Project Description

Strona główna>Bombaj Masala Praga

Restauracja Bombaj Masala Praga

Bombaj Masala – restauracja indyjska Warszawa Praga – to miejsce, w którym kucharze rodem z Indii przygotują dla Ciebie potrawy prosto z indyjskiej kuchni!

Bogactwo kolorów, niezwykła wyrazistość smaków, umiejętne łączenie słodkiego z ostrym, delikatnego z aromatycznym – to restauracja, jakiej Warszawa zdecydowanie potrzebowała!

pozostałe restauracje i bary
Restauracja Bombaj Masala Praga
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek: 11:00-22:00
Piątek: 11:00-23:00
Sobota: 10:00-23:00
Niedziela: 10:00-22:00

Kontakt:

Tel.: +48 515 746 464

Bombaj Masala Praga
Czytaj więcej

Bombaj Masala – restauracja indyjska Warszawa Praga – to miejsce, w którym kucharze rodem z Indii przygotują dla Ciebie potrawy prosto z indyjskiej kuchni! Bogactwo kolorów, niezwykła wyrazistość smaków, umiejętne łączenie słodkiego z ostrym, delikatnego z aromatycznym – to restauracja, jakiej Warszawa zdecydowanie potrzebowała!

Bombaj Masala Praga – gdzie jesteśmy?

Nasza restauracja mieści się w praskim Koneserze – budynku Starego Browaru, którego gmach z czerwonej cegły jest doskonale znany mieszkańcom tej dzielnicy, ale nie tylko im. Do Konesera warto się wybrać zawsze wtedy, gdy jesteś spragniony rozrywki, kultury i ciekawych smaków. Liczne wydarzenia kulturalne i eventy przeplatają się tam z możliwością zrobienia nietypowych zakupów w wielu wspaniałych sklepach, a wszystko to podlane jest niebywałymi smakami z kuchni różnych zakątków świata, serwowanych przez liczne znakomite restauracje.

Restauracja indyjska Warszawa Praga – wyjątkowe doznania smakowe i estetyczne

Przybywając do naszego lokalu, masz szansę zasmakować kuchni, jakiej dotąd nie znałeś – opartej na prawdziwych indyjskich recepturach i składnikach, przygotowywanej przez kucharzy z Indii. Kuchnia indyjska na Pradze w naszym wykonaniu to naprawdę wyjątkowe doznania kulinarne, pozwalające odkryć głębię orientalnych smaków, pokochać je całym sercem i zaprzyjaźnić się z nimi. Wierzymy, że będzie to miłość na całe życie! Ten, kto lubi wyraziste, aromatyczne dania pełne orientalnych przypraw i łączące w sobie wiele różnych przeciwieństw, z pewnością doceni indyjskie jedzenie na Pradze w wykonaniu naszych mistrzów kuchni.

Kuchnia indyjska na Pradze – menu

Warszawska Praga to dzielnica pełna przeciwieństw. Doskonale widać to na przykładzie Konesera – to zabytkowe miejsce pełne historii dziś tętni życiem i zaprasza do wypróbowania najciekawszych smaków z różnych zakątków świata. Wchodząc tu, zapominasz o wszelkich „podróbkach”, czyli potrawach, które posypane obficie curry mają udawać orientalne danie. Tu zanurzysz się głęboko w przyprawach komponowanych samodzielnie przez naszych indyjskich mistrzów i w odpowiednich proporcjach, które mają za zadanie wzbudzać odpowiednie doznania smakowe.

Nasze menu jest proste, ale gwarantuje autentyczne indyjskie smaki na Pradze. Wszystko to w atmosferze kojarzącej się z Bombajem – w indyjskich kolorach, podawane w miedzianych naczyniach, podlane świetnie dobranymi drinkami lub winami, które podkreślą smak każdej potrawy z osobna.

Dania z pieca tandoor – sposób pieczenia prosto z Indii

Piec tandoor to specjalny gliniany dzban, który pozwala przyrządzić najlepsze mięsa w bardzo wysokiej temperaturze, sięgającej nawet 480°C. Wyobraź sobie chrupiących chlebek indyjski, świeży ser marynowany lub jagnięcinę, krótko wypiekane w tak wysokiej temperaturze – tego właśnie zasmakujesz w Bombaj Masala!

Nasze dania z pieca tandoor to jedna z indyjskich specjalności, których trudno zasmakować, bo nie każda restauracja może poszczycić się posiadaniem tego rodzaju pieca!

Indyjskie śniadania Bombaj Nasta

Przybywając do nas na późne śniadanie masz okazję sprawdzić, jak jada się te poranne dania w Indiach. Przygotuj się na mnóstwo ciekawych aromatów i produkty, których raczej nie spotkasz w europejskich restauracjach serwujących śniadania! Duszony ser paneer, specjalna indyjska jajecznica z chlebem pieczonym w piecu tandoor, a może jajka po bombajsku? Dzięki nam przekonasz się, że śniadanie można jeść jak król – to znaczy codziennie inaczej, ale codziennie smakowicie i do syta!

Skosztuj naszych tapas!

Jeśli przybywasz do naszej restauracji z przyjaciółmi specjalnie na indyjską ucztę, lub po prostu macie chęć na przystanek w Koneserze przy czymś naprawdę smacznym, zapraszamy do nas na dania główne. Ale zanim ich skosztujecie, posilcie się naszymi tapas – to rewelacyjne przekąski, które jednocześnie tłumią mały głód w oczekiwaniu na przygotowanie dań z tandoora oraz zaostrzają apetyt. Przekąski w formie indyjskich tapas nie tylko smakują, ale również wyglądają wyśmienicie!

Godziny otwarcia Bombaj Masala Warszawa

Bombaj Masala to prawdziwe indyjskie jedzenie na Pradze, które pomoże Ci przekonać się do tych niezwykle aromatycznych, pełnych przeciwieństw i kolorów dań rodem z Bombaju. Godziny otwarcia naszego lokalu w praskim Koneserze zostały dopasowane do potrzeb wielu naszych gości, którzy odwiedzają ten charakterystyczny gmach. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy do nas w godzinach 11:00-22:00 – serwujemy pyszne indyjskie śniadania, lunche mięsne i wegetariańskie, a także obfite obiady i kolacje idealne na spotkania w większym gronie.

W Piątek widzimy się od 11:00 do 23:00 – aby piątkowe, rozpoczynające weekend kolacje mogły dłużyć się w nieskończoność! W sobotę działamy najdłużej – już od 10:00 do 23:00, by wszyscy nasi goście mogli skorzystać z bogatej oferty restauracji w najbardziej odpowiadających im godzinach. W niedzielę pracujemy nieco krócej – lecz wciąż jesteśmy dla Was od 10:00 do 22:00, bo wiemy, jak ważne w polskiej kulturze jest celebrowanie długich, intensywnych weekendów i pomimo silnych nawiązań do Indii w naszym lokalu tego aspektu wcale nie zamierzamy zmieniać!