Gdzie iść na rodzinny obiad z dziećmi w Warszawie

Stolica pełna jest przeróżnych restauracji. W zależności od nastroju możesz zjeść pyszne dania kuchni chińskiej, włoskiej, jak i rodzimej polskiej. Sprawa komplikuje się jednak, gdy nie wybierasz lokalu tylko dla siebie, ale także dla swoich dzieci. To najsurowsi i najkapryśniejsi krytycy kulinarni, którym ciężko dogodzić w kwestii smaku oraz miejsca. Należy zapewnić im nie tylko pożywny i smaczny posiłek, ale również ciekawe atrakcje. Sprawdź, do jakich family friendly miejsc warto wybrać się na rodziny obiad z dziećmi w Warszawie.

Restauracje doskonałe dla rodzin

Nie każdy lokal jest odpowiedni dla dzieci. Wybierając miejsce na rodzinny obiad, warto najpierw sprawdzić, czy ma ono oddzielne dziecięce menu. To niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku restauracji z orientalną lub autorską kuchnią. Nieoczywiste połączenia smakowe i wyraziste, ostre potrawy mogą niekoniecznie podpasować dziecięcym podniebieniom. W Koneserze znajdziesz wiele family friendly miejsc, w których każde dziecko znajdzie dla siebie coś do zjedzenia, a także będzie się świetnie bawić na restauracyjnym placu zabaw.

Restauracja pełna smaku i zabawy – Orzo

Dla dorosłych wyjście na wspólny posiłek jest atrakcją samą w sobie. To okazja nie tylko do wyrwania się z domu czy odpoczęcia od gotowania, ale także do spotkania ze znajomymi i nadrobienia zaległości. Wystarczy przytulne wnętrze i pyszne jedzenie, aby każdy był zadowolony. Inaczej jest w przypadku dzieci. Nie tylko potrzebują one więcej rozrywek w postaci na przykład placu zabaw, ale także specjalnego dziecięcego menu. Restauracja Orzo zlokalizowana w centrum Koneser na warszawskiej Pradze wychodzi naprzeciw wymaganiom młodszych, jak i starszych. Pyszne, przyrządzane przy pomocy zdrowych składników posiłki, zielone, pełne roślin wnętrze oraz plac zabaw dla dzieci – wszystko to znajdziesz w jednym family friendly lokalu!

Poznajcie kuchnię wschodnią – Bombaj Masala

Wyjście na wspólny obiad nie musi nudne. Każdy rodzinny wypad do restauracji może być okazją do poznawania nowych kultur i ich smaków. Jeśli pragniecie rozpocząć swoją przygodę z indyjską kuchnią, to koniecznie odwiedźcie Bombaj Masala. Można spróbować tam tradycyjnych potraw prosto z Indii w nowoczesnym wydaniu, ale także miło spędzić czas! Jak na lokal family friendly przystało, znajdziesz tam także plac zabaw dla najmłodszych.

Rodzinny grill na mieście – Koneser Grill

Kto nie lubi pysznych, soczystych, przypieczonych dań prosto z grilla? Jeśli tęsknisz za grillowanymi potrawami, ale nie masz możliwości przyrządzić ich samodzielnie, zabierz swoją rodzinę do restauracji Koneser Grill. Dzięki dużej selekcji mięs i warzyw każdy niezależnie od diety, a także nietolerancji pokarmowych, znajdzie tutaj coś dla siebie. Zabierz swoje pociechy na pyszny posiłek i ciesz się wspólnie spędzonym czasem w otoczeniu pięknych wnętrz i cudownych zapachów. Latem wybierz stolik w restauracyjnym ogródku, w którym dzieci poczują się jak na najlepszych placu zabaw.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację