Gdzie zjeść pyszny lunch w Warszawie

Jeśli planujesz zjeść wysokiej jakości lunch Warszawa Praga to bardzo dobry cel. Wybierając Centrum Praskie Koneser znajdziesz mnóstwo ciekawych wydarzeń, które się tam odbywają – wiele z nich warto przerwać na jakiś czas, fundując sobie znakomite jedzenie w miłej atmosferze.

Gdzie na lunch Warszawa 2022?

Przerwa na lunch w pracy nie musi oznaczać konieczności jedzenia kanapek czy zupy w firmowym bufecie. Warto wyrwać się gdzieś poza biuro i zasmakować w czymś naprawdę przyjemnym – na przykład w kuchni azjatyckiej. W Azia Restaurant w Koneserze masz możliwość wyboru pomiędzy kuchnią tajską, japońską i chińską, a wszystko to w obrębie jednej restauracji! Pyszny pad thai, miso, chińskie pierożki, ramen czy sushi zjedzone na lunch zapewnią Ci odpowiedni poziom sytości, ale nie tylko. Pozwolą także rozsmakować się w kuchni Dalekiego Wschodu i pobudzić kubki smakowe.

Dlaczego warto zajrzeć na lunch w Koneserze?

Pracujesz cały dzień poza domem i marzysz o tym, by choć na chwilę usiąść w zacisznym miejscu i zjeść coś pożywnego, rozgrzewającego i smakowitego nie myśląc o pracy? Restauracje w Koneserze są właśnie takim miejscem – serwującym doskonałe potrawy lunchowe, które spełniają wszelkie założenia idealnego posiłku. Frankie’s w Koneserze to koncept zakładający świadome odżywianie przy pomocy warzyw, owoców, orzechów, pełnych ziaren zbóż i innych produktów, które śmiało można zaliczyć do zdrowych. Może tam wybierzesz się na swój lunch w pracy?

W Koneserze znajdziesz także inne restauracje, w których miło będzie spędzić porę lunchu, gdy akurat masz wolny dzień i wybrałeś się na któreś z licznych wydarzeń kulturalnych lub rozrywkowych odbywających się w tym miejscu. Przysiądź na chwilę w efektownym wnętrzu, rozkoszuj się miłą atmosferą i posil ciało oraz umysł czymś przygotowanym specjalnie z myślą o Twoich potrzebach!

Tani lunch Warszawa Praga Północ

Potrzebujesz się pożywić i odpocząć chwilę przed wyruszeniem w dalszą, ekscytującą część dnia? W takim razie powinieneś wstąpić do Konesera na tani lunch w Warszawie na Pradze Północ. Niedroga oferta lunchowa różnych restauracji działających na terenie Konesera pomoże Ci wybrać coś, co pozwoli Ci zjeść smacznie, spróbować dań z różnych zakątków świata przygotowywanych przez najlepszych mistrzów kuchni, na przykład w Bombaj Masala, a przy tym odpocząć i nabrać sił.

To oczywiste, że lunch nie może być drogi – dlatego warto korzystać ze specjalnie przygotowanych ofert lunchowych promowanych przez restauracje. Zawsze można zapytać kelnera o to, co poleca danego dnia – z pewnością podpowie, po co najlepiej sięgnąć, aby porządnie się posilić, a przy tym nie wydać zbyt dużo. Będąc w Warszawie na Pradze Północ, zawsze warto zajrzeć do Konesera – dzieje się tam wiele przez cały tydzień, a do tego zawsze można skosztować czegoś naprawdę pysznego. Dzięki solidnemu lunchowi wrócisz do swoich zawodowych obowiązków ze zdwojoną siłą i w doskonałym humorze lub po prostu dasz się ponieść rozrywce oferowanej przez Konesera każdego dnia!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację