Project Description

Strona główna>Syreni Śpiew Koneser

Restauracja Syreni Śpiew Koneser

Trzykondygnacyjny elegancki lokal z 3 miedzianymi barami serwujący kilkadziesiąt rodzajów whisky i tradycyjne koktajle.

Whisky. Koktajle. Muzyka Na Żywo. Restauracja Śródziemnomorska. Pizza. Burlesque. Zabawa. Stand-up.

pozostałe restauracje i bary
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Środa: 9:00-22:00
Czwartek: 9:00-00:00
Piątek – Sobota: 9:00-03:00
Niedziela: 9:00-22:00

Kontakt:
Syreni Śpiew Koneser
Czytaj więcej

Restauracja Syreni Śpiew Koneser na Pradze

Syreni Śpiew to miejsce kultowe – powie to każdy, kto choć raz przemierzał warszawskie ulice w poszukiwaniu klimatycznego miejsca, znanego z fantastycznej kuchni i równie spektakularnej, niezobowiązującej atmosfery. Zanim trafił pod dach zabytkowego Konesera, jako pierwszy w Polsce whisky & cocktail bar z muzyką na żywo, rozkręcał imprezy w modernistycznym budynku na Powiślu. Ta magiczna atmosfera, podkręcona wysmakowanymi detalami, wysokogatunkowymi trunkami i autorskimi wydarzeniami artystycznymi, nie zginęła po przeprowadzce na prawy brzeg Wisły. Dziś restauracja Syreni Śpiew w Koneserze hołduje dawnym tradycjom, wynosząc kulturę bywania na jeszcze wyższy poziom.

 

Syreni Śpiew – różne oblicza zabawy

W mitologii greckiej syreny są opisane jako morskie potwory, których obezwładniający śpiew kusił i uśmiercał biednych żeglarzy. Na szczęście warszawska restauracja Syreni Śpiew w Koneserze czaruje w sposób w 100% bezpieczny. Jedynym zagrożeniem, jakie cię czeka to… świetna zabawa! Nawet nie spostrzeżesz, kiedy zwykłe spotkanie na drinka zamieni się w całonocną imprezę. Połączenie przestrzeni postindustrialnej z bogatą historią, która przenika każdy element wnętrza, nie może pozostać niezauważone. 4 poziomy z 4 barami i 3 scenami nikogo nie pozostawią obojętnym. Tym bardziej, że atrakcji tu nie brakuje – rozbudowany kalendarz wydarzeń artystyczno-kulturalnych i fenomenalna muzyka na żywo gwarantują potężną dawkę pozytywnych emocji. Zwłaszcza jeżeli towarzyszą im tak oryginalne koktajle, jak Marokański Sen, Letnie Orzeźwienie czy Warszawski.

 

Syreni Śpiew – gastronomia na najwyższym poziomie

Syreni Śpiew to nie tylko miejsce na wieczorne drinki – nowa formuła lokalu pozwala na zjedzenie pysznego posiłku również w ciągu dnia. Za sprawą prawdziwego neapolitańskiego pieca do pizzy, restauracja Syreni Śpiew w Warszawie na Pradze pomoże Ci przenieść się do słonecznej Italii, i to bez przekraczania granicy! I choć aromatyczna Margherita stanowi gwoźdź programu kulinarnego, to również inne potrawy z menu Syreni Śpiew w Koneserze są warte grzechu. Od świeżych makaronów i wyśmienite gnocchi po lekkie sałatki i letnie aperitivo – cała autorska kuchnia w wydaniu śródziemnomorskim prezentuje się smakowicie. Niesamowite połączenia smakowe to zasługa oryginalnych, wysokiej jakości składników, dostępnych wyłącznie na specjalne zamówienie. Spróbuj sam i poczuj różnicę – gwarantujemy, że ten smak na długo pozostanie w Twoim sercu!

 

Syreni Śpiew – adres i godziny otwarcia

Jak na porządny lokal gastronomiczny przystało, restauracja Syreni Śpiew otwarta jest przez cały dzień, choć w newralgicznych godzinach wolne stoliki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Największe zainteresowanie restauracja budzi w godzinach popołudniowych, zarówno w tygodniu, kiedy to Syreni Śpiew Koneser menu przygotowuje w formie zestawów lunchowych, jak i w weekendy, w ramach świętowania udanych rodzinnych zakupów. Restauracja Syreni Śpiew godziny otwarcia ma naprawdę długie, zatem można swobodnie rozejrzeć się po innych atrakcjach Pragi (w końcu to najlepszy adres w mieście!) i wrócić na posiłek w dogodnym czasie. Nasza załoga będzie na ciebie czekać z niecierpliwością!

Syreni Śpiew to nie tylko restauracja, kusząca doskonałymi potrawami. To miejsce przesiąknięte artystycznym klimatem, niezależnie od godziny otwarcia. Radosne poranki, rodzinne popołudnie czy romantyczny wieczór – wybierając Syreni Śpiew, otrzymujesz gwarancję mile spędzonego czasu. Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami, śledź nasz profil na FB i IG. Dzięki temu aktualne wydarzenia będą dostępne za jednym kliknięciem.