Z PLECAKAMI PRZEZ PÓŁNOCNE INDIE
Już w piątek, 9 czerwca, zapraszamy na prelekcję poświęconą Indiom, które odbędzie się w restauracji Bombaj Masala Praga w Centum Praskim Koneser.
Rozmowę poprowadzą Basia i Kamil – podróżnicy z ElCap.Van, a będzie im towarzyszył właściciel restauracji Bombaj Masala, który opowie Wam nieco o kuchni i smakach Indii.
Sprawdźcie, co Was czeka podczas spotkania. 👇

Cześć! Tu Basia i Kamil z ElCap.Van.
Zapraszamy serdecznie na naszą prelekcję na której opowiemy o naszej miesięcznej podróży po północnych Indiach.
Porozmawiamy o ceremonii palenia zwłok w świętym mieście Waranasi, codziennym rytuale Ganga Aarti i o tym jak spędziliśmy dzień z Sadhu Babą, czyli tamtejszym duchownym. Będziecie mieli okazję zobaczyć jak zakłada się Sari, czyli tradycyjny ubiór kobiet na subkontynencie indyjskim oraz obalimy pewne stereotypy dotyczące Indii.
Oczywiście nie zabraknie zdjęć, zabawnych historii i żarcików.
Zapraszamy wszystkich tych, którzy marzą lub planują podróż do Indii, tych których ciekawi tamtejsza kultura i zwyczaje ale również tych którzy już tam byli i chcą sobie przypomnieć kolory tego kraju.
Do zobaczenia!
NAMASTE

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację