Wystawa KATARZYNA ŁYSZKOWSKA. OKOŁORYSUNKOWE HERSTORIE
Katarzyna Łyszkowska w ToTuart! Już w piątek, 1 września o godz. 19:00 zapraszamy na wernisaż wystawy “KATARZYNA ŁYSZKOWSKA. OKOŁORYSUNKOWE HERSTORIE”.

Na ekspozycji zaprezentujemy kilkadziesiąt rysunków, obiektów i instalacji oraz pierwszy raz w Warszawie – Sterowiec WOLNOŚĆ.

Katarzyna Łyszkowska to interdyscyplinarna artystka wizualna, która mieszka i tworzy w Toruniu. Absolwentka dwóch kierunków: Rysunku oraz Projektowania graficznego na Wydziale Sztuk Pięknych. Doktor habilitowana w Katedrze Rysunku na kierunku Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uczestniczyła w ponad 150 wystawach (w tym ponad 20 indywidualnych) i działaniach artystycznych w kraju i za granicą, tj. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Norwegii, Włoszech, Słowenii, Macedonii, Grecji, Litwie, Ukrainie, Białorusi, Indiach, Korei Południowej i USA.

Prace artystki znajdują się w zbiorach państwowych w kraju, m.in. w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” i Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu, oraz za granicą – w OSTEN Museum of Drawing w Skopje, a także w wielu kolekcjach prywatnych w Polsce i poza jej granicami.

📅 2-17.09
⏰od poniedziałku do soboty 11:00-19:00
⏰w niedziele 12:00-18:00
📌 Galeria i Dom Aukcyjny ToTuart | Pasaż Konesera
🎫 wstęp wolny

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 września o godz. 19:00

Kurator wystawy: Dominik Zieliński
Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację