Apteka

Apteka obok profesjonalnej porady farmaceutycznej, wspierającej profilaktykę i dobro Pacjenta, oferuje trudnodostępne preparaty oraz sporządzanie i wydawanie leków recepturowych.

Farmaceuci udzielają kompleksowych informacji o lekach i wyrobach medycznych.

W asortymencie są dostępne również dermokosmetyki oraz suplementy diety.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-14:00

Kontakt:

Tel.: +48 882 042 679
E-mail: apteka.koneser@medicover.pl

Solidne zaopatrzenie, profesjonalna obsługa, bliskość miejsca zamieszkania – wiemy, że od miejsca, w którym kupujesz swoje leki i suplementy, oczekujesz bardzo wiele. Nasza apteka na Pradze znajduje się na Placu Konesera w Warszawie. Znajdziesz tu różnego rodzaju artykuły, w zależności od swoich potrzeb. Mieścimy się w budynku dawnej wytwórni wódek – zaznacz Konesera na swojej mapie ulubionych warszawskich punktów!

Warszawska Praga – dzielnica z duszą

Spacerując ulicami stolicy, można odkryć wiele wspaniałych zabytków, które dumnie świadczą o wojennych losach naszego kraju. Wiele z nich ma właśnie Warszawa, a Praga słynie z tego, że ta dzielnica przetrwała wojnę. To tutaj znajduje się olbrzymi gmach Centrum Praskiego Koneser, który niegdyś był prężnie prosperującą wytwórnią wódek. Budynek z czerwonej cegły zdecydowanie wyróżnia się na tle miasta i jest jego wizytówką. Oprócz licznych lokali o charakterze handlowym, gastronomicznym czy kulturalnym, znajduje się tu również nasza apteka – miejsce, które każdego dnia jest odwiedzane przez warszawiaków.

Apteka na Pradze – dla kogo?

Wyjście na zakupy po niezbędne leki powinno być dla każdej potrzebującej osoby maksymalnie wygodne. Dlatego apteka na Pradze to doskonały wybór dla wszystkich okolicznych mieszkańców, którzy poszukują pomocy farmaceuty, a przy tym dużej dostępności produktów w jednym miejscu. Wizyta w Koneserze to rozwiązanie dla mieszkańców innych dzielnic stolicy, a także każdego, kto odczuwa potrzebę wstąpienia do apteki z dowolnego powodu.

Profesjonalne wsparcie farmaceuty dla każdego

Wspieranie pacjentów w dbaniu o zdrowie to odpowiedzialne zadanie! Powodem, dla którego niektóre osoby przychodzą do apteki na Placu Konesera, jest nie tylko chęć zakupu leków, ale również uzyskania profesjonalnej porady od wykształconego farmaceuty. Wybierając odpowiednią placówkę, uzyskasz pomoc, jakiej szukasz– w zakresie wyboru konkretnego leku, sposobu jego przyjmowania czy dawkowania, a nawet leczenia drobnych dolegliwości, które niekoniecznie wymagają wizyty u lekarza.

Szeroki asortyment leków

Środki farmaceutyczne to nie tylko bardzo szeroka grupa leków bez recepty, stosowanych na powszechne dolegliwości, ale również te wydawane na wyraźne wskazanie lekarza specjalisty oraz wyroby sporządzane na zamówienie. W aptece w Warszawie na Pradze można znaleźć różne środki i wybór medykamentów NLPZ, takich jak przeciwbólowe, przeciwgorączkowe czy przeciwkaszlowe oraz tych na receptę. Farmaceuci pracujący w aptece ściśle przestrzegają zasad dotyczących ich wydawania, a także każdorazowo konsultują z pacjentem lub lekarzem ewentualne niejasności, aby uniknąć jakiejkolwiek pomyłki.

Dermokosmetyki dla specjalnych potrzeb

Bardzo ważne jest nie tylko to, aby dopasowywać leki do konkretnych potrzeb organizmu, ale to samo robić dla swojej skóry. Osobom potrzebującym specjalnej pielęgnacji cery wrażliwej, atopowej lub naprawdę skutecznego zapobiegania zmarszczkom, mogą pomóc dermokosmetyki. Wsparcie farmaceuty jest nieocenione przy wyborze tych, które mogą spełnić Twoje wymagania i każdego dnia będą wspierać Twoją cerę, umożliwiać jej komfort i zdrowy wygląd.

Suplementy diety – wspieraj swój organizm każdego dnia

Odpowiedzialna suplementacja diety może pozwolić Ci utrzymać odpowiedni poziom witamin, minerałów oraz pozostałych składników bioaktywnych, których organizm potrzebuje. Dobrze zaopatrzona apteka oferuje wybór produktów, pochodzących od różnych producentów. Farmaceuta chętnie doradzi w zakresie dawkowania czy zakupu określonego suplementu diety, który będzie wspomagał Twoją witalność każdego dnia.

Preparaty dla dzieci i niemowląt

Farmacja dba także o najmłodszych, tworząc produkty dopasowane specjalnie do ich potrzeb. To nie tylko lekarstwa pomagające walczyć z rozmaitymi chorobami wieku dziecięcego, ale również środki higieniczne oraz żywność zastępcza dla niemowląt, również hipoalergiczna, trudno dostępna w sklepach. Osoby, którym potrzebna jest porada i duży wybór odżywek lub innych wyrobów dla maluchów, z pewnością odnajdą w aptece to, czego poszukują. Praga to świetne miejsce do życia dla świeżo upieczonych rodziców!

Akcesoria medyczne i higieniczne

Dbamy także o zaopatrzenie w zakresie innych produktów, przydatnych na co dzień. Apteka to  miejsce, w którym dostępne są artykuły medyczne jednorazowego użytku, opatrunki, środki higieniczne, a nawet urządzenia wspomagające codzienną rutynę pielęgnacyjną oraz leczenie. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00 – wspólnie z farmaceutą odpowiemy na Twoje pytania!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację