Gdzie spędzić rocznicę związku w Warszawie

Kolejna rocznica Waszego związku to doskonały powód do świętowania. Zwłaszcza jeżeli w natłoku codziennych obowiązków zdarza się, że nie macie zbyt dużo czasu na rozrywki czy nawet na wspólne posiłki. Szybkie tempo życia sprawia, że wiele spraw Ci umyka? Zadbaj o odpowiednią oprawę tego szczególnego dla Was dnia, by wspólnie cieszyć się bliskością. Podpowiadamy, gdzie spędzicie naprawdę udany wieczór.

Gdzie iść na rocznicę w Warszawie?

Zastanawiasz się, jak spędzić rocznicę w Warszawie? Na to pytanie mamy tylko jedną odpowiedź – zabierz swoją drugą połowę do Konesera.

Centrum Praskie Koneser jest idealnym miejscem na celebrację wyjątkowych chwil. Ceglany gmach zabytkowej Wytwórni Wódek Koneser mieści się na Pradze. Budynek doskonale oddaje zarówno klimatyczny charakter tej dzielnicy, jak i nowoczesny styl godny europejskiej stolicy. Ale Koneser to nie tylko ciekawa architektura. Jako centrum kulturalno-rozrywkowe stanowi siedzibę muzeów i galerii sztuki oraz jest miejscem, w którym organizowane są liczne eventy w tym koncerty oraz spotkania z artystami. Można też skorzystać z dostępnych tu obiektów handlowych, choć bardziej stosowne w dniu rocznicy będzie odwiedzenie jednej z usytuowanych w tym miejscu restauracji. Wspólna kolacja będzie bowiem zwieńczeniem Waszej rocznicy.

Pomysły na rocznicę Warszawa

Zanim udacie się na kolację, możecie skorzystać z jednej z licznych atrakcji dostępnych w bogatej ofercie Konesera. Jest ona tak zróżnicowana, że z pewnością znajdziecie tu rozrywkę odpowiadającą Waszym zainteresowaniom. Możecie odwiedzić Muzeum Polskiej Wódki lub Muzeum Sztuki Iluzji, gdzie zapoznacie się z sekretami iluzjonistów. Jeżeli należycie natomiast do grona miłośników sztuki współczesnej, czekają na Was intrygujące wystawy i ekspozycje dzieł utalentowanych artystów. W galeriach sztuki usytuowanych w Koneserze mają miejsce wernisaże, spotkania i pokazy. Niezależnie od tego, czy interesuje Was rzeźba, malarstwo czy sztuka użytkowa eksponaty dostępne we wnętrzach Konesera robią wrażenie.

Możecie również wybrać się do Konesera na jeden z często organizowanych tu koncertów lub spektakli.

Kolacja niespodzianka na rocznicę

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę? Zabierz ją do Konesera pod pretekstem zakupów, a po krótkim shoppingu zaproś na kolację-niespodziankę. Wprawdzie zakupy w Centrum Praskim to wyjątkowe doznanie, jednak w dniu Waszej rocznicy polecamy inne znacznie przyjemniejsze aktywności. Może to być wizyta w jednym z tutejszych barów, renomowanej restauracji czy klimatycznej kawiarni. Zlokalizowane tu lokale gastronomiczne pracują w dogodnych godzinach, więc nie musicie się martwić tym, że zabraknie Wam czasu.

Restauracja na rocznicę – oferta Konesera

Kolacja rocznicowa powinna mieć wyjątkowy charakter. Rocznica to doskonała okazja, by wspólnie spróbować czegoś nowego lub cieszyć się znanym już smakiem Waszych ulubionych potraw. W Koneserze zrealizujesz nawet najbardziej wyszukane pomysły na rocznicę. Warszawa jako europejska stolica przyciąga najlepszych szefów kuchni. Wielu z nich realizuje swoje kulinarne pasje właśnie na Pradze. Znajdziesz tutaj azjatyckie specjały rodem z Tajlandii, Chin lub Japonii oraz potrawy kuchni indyjskiej. Niezwykle intrygująca przygodę przeżyjesz w restauracji serwującej owoce morza. Wolisz polskie specjały lub dania wegetariańskie? Z pewnością trafisz do restauracji, która sprosta Twoim wymaganiom. Niektóre z dostępnych tu lokali zostały wyróżnione w branżowych przewodnikach. Świadczy to o wyrafinowanej kuchni i światowym poziomie ich oferty.

Wpadnijcie na randkę do Konesera, a szybko przekonacie się, że jest to miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Warto celebrować tu szczęśliwe chwile.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację