Centrum Medyczne Damiana

Zapraszamy Państwa do przychodni Centrum Medycznego Damiana dla dorosłych i dzieci. W Placówce do dyspozycji Pacjentów oddaliśmy 22 gabinety, w których świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który często towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 7:30-20:00
Sobota: 8:00-14:00

Lokalizacja:

Wjazd windą z Pasażu Konesera, piętro 1

Kontakt:

Tel.: +48 22 566 22 22
E-mail: info@damian.pl 

Centrum Medyczne Damiana – nowoczesna opieka medyczna

Centrum Damiana istnieje w Polsce od 1994 r. Obecnie oferuje bardzo szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia pacjentom w ośmiu przychodniach i w szpitalu Damiana. W placówkach leczniczych tej sieci pracują wykwalifikowani i w pełni profesjonalni lekarze wszystkich specjalizacji, z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Centrum współpracuje z prawie 100 przychodniami na terenie całego kraju. Jak wskazują jej pracownicy, podstawową misją jest dbanie zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów w oparciu o długoletnie doświadczenie i najwyższe standardy w procesie leczenia. W ciągu 20 lat funkcjonowania, klinika Damiana ugruntowała swoją silną pozycję na rynku prywatnych usług medycznych. O unikatowości i wysokiej jakości świadczonych usług świadczą indywidualne i przyjazne podejście do pacjentów, kompleksowa opieka medyczna, wysokie kwalifikacje personelu, a także zwracanie szczególnej uwagi na profilaktykę zdrowia. Co więcej, CMD Damian w dalszym ciągu podnosi poziom i jakość usług, co doceniają pacjenci w całej Polsce.

Placówki Centrum Damiana Warszawa dysponują nowoczesnym, bezpiecznym sprzętem medycznym i diagnostycznym. Pacjenci mogą skorzystać z RTG (także śródoperacyjnego), Tomografu Komputerowego, Mammografu oraz badań USG wykonywanych na sprzęcie wysokiej klasy. Placówka współpracuje z największymi producentami i dystrybutorami sprzętu medycznego. Dzięki temu pacjent może mieć pewność, że lekarz zawsze dobierze sprzęt bądź materiał medyczny najlepszy w danym przypadku.

 

Klinika Damiana Warszawa – nowa przychodnia na Warszawskiej Pradze

W Centrum Praskim Koneser w Warszawie znajduje się nowa przychodnia Damiana, przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W Placówce do dyspozycji pacjentów oddane są aż 22 gabinety, w których lekarze i pielęgniarki świadczą szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw oraz kolorowe korytarze, wprawiające w wesoły nastrój i stwarzające bezstresową atmosferę podczas wizyty.

W CM Damiana pacjenci mogą liczyć na wiele udogodnień i ofert specjalnych, takich jak krótkie terminy oczekiwania na konsultacje lekarskie i badania, zapewnienie opieki medycznej przez jednego wybranego lekarza, wyjątkowe pakiety medyczne, w tym kompleksowy przegląd stanu zdrowia w 24h, a także koordynację opieki medycznej dla obcokrajowców posiadających zagraniczne polisy ubezpieczeniowe.

 

Centrum Damiana kontakt

Nowoczesna przychodnia znajduje się w Centrum Praskim Koneser pod adresem Plac Konesera 2, Warszawa. Klinika Damiana Warszawa otwarta jest dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-20.00, natomiast w soboty w godzinach 8.00-14.00. Należy pamiętać, że przychodnia jest nieczynna w każdą niedzielę. W celu umówienia wizyty, zasięgnięcia informacji bądź porady można skontaktować się z pracownikiem placówki Centrum Damiana. Telefon do placówki to +48 (22) 566 22 22. Centrum Praskie Koneser oferuje całodobowy parking przy klinice.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację