Warszawa – gdzie zjeść na miejscu w 2021

Koneserzy i pasjonaci, tradycjonaliści i poszukiwacze nowych smaków – wszyscy zastanawiają się gdzie zjeść na miejscu w Warszawie. Choć dania na wynos są ciekawym rozwiązaniem, to nic nie zastąpi spotkań na żywo i radosnych biesiad w gronie znajomych. Nieważne, czy planujesz mały poczęstunek, biznesowy lunch, czy romantyczną randkę o zachodzie słońca – otwarte restauracje w Warszawie przydadzą się o każdej porze dnia i nocy. Choć otwarte lokale gastronomiczne w Warszawie należą do jednych z najlepszych w kraju, to i tutaj można trafić do miejsca z piekła rodem. Co zatem zrobić, aby nie wpaść w gastronomiczną pułapkę? Proste – skierować swoje kroki na Pragę, do Praskiego Centrum Koneser. To tutaj spełniają się wszystkie kulinarne marzenia!

Doskonała mieszanka smaków i zapachów – otwarte restauracje na Pradze

Warszawska Praga ma doskonałe zaplecze gastronomiczne. To miejsce jedyne w swoim rodzaju, w którym autorskie kawiarenki sąsiadują z eleganckimi, wykwintnymi restauracjami. Modne puby z alternatywną muzyką, maleńkie bistra z pysznym jedzeniem – tu jest wszystko! Szczególnie jeżeli nie lubisz odwiedzać dwa razy tego samego miejsca, bogactwo kulinarne Pragi zachęca do poszerzania horyzontów gastronomicznych i testowania nowych smaków. Włoska pizza, makarony, grecki gyros, a może zupa tajska i żeberka? Ogranicza cię jedynie fantazja, bowiem otwarte restauracje na Pradze oferują kuchnię dla każdego, niezależnie od gustów smakowych i zasobności portfela. Nie wierzysz? Wybierz się do Konesera i sprawdź to na własne oczy!

Zobacz: Restauracje Warszawa

Warszawa na widelcu, czyli gdzie można zjeść na miejscu na Pradze

Centrum Praskie Koneser stanowi jasny punkt na mapie Warszawy, nie tylko pod względem kulturalno-rozrywkowym, ale również gastronomicznym. Przestrzenie dawnej, zabytkowej wytwórni wódek są stworzone do przyjmowania gości. Jedzenie smakuje lepiej w pięknym miejscu – industrialne wnętrza Konesera są tego najlepszym przykładem! To nieważne, jakie restauracje są otwarte w Warszawie. Najbardziej istotne jest to, gdzie znajdziesz otwarte restauracje w Warszawie prezentujące światową kuchnię w przyjemnej atmosferze. Odpowiedź jest tylko jedna – w Praskim Centrum Koneser!

Kulinarne życie Konesera – otwarte lokale gastronomiczne w Warszawie

Restauracje i bary, znajdujące się w Koneserze, szybko zyskały miano kultowych. Tutaj tętni życie nie tylko w godzinach szczytu! Największym powodzeniem cieszy się Koneser Grill – otwarta kuchnia ze świetnymi daniami z grilla została doceniona nie tylko przez naszych klientów, ale również przez Przewodnik Michelin! Jeżeli wolisz bardziej orientalne smaki, wybierz indyjskie śniadania lub dania z pieca tandoor oferowane przez Bombaj Masala. A gdzie zjeść na miejscu na Pradze dania rodem z Meksyku? Tylko w Papa Diego! Autorskie receptury, nietypowe dodatki i oryginalne sosy w wersji wege czekają w Van Dog – to kulinarna podróż dookoła świata bez ruszania się poza Warszawę!

Nie wiesz, gdzie zjeść na miejscu w Warszawie? A może zastanawiasz się, jakie restauracje są otwarte w Warszawie? Już nie musisz – w Centrum Praskim Koneser znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania. I to nie tylko te kulinarne!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację