Letnia rozrywka w praskim centrum: jak spędzić czas w Warszawie?

Niezależnie od tego, czy spędzasz w stolicy czas jako turysta, czy też jesteś jej stałym mieszkańcem, z pewnością tegoroczne lato w mieście będzie dla Ciebie obfitowało w przyjemności! Sporo atrakcji w Warszawie zapewni Ci Centrum Praskie Koneser znajdujące się na Pradze. Jakie? Przekonaj się!

Wpadnij na Pragę pooglądać wystawy!

Bardzo ważną częścią artystycznej oferty Konesera jest to, że w zasadzie każdy może tu codziennie znaleźć coś dla siebie. Warszawska Praga wypełnia się wówczas przybywającymi nawet z odległych zakątków Polski miłośnikami teatru, kina, sztuki, literatury i wielu innych rzeczy! Dla tych, którzy lubią artyzm w wydaniu statycznym, świetne będą wystawy planowane na lato – na przykład „Przekrój”. Pierwsza strona. Dobrym pomysłem na wakacyjną rozrywkę jest też wystawa plenerowa Urban Art. Area 3, czy też Remanenty Jerzego Dudy-Gracza. Ale oczywiście to nie wszystkie atrakcje!

Dla miłośników dobrego grania!

Jeśli jedyne wydarzenia, na jakie chodzisz z przyjemnością, to koncerty, w takim razie koniecznie musisz odwiedzić latem Pragę, bo znajdziesz tam dużo dobrej muzyki. W każdy czwartek odbywają się tu występy z muzyka klasyczną, a w wybrane dni lipca usłyszeć będzie można w plenerze „Nowe brzmienie warszawskich ulic”, które z pewnością skłonią Cię do refleksji.

Znane spektakle w ciekawej odsłonie!

A może wolisz połączenie przyjemności oglądania i słuchania, szczególnie w plenerowych warunkach? Koneser będzie miał dla Ciebie kilka ciekawych atrakcji – to bajka „Jaś i Małgosia” oraz „Czerwony Kapturek”, a także „Związek otwarty” – przewidziane tylko jako jednodniowa rozrywka, dlatego zaznacz ją w swoim kalendarzu i nie przegap!

Dla tych, co wolą aktywną rozrywkę!

Koneser to miejsce, którego zadaniem jest przede wszystkim jednoczyć ludzi o różnych poglądach, pasjach i lubiących różne formy aktywności. Pamiętasz ze swojego dzieciństwa, czym jest footbag? Jeśli nie, to na warsztatach w Warszawie na Pradze będziesz miał okazję sobie przypomnieć! A może skorzystasz z rozrywki tanecznej pod hashtagiem #chodźpotańczyć? To świetny sposób na zapewnienie sobie atrakcji na letni wieczór i poznanie nowych ludzi!

Dla aktywistów i miłośników dobrych okazji!

Mamy też coś dla tych, którzy lubią udzielać się społecznie, kochają zwierzęta, lub po prostu myślą o tym, by produktywnie i z korzyścią dla portfela spędzić miłe letnie popołudnie. Jedną z atrakcji w Koneserze będą tego roku Targi Sukienek oraz te dla zwierzaków – również te charytatywne. Taka rozrywka na Pradze z pewnością pozwoli Ci poczuć się jeszcze lepiej w piękny dzień!

Jak zaplanować letni dzień w Koneserze?

Lato to przede wszystkim więcej możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz atrakcji takich jak prace ogródkowe, czy nie przepadasz za biernym wypoczynkiem przy kąpieliskach, z pewnością lepszą rozrywką będą dla Ciebie warsztaty, wystawy, spektakle, koncerty czy targi. Zerknij na harmonogram tych eventów na kolejny miesiąc, aby zaznaczyć w nim, które wydarzenia będą Ci naprawdę bliskie, a następnie zarezerwuj na nie bilety. Weź też pod uwagę czas wolny pomiędzy niektórymi z nich – skorzystaj z oferty sklepów znajdujących się w budynku Konesera, zjedz obiad w dobrej restauracji, a wieczorem wybierz się na drinka, który pozwoli Ci jeszcze lepiej zakończyć ten pełen wrażeń dzień!

Dlaczego warto wybrać się latem do Konesera?

Centrum Praskie Koneser to miejsce zdecydowanie wyjątkowe. Historyczne niczym cała Praga, imponujące i skrywające w sobie mnóstwo emocji. To wspaniałe nowoczesne restauracje, bary, kawiarnie w różnych stylach, ale też miejsca, w których możesz odkryć swoje nowe pasje, czy doświadczyć po prostu czystej, nieskrępowanej rozrywki. Wśród rozmaitych propozycji dla dorosłych, te zdecydowanie najlepiej pasują do klimatu „lata w mieście”!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację