Ciarko Design

W Ciarko Design dbamy o to, by każda nowoczesna kuchnia czy wyspa kuchenna zyskała elegancką i wyrazistą oprawę. Projekty okapów premium z linii Ciarko Design oddaliśmy w ręce Łukasza Paszkowskiego, jednego z najzdolniejszych designerów młodego pokolenia, wielokrotnie wyróżnianego i nagradzanego na arenie międzynarodowej. Nasze zaawansowane technologie, w połączeniu z ekskluzywnym designem, przyniosły zachwycające efekty. Piękne i funkcjonalne okapy Ciarko Design zostały docenione przez użytkowników na całym świecie – od Skandynawii po Brazylię. Wszystkie modele naszych okapów powstają w Polsce, w podkarpackim Sanoku. Korzystamy z innowacyjnego parku maszynowego i laboratorium do kontrolowania parametrów technicznych, podzespołów i gotowych urządzeń. To tutaj prowadzimy prace nad maksymalnym wyciszeniem silników, energooszczędnością i wydajnością. Perfekcyjnie i bez kompromisów.

Godziny otwarcia:

Wtorek – Piątek: 09:00-17:00

Kontakt:

Tel.: +48 783 000 800
E-mail: info@ciarkodesign.com

Ciarko Design – ekskluzywne okapy, które poradzą sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami

Nowoczesny sklep Ciarko Design zapewnia klientom możliwość wygodnego obejrzenia i zakupienia ekskluzywnych okapów, które wyróżniają się przemyślanymi projektami oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii. Oferowana linia produktów powstała w wyniku współpracy z niezwykle zdolnym projektantem Łukaszem Paszkowskim, który cieszy się niesłabnącym uznaniem międzynarodowego świata designu. Trudno się temu dziwić – proponowane ekskluzywne okapy okazują się bowiem wyjątkowym uzupełnieniem kuchni i stają się jej niepowtarzalną dekoracją. Ponadto skutecznie pochłaniają unoszące się podczas gotowania zapachy, a także niebezpieczne bakterie i alergeny. Dlatego też warto dowiedzieć się, jakimi funkcjami wyróżniają się piękne okapy i zdecydować, czy okażą się godną uwagi inwestycją.

 

Ekskluzywny okap do kuchni – czym powinien się charakteryzować?

Używając określenia ekskluzywny okap do kuchni, warto wspomnieć, że odnosi się ono zarówno do pięknych projektów, jak i najnowszych technologii wpływających na funkcjonalność oraz skuteczność urządzeń. Z tego powodu piękne okapy Ciarko Design bardzo dobrze prezentują się w połączeniu z nowoczesnymi kuchniami oraz wyspami kuchennymi między innymi za sprawą swoich innowacyjnych kształtów i różnych sposobów montażu. Idealne rozwiązanie dla siebie znajdą osoby poszukujące na przykład okapów blatowych, podszafkowych, przyściennych, sufitowych, wyspowych i zintegrowanych. Wybór najlepszego modelu ułatwia również fakt, że każdy model występuje w kilku nowoczesnych kolorach. Ponadto kupując nowoczesny okap kuchenny w Ciarko Design, można liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Decydując się na ekskluzywny okap do kuchni, warto zwrócić szczególną uwagę na zastosowane w urządzeniu technologie. Niewątpliwą zaletą okapów oferowanych w Ciarko Design okazuje się między innymi wykorzystanie jednych z najcichszych na rynku silników BLDC, które wpływają również na większą oszczędność energii za sprawą zastosowania trybu Eco Silence. Dzięki temu funkcjonalny okap, który świetnie poradzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, nie musi wiązać się z koniecznością gotowania w hałasie. Cicha praca okapu okazuje się ponadto ważną cechą w mieszkaniach, w których kuchnia jest połączona z salonem. Wówczas nawet podczas spotkań z bliskimi osobami nowoczesny okap kuchenny może cicho działać w tle.

 

Nowoczesny okap kuchenny z kolekcji Ciarko Minimal

Rozważając inwestycję w nowoczesny okap kuchenny, warto bliżej przyjrzeć się kolekcji Ciarko Minimal, która wyróżnia się wykorzystaniem najnowszych technologii w okapach cechujących się minimalistycznym designem. Godnym uwagi rozwiązaniem okazuje się między innymi zastosowanie innowacji pozwalających na sterowanie urządzeniem ruchami dłoni lub pilotem. Wówczas w przypadku wyżej umiejscowionych okapów nie trzeba martwić się o możliwość ich łatwego włączenia lub wyłączenia. Ponadto ekskluzywne okapy Ciarko Minimal powstają w laboratoriach firmy, w których przechodzą różnego rodzaju testy zapewniające niezawodną pracę urządzeń. Dzięki produkcji w Polsce można również zadbać o ręczne trzykrotnie malowanie urządzenia w lakierni, co sprawia, że charakteryzuje się ono nienagannym stanem wizualnym mimo upływu lat i mimo intensywnego użytkowania.

Proponowane piękne okapy bardzo dobrze pochłaniają zapachy oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia powietrza dzięki zastosowaniu profesjonalnych filtrów, z których chętnie korzystają kucharze największych restauracji. Wysokiej jakości filtry sprawiają, że ekskluzywne okapy nie zatykają się tłuszczem z gotowania i nie wymagają aż tak częstego i czasochłonnego czyszczenia, ponieważ można z powodzeniem myć je w zmywarce. Dlatego też, jeśli ktoś chciałby zainwestować w praktyczny i designerski okap, Warszawa jest miastem, w którym można obejrzeć poszczególne modele na żywo, a następnie wybrać najlepszą dla siebie propozycję.

 

Designerski okap Warszawa – połączenie nowoczesnego wzornictwa z ponadczasową wytrzymałością

Każdy funkcjonalny okap znajdujący się w ofercie sklepu Ciarko Design powstaje ze starannie dobranych materiałów, które cechują się świetną trwałością. Dzięki temu urządzenie okazuje się odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, pęknięć obudowy czy zapychania się filtrów. Ponadto wszystkie produkty są objęte trzyletnią gwarancją, która uprawnia do wykonania wszelkich napraw, a także zapewnia większe bezpieczeństwo klientom decydującym się na zakup. To sprawia, że jeśli chodzi o designerski okap, Warszawa i sklep Ciarko Design wyróżniają się rozbudowaną oraz dobrze przemyślaną ofertą.

Oprócz wspomnianej wytrzymałości funkcjonalny okap z kolekcji Ciarko często staje się dodatkową ozdobą wnętrza kuchni, dodając jej charakteru i tworząc spójną aranżację z pozostałymi elementami wyposażenia. Dzieje się tak, ponieważ nowoczesne okapy nie należą do urządzeń produkowanych masowo, a każdy ich projekt został starannie przemyślany. Dzięki temu decydując się na zakup okapu do kuchni, klienci zyskują wytrzymały i bardzo dobrze prezentujący się produkt, który będzie inwestycją na długie lata.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację