Project Description

Strona główna>Laboratorium protetyczne Medicover

Laboratorium Protetyczne Rytuał Uśmiechu Medicover

Nowe laboratorium stworzone zostało  w autorskim koncepcie sieci Medicover „Rytuał Uśmiechu”. Format ten wyróżnia przede wszystkim kompleksowość, szeroki dostęp do najnowszych technologii, w tym diagnostycznych, a także wysoki standard opieki i design miejsca.

Profesjonalne materiały i poczucie estetyki to podstawa pracy w Laboratorium Protetycznym. Wykorzystywana przy pracy technologia to cad-cam w oparciu o system 3 Shape z użyciem najnowszej frezarki pięcioosiowej, specjalnie stworzonej od tego rodzaju prac protetycznych. Poza pracą na modelach cyfrowych w Laboratorium wykorzystywane są także modele analogowe. Na każdym etapie prac, od projektu po realizację, to właśnie w Laboratorium spełniają się marzenia o pięknym uśmiechu.

Centrum Praskie Koneser idealnie wpasowuje się w artystyczny charakter laboratorium. Rytuał Uśmiechu Lab to miejsce w którym sztuka łączy się z nowoczesną technologią. W witrynach Laboratorium zamieszczona została wystawa czasowa fotografii, przedstawiająca charakter pracy techników dentystycznych i codziennej pracy protetyka. Wystawa dostępna jest do obejrzenia dla każdej osoby w Centrum Praskie Koneser przy wejściu VII.

Kontakt:
laboratorium_protetyczne_koneser@medicover.pl
532 837 520

pozostałe sklepy i usługi

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

Kontakt 532 837 520