Gdzie iść na rodzinny obiad z dziećmi w Warszawie

Stolica pełna jest przeróżnych restauracji. W zależności od nastroju możesz zjeść pyszne dania kuchni chińskiej, włoskiej, jak i rodzimej polskiej. Sprawa komplikuje się jednak, gdy nie wybierasz lokalu tylko dla siebie, ale także dla swoich dzieci. To najsurowsi i najkapryśniejsi krytycy kulinarni, którym ciężko dogodzić w kwestii smaku oraz miejsca. Należy zapewnić im nie tylko pożywny i smaczny posiłek, ale również ciekawe atrakcje. Sprawdź, do jakich family friendly miejsc warto wybrać się na rodziny obiad z dziećmi w Warszawie.

Restauracje doskonałe dla rodzin

Nie każdy lokal jest odpowiedni dla dzieci. Wybierając miejsce na rodzinny obiad, warto najpierw sprawdzić, czy ma ono oddzielne dziecięce menu. To niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku restauracji z orientalną lub autorską kuchnią. Nieoczywiste połączenia smakowe i wyraziste, ostre potrawy mogą niekoniecznie podpasować dziecięcym podniebieniom. W Koneserze znajdziesz wiele family friendly miejsc, w których każde dziecko znajdzie dla siebie coś do zjedzenia, a także będzie się świetnie bawić na restauracyjnym placu zabaw.

Restauracja pełna smaku i zabawy – Orzo

Dla dorosłych wyjście na wspólny posiłek jest atrakcją samą w sobie. To okazja nie tylko do wyrwania się z domu czy odpoczęcia od gotowania, ale także do spotkania ze znajomymi i nadrobienia zaległości. Wystarczy przytulne wnętrze i pyszne jedzenie, aby każdy był zadowolony. Inaczej jest w przypadku dzieci. Nie tylko potrzebują one więcej rozrywek w postaci na przykład placu zabaw, ale także specjalnego dziecięcego menu. Restauracja Orzo zlokalizowana w centrum Koneser na warszawskiej Pradze wychodzi naprzeciw wymaganiom młodszych, jak i starszych. Pyszne, przyrządzane przy pomocy zdrowych składników posiłki, zielone, pełne roślin wnętrze oraz plac zabaw dla dzieci – wszystko to znajdziesz w jednym family friendly lokalu!

Poznajcie kuchnię wschodnią – Bombaj Masala

Wyjście na wspólny obiad nie musi nudne. Każdy rodzinny wypad do restauracji może być okazją do poznawania nowych kultur i ich smaków. Jeśli pragniecie rozpocząć swoją przygodę z indyjską kuchnią, to koniecznie odwiedźcie Bombaj Masala. Można spróbować tam tradycyjnych potraw prosto z Indii w nowoczesnym wydaniu, ale także miło spędzić czas! Jak na lokal family friendly przystało, znajdziesz tam także plac zabaw dla najmłodszych.

Rodzinny grill na mieście – Koneser Grill

Kto nie lubi pysznych, soczystych, przypieczonych dań prosto z grilla? Jeśli tęsknisz za grillowanymi potrawami, ale nie masz możliwości przyrządzić ich samodzielnie, zabierz swoją rodzinę do restauracji Koneser Grill. Dzięki dużej selekcji mięs i warzyw każdy niezależnie od diety, a także nietolerancji pokarmowych, znajdzie tutaj coś dla siebie. Zabierz swoje pociechy na pyszny posiłek i ciesz się wspólnie spędzonym czasem w otoczeniu pięknych wnętrz i cudownych zapachów. Latem wybierz stolik w restauracyjnym ogródku, w którym dzieci poczują się jak na najlepszych placu zabaw.

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację