InviMed

InviMed to sieć klinik, które zajmują się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Wraz z wykwalifikowanym zespołem specjalistów leczenia niepłodności (ginekologami, andrologami, endokrynologami, embriologami, położnymi, psychologiem i dietetykami) prowadzimy wnikliwą diagnostykę (badania laboratoryjne, badania nasienia, zabiegi), a w przypadku stwierdzenia niepłodności dobieramy indywidualnie najbardziej skuteczne metody leczenia.

InviMed to:

  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Ponad 13 tys. narodzonych dzieci
  • Ponad 62% skuteczności wszystkich cykli IVF
  • Innowacyjność (Embrace – nieinwazyjne badanie genetyczne zarodków, testy Veracity, Veragen oraz pierwszy na świecie bezinwazyjny test na endometriozę EndoRNA)
  • Leczenie na światowym poziomie zgodnie ze standardami i rekomendacjami Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), American Society for Reproductive Medicine (ASRM), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR) oraz wytycznych Ministerstwa Zdrowia

W klinice InviMed Warszawa Praga można skorzystać z dofinansowania do procedury in vitro dla mieszkańców Warszawy (“Program polityki zdrowotnej w zakresie wspierania osób dotkniętych niepłodnością z wykorzystaniem metod zapłodnienia pozaustrojowego” na  lata 2023 – 2025).

Klinika jest przystosowana dla Pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zapraszamy do kliniki InviMed – Plac Konesera 12 (budynek M) – wejście tuż przy kominie.

Więcej informacji znajdziesz na www.invimed.pl  oraz na profilach w mediach społecznościowych.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek, Piątek: 8:00-18:00
Wtorek – Czwartek: 8:00-19:00

Kontakt:

Tel.: +48 500 900 888
E-mail: invimed@invimed.pl

Śpieszymy z dobrymi wiadomości dla par z Warszawy. Klinika InviMed wygrała kolejny konkurs na dofinansowanie do leczenia in vitro dla par mieszkających w stolicy. Tym samym Klinika InviMed Warszawa Praga jest realizatorem “Programu polityki zdrowotnej w zakresie wspierania osób dotkniętych niepłodnością z wykorzystaniem metod zapłodnienia pozaustrojowego” na  lata 2023 – 2025.

Dofinansowanie do 6000 zł. Ta informacja na pewno ucieszy wszystkie pary starające się o ciążę i pragnące mieć dziecko.

Program jest współfinansowanych ze środków otrzymanych od m. st. Warszawy.

Szczegółowe informacje i zapisy dostępne na stronie www. https://www.invimed.pl/dofinansowanie-in-vitro-dla-par-z-warszawy

 

„Nowość w Klinikach InviMed  i zupełna nowość na rynku badań diagnostycznych – pierwszy na świecie bezinwazyjny test na endometriozę EndoRNA qRT-PCR.

Dzięki wykorzystaniu przełomowego badania opracowanego przez polskich naukowców możliwe jest wcześniejsze rozpoznanie choroby, a to umożliwia wcześniejsze rozpoczęcie leczenia.

Test wykonuje się szybko i całkowicie bezpiecznie w warunkach ambulatoryjnych. Badanie polega na pobraniu wymazu z jamy macicy. Pobranie trwa kilka minut, jest małoinwazyjne, u niektórych pacjentek może powodować jedynie lekki dyskomfort. Pobrany materiał zostaje przekazany do laboratorium diagnostycznego, gdzie wykonywane jest badanie za pomocą reakcji PCR.

Wszystkie szczegóły dotyczące badania znajdziecie na naszych stronach  www.invimed.pl

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację