InviMed

InviMed to sieć klinik, które zajmują się diagnostyką i leczeniem niepłodności, dzięki której przez ponad 20 lat urodziło się przeszło
13 tysięcy dzieci!

Klinika InviMed, mieszcząca się w Koneserze, oferuje pełen zakres diagnostyki płodności kobiet i mężczyzn oraz leczenia niepłodności.
W placówce prowadzone są terapie, wiodące do naturalnego poczęcia jak i techniki wspomaganego rozrodu – inseminacje oraz zapłodnienie pozaustrojowe (in vitro). Zespół tworzą najlepsi specjaliści leczenia niepłodności w kraju – ginekolodzy, androlodzy, urolodzy, embriolodzy, położne, psycholog i seksuolog. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu, InviMed od lat cieszy się najwyższym poziomem skuteczności przeprowadzonego leczenia.

W klinice dostępna jest również możliwość przeprowadzenia badań laboratoryjnych oraz badań nasienia, pobranie wymazów, umówienia się na wizytę ginekologiczną oraz urologiczną w ramach profilaktyki.

Praski InviMed wyposażony jest najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możliwe jest świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie.

Zapraszamy do kliniki InviMed – Plac Konesera 12 (budynek M) – wejście tuż przy kominie.

Więcej informacji znajdziesz na www.invimed.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek, Piątek: 8:00-17:00
Wtorek – Czwartek: 8:00-19:00

Kontakt:

Tel.: +48 500 900 888
E-mail: invimed@invimed.pl

Aktualności      Restauracje      Bary      Kawiarnie      Dla dzieci      Festiwale      Pokazy filmowe      Spektakle teatralne      Targi      Warsztaty      Wystawy      Koncerty      Biura do wynajęcia      Powierzchnie eventowe
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.