliskim gronie? Dla osób, które interesuje dobrze zaopatrzona kwiaciarnia Warszawa Praga stanowi doskonałą lokalizację do odwiedzin w Zielonej Łodydze. Kwiaciarnia prowadzona przez pasjonatów posiada szeroki asortyment kwiatów ciętych oraz roślin doniczkowych do domu. Znajdziesz tu rzadkie, piękne egzemplarze zarówno dla siebie, jak i na prezent. Liczne, egzotyczne odmiany sprostają wymaganiom nawet największych miłośników roślin. Wszystkie kwiaty są zdrowe i w idealnym stanie do adaptacji w nowym wnętrzu. Kwiaty doniczkowe różnej wielkości pozwalają na dopasowanie do posiadanej kubatury wnętrza oraz indywidualnych warunków oświetleniowych. Oprócz roślin kwiaciarnia Zielona Łodyga oferuje także ziemie, nawozy i designerskie osłonki oraz doniczki o różnej pojemności. Dzięki temu można wyjść kwiaciarni z kompletnym zestawem do uprawy wybranej rośliny, ciesząc się jej prawidłowym rozwojem.

 

Czym wyróżnia się kwiaciarnia Zielona Łodyga?

Z całą pewnością nie każda kwiaciarnia na Pradze zapewnia tak kompleksową obsługę klienta co kwiaciarnia Zielona Łodyga. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z urban jungle, szeroki asortyment to nie jedyny atut tego punktu. Możesz uzyskać w nim również szczegółowe, fachowe porady na temat uprawy i pielęgnacji posiadanych przez siebie roślin. Pozwoli Ci to dopasować idealne kwiaty do własnych preferencji i możliwości, na przykład pachnące albo kwitnące o wybranej porze roku. Personel kwiaciarni udziela klientom porad na temat podlewania, nawożenia oraz nasłonecznienia roślin. W efekcie mogą one szybko rosnąć i rozwijać się bez żadnych przeszkód. Pomagamy też dopasować kwiaty do otoczenia, na przykład rośliny bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Możesz mieć pewność, że wskazane przez nas egzemplarze są nietoksyczne.

 

Świeże kwiaty Warszawa Praga

Zbliża się ważna rocznica lub inne święto i chcesz zaskoczyć bliską osobę pięknym bukietem? A może potrzebujesz kwiatów ciętych na ostatnią chwilę? W kwestii takiej jak świeże kwiaty Warszawa Praga wyróżnia się przede wszystkim pod względem Centrum Praskiego Koneser, w którym mieści się kwiaciarnia Zielona Łodyga. Wśród dzielnic stolicy, gdzie dostępna jest kwiaciarnia Warszawa Praga gwarantuje najszerszy wybór gatunków kwiatów ciętych. Można liczyć także na ponadprzeciętne umiejętności w tworzeniu bukietów i wiązanek przez naszych pracowników gwarantują stworzenie pięknego prezentu dopasowanego do indywidualnego poczucia estetyki osoby zamawiającej.

W ten sposób uświetnisz na przykład odwiedziny u swojej mamy, zaskoczysz partnerkę romantycznym bukietem lub sprawisz urodzinową niespodziankę dla koleżanki. W naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne róże, ale także inne kwiaty doskonałe do bukietów, jak choćby lewkonie, tanacetum, goździki, gerbery czy santinie. Świeży bukiet przez długi czas będzie efektownie prezentować się w wazonie. Udzielimy również szczegółowych instrukcji, jak właściwie dbać o niego, żeby przez długi czas mógł zachować swoje zdrowe walory wizualne.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację