Kawiarnie na Pradze

Gdy masz chwilę wolnego, wybierz się do najlepszych kawiarni w Warszawie na Pradze – na Plac Konesera! To miejsce, w którym zakosztujesz przyjemności i wypoczynku, a do tego spędzisz czas z przyjaciółmi w nieskrępowanej atmosferze!

Kawiarnia Warszawa – dlaczego lubimy chodzić do kawiarni?

Dobre kawiarnie na Pradze zawsze są oblegane przez osoby spragnione dobrej kawy, herbaty i deseru przy profesjonalnej obsłudze, w czarującym wnętrzu sprzyjającym rozmowie. W kawiarni umawiamy się nie tylko na spotkania na ploteczki z przyjaciółkami. To również idealne miejsce na spotkanie biznesowe lub randkę – zresztą przekonaj się sam! Kawiarnia w Warszawie na Pradze to idealny pretekst, by spotkać się z kimś, kto tak jak Ty interesuje się kulturą, sztuką, biznesem albo zdrowym stylem życia – bo to miejsce dobre dla każdego!

2022-08-17T12:39:53+02:00
columbus

Columbus

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 08:00-21:00
Sobota - Niedziela: 09:00-21:00
PLAC KONESERA

2022-09-13T15:18:56+02:00
frankie's

Frankie’s

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 10:00-20:00
Niedziela: 11:00-19:00
PLAC KONESERA

Czytaj więcej

W najlepszych stołecznych kawiarniach znajdziesz kawę parzoną przez profesjonalnych baristów w olbrzymiej mnogości gatunków do wyboru. Dzięki temu picie kawy zawsze będzie Ci się kojarzyło z przyjemnością dla Twoich kubków smakowych! A co do kawy? Oczywiście przyda się słodki deser – i tutaj również kawiarnie nie zawodzą, oferując swoim gościom wiele różnorodnych smaków w wysokogatunkowym wydaniu. Uwielbiasz orzechy, a może czekoladę? Z pewnością znajdzie się tu coś idealnie sprzyjającego Twoim preferencjom!

 

Kawiarnia Warszawa Praga w Koneserze

Koneser to centrum kultury, sztuki i smaku stworzone z myślą o ludziach w miejscu, w którym w dawnych czasach prężnie funkcjonowała warszawska Wytwórnia Wódek. To miejsce dla prawdziwych koneserów – jeśli chodzi o dobre kawiarnie Praga nie ma nic lepszego do zaoferowania, niż właśnie kawiarnie znanych i lubianych marek mieszczącej się przy Ząbkowskiej.

To nie są zwykłe kawiarnie – oprócz możliwości napicia się kawy i zjedzenia ciastka, oferują one doskonałą oprawę muzyczną, fantastyczny wystrój wnętrz i obsługę, która stara się wychodzić poza przyjęte konwenanse po to, abyś mógł się czuć w ich kawiarniach swobodnie.

 

Najlepsze kawiarnie Warszawa Praga – gdzie ich szukać?

Gdy trafisz na warszawską Pragę, kieruj się w stronę ulicy Ząbkowskiej i Placu Konesera. To olbrzymi kompleks usytuowany na dziesiątkach tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Nie obawiaj się jednak o jego rozmiary – całość została tak skomunikowana, abyś mógł nie tylko skorzystać z oferty najlepszych kawiarni w Warszawie na Pradze, ale również znalazł coś dla ducha. Z pewnością znajdziesz tu swoją ulubioną kawiarnię w Warszawie, do której chętnie będziesz wracał przy okazji spotkań z przyjaciółmi lub kontrahentami.

Warszawa to miasto pełne miejsc, w których można spędzić miło, a przy okazji produktywnie swój wolny czas, i zdecydowanie warto to robić! Dobre kawiarnie na Pradze to świetny sposób na spędzenie miłego popołudnia nie tylko dla mieszkańców tej dzielnicy – do Konesera przyjeżdża mnóstwo ludzi nie tylko z innych części stolicy, ale również z całego województwa! Zdarzają się również oczywiście miłośnicy wyśmienitych kaw i deserów spoza regionu – to dla nas ogromny zaszczyt i motor napędowy, by robić dla Was jeszcze więcej, bo spotyka się to z ogromnym zainteresowaniem!

 

Wyjątkowe kawiarnie Warszawa Praga – takich nie znajdziesz nigdzie indziej

Pijalnia Czekolady Wedel, Columbus Cafe, a może Triki Tashka sprzyjająca twórczemu rozwojowi dzieci? Z pewnością i młodsze pokolenie, i osoby starsze spragnione ciszy i doskonałych smakołyków znajdą tu coś dla siebie. Koneser to miejsce, do którego warto wstąpić z całą rodziną, bo dla każdego znajdzie się tu mnóstwo atrakcji. Mając to na uwadze, zarezerwuj wolny weekend i wstąp do Konesera na dobrą kawę, ciastko i wiele innych atrakcji, których nie ma żadna inna kawiarnia w Warszawie!

Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w naszych restauracjach, barach, kawiarniach, galeriach czy sklepach nie pozostanie bez wpływu na Wasze emocje, pragnienia i rozwój Waszych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszego kompleksu i spędzenia wielu miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi przy stolikach Waszych ulubionych praskich kawiarni!

Jesteśmy na Pradze

Koneser

Udogodnienia:

Kliknij w udogodnienie aby poznać szczegóły