Winomalowanie | Malowanie przy winie Plener + DJ

Akademia Sztuki Przyjemności ma zaszczyt zaprosić na barwne dionizje z nielimitowanym winem, smacznymi przekąskami oraz pędzlem w dłoni!!!

🍷W I N O M A L O W A N I E 🎨
Misją przewodnią działalności Winomalowanie jest sprawianie przyjemności i umożliwienie Wam oderwania się od codzienności oraz zrelaksowanie! 🎨🖼️🍷
Nasza ASP – Akademia Sztuki Przyjemności została powołana do tego, by wydobywać Wasze talenty i ukryte pokłady kreatywności. U W I E L B I A M Y to robić!!!
Malowanie przy winie, czyli osobliwe i ekscytujące wydarzenie
D L A K A Ż D E G O !!!

👩‍🎨👨‍🎨Mile widziani są zarówno artyści amatorzy, amanci sztuki jak również poszukiwacze mile spędzanego czasu. W parach, w gronie przyjaciół lub samemu, zarówno babskie wieczorki i męskie wyjścia, przy okazji urodzin, imienin czy też innej ważnej daty, a także z okazji bez okazji! Będzie winabranie, pędzlemachanie, obrazupowstanie, winogronomusic&fun!

🎨 🖌Zapewniamy stanowisko pracy. Otrzymacie od nas na czas imprezy „zestaw artysty” – sztalugę, płótno 40×50, farby, pędzle, palety, fartuszek.
🍷🧀Będzie w i n a b r a n i e – nie mylić z winobraniem😉 Na wydarzeniu otrzymacie nielimitowane białe i czerwone wino butelkowane. Zdegustujecie też smaczne przekąski składające się z serów, owoców i różnych słonych paluszków, precli itp. przygotowane przez Restaurację Spółdzielnia.

🖼  Namalowany obraz, zostaje z Wami na pamiątkę! 🏆
🍷 Skosztuj niezwykłej formy artystycznego relaxu!🎨
🎶 …więc choć, namaluj swój świat… 🎶

W i n e n o t?

CENA
⏳ Pula PRZEDSPRZEDAŻ 199 zł/os. – obowiązuje do 7 dni przed planowana datą wydarzenia lub wyczerpania puli biletów promocyjnych
💸 Pula REGULARNA 249 zł/os. – obowiązuje 7 dni przed planowana datą wydarzenia

 

📅 04.07 | 18.07 | 15.08 | 29.08
⏰ 18:30-20:30
📍 w plenerze z DJ obok Restauracji Spółdzielnia.
W przypadku złej pogody – wydarzenie odbędzie się w sali Spółdzielnia.
💸 Bilety -> LINK

📌 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Wydarzenia, w przypadku nieuzyskania minimalnego grona malujących 20 osób.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację