Najlepsze miejsca na rocznicę ślubu w Warszawie

Gdzie zabrać żonę na rocznicę ślubu w Warszawie? To z pewnością spore wyzwanie nawet dla męża, który doskonale zna gusta i potrzeby swojej małżonki. Na szczęście jest kilka uniwersalnych prawd, którymi warto się kierować, aby strzelić w dziesiątkę i uczynić celebrowanie Waszej rocznicy jeszcze bardziej udanym!

Gdzie na rocznicę Warszawa?

Przede wszystkim, jeśli zastanawiasz się, czy w ogóle zabrać gdzieś żonę na rocznicę ślubu, odpowiedź brzmi: TAK! Wyjście gdzieś we dwoje to idealna okazja, by na chwilę oderwać się do codzienności. Nawet najbardziej romantyczna kolacja zaaranżowana we własnym mieszkaniu tego nie umożliwi. Chyba nie ma kobiety, której nie ucieszyłby bilecik dołączony do bukietu z dopiskiem: „Bądź gotowa o 18:00!”.

Z pewnością warto tym razem odpuścić sobie zamawianie pizzy do domu czy foodtrucki, w których zdarza Wam się czasami jeść, gdy wymykacie się z domu na randkę. Okazja jest szczególna, więc i wybór lokalu powinien być nieprzypadkowy. Klimat restauracji powinien oscylować wokół nowoczesności pomieszanej z romantyzmem. A gdyby tak oprócz dobrego jedzenia serwowano jeszcze znakomitą rozrywkę? Osoby z wieloletnim stażem małżeńskim z pewnością docenią trud włożony w rezerwację stolika w ten szczególny dzień, w miejscu, w którym odbywa się wtedy coś wyjątkowego.

Restauracja na rocznicę ślubu Warszawa

Centrum Praskie Koneser to miejsce na mapie stolicy, którego nie warto pomijać. Każdego dnia odbywają się tam różne koncerty, wystawy i inne eventy rozrywkowo-kulturalne. Oczywiście wszystko to w akompaniamencie doskonałego jedzenia.

Można wybrać klasyczną restaurację na rocznice ślubu w Warszawie, za to z nietuzinkowym jedzeniem – Boska Woda i Zagroda to restauracja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie ekskluzywnie, smacznie, inaczej niż zwykle, a przy okazji romantycznie! Wieczór możecie też zakończyć we dwoje w Moxy barze czynnym 24/7 – to jeden z lepszych sposobów, by rozmawiać, śmiać się i testować kolorowe drinki do białego rana, celebrując swoją kolejną rocznicę ślubu!

Dlaczego warto wybrać się do Konesera na rocznicę?

Koneser to miejsce, w którym każdego dnia, o każdej porze roku, a nawet dnia lub nocy, coś się dzieje. Tam z pewnością nie zaznacie nudy. Zjecie coś pysznego, przespacerujecie się w klimatycznym ogrodzie, obejrzycie intrygującą wystawę, a nawet zaszyjecie się w jakimś romantycznym miejscu, by pobyć chwilę sam na sam i podelektować się swoją własną obecnością. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie o to, gdzie zabrać żonę na rocznicę – Koneser to miejsce doskonałe zarówno dla tych, którzy obchodzą ją pierwszy raz i chcą jeszcze lepiej poznawać się w różnych sytuacjach, jak i tych, dla których jest to kolejna rocznica i chcą ją spędzić po prostu z dala od domu, inaczej niż każdy inny dzień w roku.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację