Nowe miejsca w Koneserze:

L'Osteria Pizza E Pasta - Już otwarte!

POCZUJ ATMOSFERĘ WŁOCH W WARSZAWIE!

BENVENUTI A CASA! BENVENUTI A L’OSTERIA!

Kochamy Włochy i włoską kuchnię, uwielbiamy włoskie biesiady przy pysznym jedzeniu i winie, ponad wszystko cenimy sobie ludzi i serdeczne relacje. Odwiedź nas, aby doświadczyć tego wszystkiego z nami.

Serwujemy oryginalne włoskie jedzenie, tak jak przyrządziłaby je tradycyjna włoska mamma. Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości naszych produktów – ręcznie przygotowujemy ciasto na pizzę według przepisu, który jest naszym sekretem, produkujemy pyszny makaron we własnej manufakturze i parzymy cudownie aromatyczną mieszankę specjalnie dla nas palonej kawy. Naprawdę dbamy o to, aby nikt od nas nie wyszedł głodny, dlatego nasze porcje są… przyjemnie duże, idealne do dzielenia się!

Ze szczególną troską dbamy, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i aby wizyta u nas była niczym krótki wypad do Włoch. Wyborny smak naszych dań, gwarna, rodzinna atmosfera przepełniona radością z bycia razem oraz piękne wnętrze to nasze wizytówki. Rozsmakuj się u nas we włoskim dolce vita! Także dosłownie – nasze desery to istne słodkie niebo!

Masz ochotę spróbować? Jesteśmy dla Ciebie! Przyjdź do nas zawsze kiedy potrzebujesz – omówić ważne sprawy z kontrahentem, pobyć z bliskimi, zrelaksować się z przyjaciółmi… my zadbamy, aby był to dla Was dobry i smaczny czas. Bo przecież #razemzawszesmaczniej!

Jeśli wolisz zjeść nasze dania u siebie, pamiętaj, że możesz zamówić na wynos, a niebawem także z dostawą (obszar dostaw dostępny na www.losteria.pl).

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Czwartek: 11:00-23:00
Piątek-Sobota: 10:00-24:00
Niedziela: 10:00-21:00

Kontakt:

L’Osteria Warszawa Koneser
pl. Konesera 10a
03-736 Warszawa

Tel.: 22 166 10 88
E-mail: warszawa.koneser@losteria.pl
www.losteria.pl

miniciti - Wielkie otwarcie już 3 listopada!

Młodzi przejmują miasto, czyli otwarcie miniciti w Warszawie!

Czy każdy może pracować w mediach? Co jest trudnego w pracy inżynier_ka? Czy bankier_ka to ciekawy zawód? Odpowiedzi na te oraz inne nurtujące pytania czekają w miniciti!

Zapraszamy do niezwykłego miasteczka edukacyjnego, w którym młodzi będą mogli wcielić się w różne role zawodowe i zdobywać swoje pierwsze, cenne doświadczenia. Każda chwila spędzona w miniciti to odkrywanie, uczenie się i rozwijanie pasji.

W miniaturowym mieście na młodych czeka wyjątkowa, przedsiębiorcza zabawa i wiele różnych ścieżek kariery! Dzieci będą zdobywały wiedzę i kwalifikacje z różnych dziedzin, takich jak: bankowość, ekonomia, inżynieria, media, medycyna, motoryzacja, nowe technologie, profilaktyka zdrowia, projektowanie, przedsiębiorczość, sport, sztuka, bezpieczeństwo oraz odpowiedzialność społeczna biznesu. Nauczą się zarządzania swoimi finansami, podejmowania decyzji, pracy w zespole i oszczędzania. Będą miały okazję pracować na prawdziwych sprzętach, uczyć się od najlepszych i zarabiać Miniasy, które potem wydadzą w miasteczkowym Sklepiku Marzeń. Zajęcia edukacyjne przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym (6-15 lat).

miniciti doskonale spisze się jako punkt szkolnej lub rodzinnej wycieczki. To edukacyjna przestrzeń dla ciekawych świata!

miniciti to kontynuacja projektu edukacji zawodowej dzieci i młodzieży, zainicjowanego przez Fundację Miasto Dzieci blisko dziesięć lat temu. To pierwszy taki projekt non-profit w Polsce, który inspiruje do myślenia o przyszłości zawodowej.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych gości już od października!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 09:00-19:00
Sobota-Niedziela: 10:00-20:00

Kontakt:

E-mail: hej@miniciti.pl

Jesteśmy na Pradze

Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Kultura i edukacja – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Informacje praktyczne

Znajdziesz nas na

Pobierz Kartę Konesera
i korzystaj ze zniżek

Pobierz aplikację

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację