Project Description

Kantor TAVEX Koneser

Jesteśmy międzynarodową firmą finansową, która dostarcza metale szlachetne, oferuje usługi wymiany walut oraz transakcje płatnicze na najlepszych warunkach. Dla tych, którzy poszukują dobrych inwestycji, proponujemy monety i sztabki ze złota bądź srebra. Natomiast dla tych, którzy wybierają się w podróż, oferujemy bogaty wybór walut, nawet najbardziej egzotycznych. Obecnie znajdujemy się w dziewięciu europejskich krajach i obsługujemy średnio 1,3 miliona klientów rocznie.
Co nas wyróżnia? Na pewno jest to szeroki wachlarz posiadanych walut. Oprócz standardowego euro czy dolara posiadamy też te niespotykane. Jeśli planujecie lot do Tajlandii, Indonezji czy Brazylii to przed wyjazdem zajrzyjcie do nas! Tym bardziej, jeśli macie zamiar odwiedzać też te mniej turystyczne miejsca, to nie wahajcie się i sprawdźcie, czy posiadamy interesującą Was walutę:
KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO STRONY
Poza usługą wymiany walut dostarczamy również metale szlachetne, ponieważ wierzymy, że takie inwestycje świetnie zabezpieczają majątek. Angażujemy się w zapewnienie godnego zaufania i bezpiecznego rynku, który umożliwia klientom łatwe sprzedawanie i kupowanie złota oraz srebra.
Skorzystaj z oferowanych przez nas usług i przekonaj się o naszym profesjonalizmie: LINK DO STRONY TAVEX

Sklepy i usługi TAVEX
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota – 11:00-21:00
Niedziela – nieczynne

kontakt:

tel.: 22 114 00 20

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary –zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac konesera 2
03-736 Warszawa
tel.: 22 166 17 00

Udogodnienia: