Przestrzenie eventowe do wynajęcia na Pradze

Koneser to również centrum eventowe. Znajduje się tutaj ponad 5000 m kw. przestrzeni do wynajęcia. Nowoczesna BUTELKOWNIA, otwarty PLAC KONESERA oraz scena KOTŁOWNIA spełnią wymagania organizatorów każdego typu wydarzeń – od konferencji, poprzez targi i wystawy, po imprezy plenerowe.

Butelkownia

675 m+ 140 m2

Plac Konesera

4000 m2

Scena Kotłownia

302 m2

Powierzchnie eventowe Warszawa Praga – dlaczego Koneser?

Zachwyć się niczym nieskrępowaną przestrzenią, na której zorganizujesz dowolny event w samym sercu stolicy! Nasza przestrzeń eventowa w Warszawie to 3 odpowiednio przystosowane powierzchnie, gotowe do tego, by stać się tłem dla Twojego niezapomnianego wydarzenia. Ponad 5 000 m² oferowanych przez nasze doskonale wyposażone centra eventowe to gwarancja sukcesu każdej konferencji, pokazu, koncertu, wystawy czy firmowej gali. Potrzebne Ci doskonale skomunikowane z centrum miasta miejsce na wystawę na warszawskiej Pradze? A może interesuje Cię wynajem powierzchni na biznesową konferencję lub spotkanie świąteczne? Butelkownia będzie doskonałym wyborem. Wykorzystaj potencjał, jaki skrywają w sobie nasze nowoczesne przestrzenie eventowe w najbardziej klimatycznej dzielnicy Warszawy.

Najbardziej inspirujące przestrzenie eventowe w Warszawie

Tworząc nasze miejsca na eventy na Pradze, tchnęliśmy nowego ducha w historyczną zabudowę przemysłowej Warszawy, tworząc obszar, który odpowie na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesne, industrialne przestrzenie dają nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji, wystroju czy funkcjonalności, dopasowanej do charakterystyki każdego wydarzenia.


Wynajem powierzchni nie tylko na imprezy

Śmiało możemy stwierdzić, że jedynym ograniczeniem dotyczącym rodzaju i skali organizowanych w naszym Centrum wydarzeń jest wyobraźnia organizatora. My bierzemy na siebie całą resztę – dajemy najlepszą powierzchnię eventową na warszawskiej Pradze, gwarantując perfekcyjne warunki do zorganizowania ślubu, koncertu, pokazu artystycznego, naukowej konferencji, targów czy realizacji dowolnych wydarzeń multimedialnych.


Najlepsze miejsca na eventy – Praga

Proponujemy unikatowe przestrzenie eventowe w Warszawie, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, tworząc perfekcyjne warunki do organizacji wydarzeń biznesowych, sportowych, kulturalnych czy naukowych. Korzystając z naszych wnętrz lub otwartego Placu Konesera, zorganizujesz niezapominany recital, wystawę, szkolenie lub ważne firmowe wydarzenie, zyskując pełną gwarancję doskonałego dopasowania każdego metra kwadratowego naszych funkcjonalnych powierzchni.


Butelkownia

– główna sala o powierzchni 675 m2,

– zaplecze z dostępem do sali,

– powierzchnia magazynowa oraz garderoby na poziomie -1,

– zaprojektowane w oryginalnym, industrialnym stylu centrum eventowe,

– nowoczesne zaplecze techniczne,

– wyjątkowy design,

– elastyczna powierzchnia, na której zorganizujesz dowolne wydarzenie.


Nieograniczone możliwości aranżacji w połączeniu z odpowiednio dużą powierzchnią czynią z Butelkowni doskonałe miejsce na wystawę w dzielnicy Warszawa-Praga. Jednocześnie bez żadnych problemów zorganizujesz tu firmową galę, jak również konferencję oraz inny, dowolny event biznesowy. Również osoby, które interesuje sala koncertowa, Warszawa Praga zaprasza do organizacji wydarzeń w Koneserze. Wydarzenie w tym klimatycznym miejscu z pewnością przyciągnie wielu gości i na długo pozostanie w ich pamięci.


Plac Konesera

– 4000 m² otwartej przestrzeni,

– całodobowe wejścia na plac,

– możliwość zlokalizowania kilku scen o różnych rozmiarach,

– monitoring oraz ochrona na całym obiekcie,

– wi-fi na terenie placu,

– możliwość umieszczania namiotów ekspozycyjnych,

Ta prestiżowa dzielnica oferuje najlepsze miejsca na eventy. Praga, a w szczególności Plac Konesera,  swoją popularność zawdzięcza niezwykłej lokalizacji w jednej z najstarszych dzielnic stolicy. Otoczenie przedwojennych kamienic, atmosfera starej wytwórni wódki, a przede wszystkim – klimat „prawdziwej Warszawy” sprawiają, że każde wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru. Tutaj po prostu warto bywać! Tworząc tę wyjątkową w skali Warszawy przestrzeń eventową, udało nam się zachować charakterystyczny, industrialny styl miejsca i jednocześnie zapewnić w nim wszystko, co niezbędne do organizacji wydarzeń kulturalnych, sportowych, rodzinnych pikników czy targów.


Przestrzeń eventowa Warszawa – odpowiadamy na potrzeby klientów!

Oferujemy wynajem powierzchni, która doskonale sprawdzi się jako sala koncertowa, miejsce na firmowy bankiet, imprezę okolicznościową lub sesję zdjęciową. Niezależnie od charakteru organizowanego wydarzenia, nasi klienci mogą korzystać z bogatego zaplecza technicznego, przemyślanego układu pomieszczeń oraz wszelkich niezbędnych udogodnień, takich jak całodobowy podziemny parking, bankomat, myjnia samochodowa, Wi-Fi.


Wybierz najlepsze miejsce na konferencję na warszawskiej Pradze – mamy Przestrzenie eventowe w Warszawie dopasowane do każdego wydarzenia!

Jesteśmy na Pradze

Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia:

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację