Gdzie zjeść pyszny lunch w Warszawie

Jeśli planujesz zjeść wysokiej jakości lunch Warszawa Praga to bardzo dobry cel. Wybierając Centrum Praskie Koneser znajdziesz mnóstwo ciekawych wydarzeń, które się tam odbywają – wiele z nich warto przerwać na jakiś czas, fundując sobie znakomite jedzenie w miłej atmosferze.

Gdzie na lunch Warszawa 2022?

Przerwa na lunch w pracy nie musi oznaczać konieczności jedzenia kanapek czy zupy w firmowym bufecie. Warto wyrwać się gdzieś poza biuro i zasmakować w czymś naprawdę przyjemnym – na przykład w kuchni azjatyckiej. W Azia Restaurant w Koneserze masz możliwość wyboru pomiędzy kuchnią tajską, japońską i chińską, a wszystko to w obrębie jednej restauracji! Pyszny pad thai, miso, chińskie pierożki, ramen czy sushi zjedzone na lunch zapewnią Ci odpowiedni poziom sytości, ale nie tylko. Pozwolą także rozsmakować się w kuchni Dalekiego Wschodu i pobudzić kubki smakowe.

Dlaczego warto zajrzeć na lunch w Koneserze?

Pracujesz cały dzień poza domem i marzysz o tym, by choć na chwilę usiąść w zacisznym miejscu i zjeść coś pożywnego, rozgrzewającego i smakowitego nie myśląc o pracy? Restauracje w Koneserze są właśnie takim miejscem – serwującym doskonałe potrawy lunchowe, które spełniają wszelkie założenia idealnego posiłku. Frankie’s w Koneserze to koncept zakładający świadome odżywianie przy pomocy warzyw, owoców, orzechów, pełnych ziaren zbóż i innych produktów, które śmiało można zaliczyć do zdrowych. Może tam wybierzesz się na swój lunch w pracy?

W Koneserze znajdziesz także inne restauracje, w których miło będzie spędzić porę lunchu, gdy akurat masz wolny dzień i wybrałeś się na któreś z licznych wydarzeń kulturalnych lub rozrywkowych odbywających się w tym miejscu. Przysiądź na chwilę w efektownym wnętrzu, rozkoszuj się miłą atmosferą i posil ciało oraz umysł czymś przygotowanym specjalnie z myślą o Twoich potrzebach!

Tani lunch Warszawa Praga Północ

Potrzebujesz się pożywić i odpocząć chwilę przed wyruszeniem w dalszą, ekscytującą część dnia? W takim razie powinieneś wstąpić do Konesera na tani lunch w Warszawie na Pradze Północ. Niedroga oferta lunchowa różnych restauracji działających na terenie Konesera pomoże Ci wybrać coś, co pozwoli Ci zjeść smacznie, spróbować dań z różnych zakątków świata przygotowywanych przez najlepszych mistrzów kuchni, na przykład w Bombaj Masala, a przy tym odpocząć i nabrać sił.

To oczywiste, że lunch nie może być drogi – dlatego warto korzystać ze specjalnie przygotowanych ofert lunchowych promowanych przez restauracje. Zawsze można zapytać kelnera o to, co poleca danego dnia – z pewnością podpowie, po co najlepiej sięgnąć, aby porządnie się posilić, a przy tym nie wydać zbyt dużo. Będąc w Warszawie na Pradze Północ, zawsze warto zajrzeć do Konesera – dzieje się tam wiele przez cały tydzień, a do tego zawsze można skosztować czegoś naprawdę pysznego. Dzięki solidnemu lunchowi wrócisz do swoich zawodowych obowiązków ze zdwojoną siłą i w doskonałym humorze lub po prostu dasz się ponieść rozrywce oferowanej przez Konesera każdego dnia!

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację