Ciarko Design

W Ciarko Design dbamy o to, by każda nowoczesna kuchnia czy wyspa kuchenna zyskała elegancką i wyrazistą oprawę. Projekty okapów premium z linii Ciarko Design oddaliśmy w ręce Łukasza Paszkowskiego, jednego z najzdolniejszych designerów młodego pokolenia, wielokrotnie wyróżnianego i nagradzanego na arenie międzynarodowej. Nasze zaawansowane technologie, w połączeniu z ekskluzywnym designem, przyniosły zachwycające efekty. Piękne i funkcjonalne okapy Ciarko Design zostały docenione przez użytkowników na całym świecie – od Skandynawii po Brazylię. Wszystkie modele naszych okapów powstają w Polsce, w podkarpackim Sanoku. Korzystamy z innowacyjnego parku maszynowego i laboratorium do kontrolowania parametrów technicznych, podzespołów i gotowych urządzeń. To tutaj prowadzimy prace nad maksymalnym wyciszeniem silników, energooszczędnością i wydajnością. Perfekcyjnie i bez kompromisów.

Godziny otwarcia:

Wtorek – Piątek: 09:00-17:00

Kontakt:

Tel.: +48 783 000 800
E-mail: info@ciarkodesign.com

Ciarko Design – ekskluzywne okapy, które poradzą sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami

Nowoczesny sklep Ciarko Design zapewnia klientom możliwość wygodnego obejrzenia i zakupienia ekskluzywnych okapów, które wyróżniają się przemyślanymi projektami oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii. Oferowana linia produktów powstała w wyniku współpracy z niezwykle zdolnym projektantem Łukaszem Paszkowskim, który cieszy się niesłabnącym uznaniem międzynarodowego świata designu. Trudno się temu dziwić – proponowane ekskluzywne okapy okazują się bowiem wyjątkowym uzupełnieniem kuchni i stają się jej niepowtarzalną dekoracją. Ponadto skutecznie pochłaniają unoszące się podczas gotowania zapachy, a także niebezpieczne bakterie i alergeny. Dlatego też warto dowiedzieć się, jakimi funkcjami wyróżniają się piękne okapy i zdecydować, czy okażą się godną uwagi inwestycją.

 

Ekskluzywny okap do kuchni – czym powinien się charakteryzować?

Używając określenia ekskluzywny okap do kuchni, warto wspomnieć, że odnosi się ono zarówno do pięknych projektów, jak i najnowszych technologii wpływających na funkcjonalność oraz skuteczność urządzeń. Z tego powodu piękne okapy Ciarko Design bardzo dobrze prezentują się w połączeniu z nowoczesnymi kuchniami oraz wyspami kuchennymi między innymi za sprawą swoich innowacyjnych kształtów i różnych sposobów montażu. Idealne rozwiązanie dla siebie znajdą osoby poszukujące na przykład okapów blatowych, podszafkowych, przyściennych, sufitowych, wyspowych i zintegrowanych. Wybór najlepszego modelu ułatwia również fakt, że każdy model występuje w kilku nowoczesnych kolorach. Ponadto kupując nowoczesny okap kuchenny w Ciarko Design, można liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Decydując się na ekskluzywny okap do kuchni, warto zwrócić szczególną uwagę na zastosowane w urządzeniu technologie. Niewątpliwą zaletą okapów oferowanych w Ciarko Design okazuje się między innymi wykorzystanie jednych z najcichszych na rynku silników BLDC, które wpływają również na większą oszczędność energii za sprawą zastosowania trybu Eco Silence. Dzięki temu funkcjonalny okap, który świetnie poradzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, nie musi wiązać się z koniecznością gotowania w hałasie. Cicha praca okapu okazuje się ponadto ważną cechą w mieszkaniach, w których kuchnia jest połączona z salonem. Wówczas nawet podczas spotkań z bliskimi osobami nowoczesny okap kuchenny może cicho działać w tle.

 

Nowoczesny okap kuchenny z kolekcji Ciarko Minimal

Rozważając inwestycję w nowoczesny okap kuchenny, warto bliżej przyjrzeć się kolekcji Ciarko Minimal, która wyróżnia się wykorzystaniem najnowszych technologii w okapach cechujących się minimalistycznym designem. Godnym uwagi rozwiązaniem okazuje się między innymi zastosowanie innowacji pozwalających na sterowanie urządzeniem ruchami dłoni lub pilotem. Wówczas w przypadku wyżej umiejscowionych okapów nie trzeba martwić się o możliwość ich łatwego włączenia lub wyłączenia. Ponadto ekskluzywne okapy Ciarko Minimal powstają w laboratoriach firmy, w których przechodzą różnego rodzaju testy zapewniające niezawodną pracę urządzeń. Dzięki produkcji w Polsce można również zadbać o ręczne trzykrotnie malowanie urządzenia w lakierni, co sprawia, że charakteryzuje się ono nienagannym stanem wizualnym mimo upływu lat i mimo intensywnego użytkowania.

Proponowane piękne okapy bardzo dobrze pochłaniają zapachy oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia powietrza dzięki zastosowaniu profesjonalnych filtrów, z których chętnie korzystają kucharze największych restauracji. Wysokiej jakości filtry sprawiają, że ekskluzywne okapy nie zatykają się tłuszczem z gotowania i nie wymagają aż tak częstego i czasochłonnego czyszczenia, ponieważ można z powodzeniem myć je w zmywarce. Dlatego też, jeśli ktoś chciałby zainwestować w praktyczny i designerski okap, Warszawa jest miastem, w którym można obejrzeć poszczególne modele na żywo, a następnie wybrać najlepszą dla siebie propozycję.

 

Designerski okap Warszawa – połączenie nowoczesnego wzornictwa z ponadczasową wytrzymałością

Każdy funkcjonalny okap znajdujący się w ofercie sklepu Ciarko Design powstaje ze starannie dobranych materiałów, które cechują się świetną trwałością. Dzięki temu urządzenie okazuje się odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, pęknięć obudowy czy zapychania się filtrów. Ponadto wszystkie produkty są objęte trzyletnią gwarancją, która uprawnia do wykonania wszelkich napraw, a także zapewnia większe bezpieczeństwo klientom decydującym się na zakup. To sprawia, że jeśli chodzi o designerski okap, Warszawa i sklep Ciarko Design wyróżniają się rozbudowaną oraz dobrze przemyślaną ofertą.

Oprócz wspomnianej wytrzymałości funkcjonalny okap z kolekcji Ciarko często staje się dodatkową ozdobą wnętrza kuchni, dodając jej charakteru i tworząc spójną aranżację z pozostałymi elementami wyposażenia. Dzieje się tak, ponieważ nowoczesne okapy nie należą do urządzeń produkowanych masowo, a każdy ich projekt został starannie przemyślany. Dzięki temu decydując się na zakup okapu do kuchni, klienci zyskują wytrzymały i bardzo dobrze prezentujący się produkt, który będzie inwestycją na długie lata.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację