Zdrowo i smacznie w Warszawie – 5 restauracji Konesera

Centrum Praskie Koneser to miejsce, które warto odwiedzić co jakiś czas nie tylko po to, aby cieszyć się kulturą i rozrywkę, której tu nie brakuje, ale również, aby dobrze zjeść. W tym wielkim gmachu znajdziesz wiele różnorodnych restauracji serwujących kuchnie świata, nastawionych przede wszystkim na wyborny smak, ale oferujących jedzenie świeże, zdrowe i pełne wartości odżywczych. Sprawdź sam!

Zdrowe restauracje Warszawa Praga

Mieszkając w okolicy Pragi Północ, a nawet będąc zupełnie przejazdem, warto wstąpić do Konesera, gdzie zawsze dzieje się coś ciekawego. Pomiędzy poszczególnymi eventami, gdy dopadnie Cię głód, koniecznie zajrzyj do którejś z tych wspaniałych warszawskich restauracji. Zjesz tam naprawdę smaczne posiłki, spędzisz miło czas i zagwarantujesz sobie doskonale odżywienie dla ciała i umysłu!

Gdzie zjeść zdrowo w Warszawie? Oto propozycje Konesera:

1. Koneser Grill to miejsce serwujące przede wszystkim aromatyczne dania z grilla, ale nie tylko. Możesz tu zamówić soczystego steka bezpośrednio z ognia, ale również doskonałe wino z niewielkich winiarni, które kładą duży nacisk na jakość swoich wyrobów. Tu zjesz wysokiej jakości potrawy o doskonałych walorach odżywczych, gwarantujących sytość i wzmocnienie ciała na dalszą część dnia.

2. Frankie’s – fit jedzenie Warszawa. To wyjątkowa restauracja nastawiona na gotowanie zdrowo, lekko, smacznie i prosto. To przede wszystkim sałatki, soki, koktajle, kanapki, a także zestawy wspomagające detoks organizmu – wszystko dla zdrowia!

3. Azia Restaurants. To kuchnia azjatycka podzielona na trzy strefy: japońską, chińską i tajską. Każda z nich jest godna uwagi nie tylko ze względu na doskonałe, orientalne jedzenie serwowane w niej. Jak wiadomo, kuchnia azjatycka z wykorzystaniem ryżu, warzyw, owoców i mnóstwo egzotycznych przypraw jest uważana za jedną z najlżejszych, a co za tym idzie – najzdrowszych kuchni na świecie. W to miejsce warto zabrać swoich przyjaciół na znakomitą kolację, podczas której nie trzeba mieć wyrzutów sumienia, bo jest w pełni zdrowo, lekko i smacznie!

W Koneserze nie tylko miło spędzisz czas z rodziną i przyjaciółmi na rozrywkach kulturalnych, ale również zregenerujesz siły podczas smacznego i zdrowego obiadu w jednej z naszych restauracji!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację