WEDNESDAY CHILL naturalne świece w słoiku

Chcemy pokazać, jak codzienne zwyczaje razem z odpowiedzialnymi wyborami, mogą pozytywnie wpłynąć na jakość naszego życia, a tym samym na nasze otoczenie. Jeżeli są ci bliskie idee slow fashion, less waste, minimalizmu oraz slow life i chciałbyś zadbać bardziej nie tylko o siebie, ale i o planetę – te warsztaty są dla Ciebie.

Dedykowane miłośnikom minimalizmu i pięknych form, tym którzy chcą stworzyć coś własnoręcznie do swojego wnętrza lub na niebanalny prezent!

Warsztaty tworzenia form lastryko – tarrazo | 24.05
Warsztaty na których poznasz technikę tworzenia form w włoskiej technice terrazo. Dowiesz się czym jest gips polimerowy. Nauczysz się z nim pracować, nadawać mu kolor i wrócisz do domu z niepowtarzalną podstawką.

Warsztaty tworzenia naturalnych świec w słoiku | 31.05
Na warsztatach poznasz proces tworzenia świec z naturalnych wosków, opowiemy Ci czym charakteryzują się poszczególne woski, dobierzemy knot i wylejesz swoją świecę. Warsztaty dedykowane są wszystkim ceniącym sobie naturalne, minimalistyczne dodatki do domu, ekologia i którym bliska jest filozofia “zero waste”

Warsztaty tworzenia form z gipsu polimerowego – marmurek | 14.06
Warsztaty na których poznasz kolejną technikę tworzenia form z gipsu, tym razem stworzymy wspólnie marmurek. Dowiesz się czym jest gips polimerowy. Nauczysz się z nim pracować, nadawać mu kolor i wrócisz do domu z niepowtarzalną podstawką lub wazonikiem.

Tropikalny las w słoju z stabilizowanym ekosystemem | 21.06
Na stanowisku będzie czekał na Ciebie duży, 30 cm słój do wspólnej pracy. “Las w słoju” to forma warsztatów praktycznych, podczas których uczestnicy mają okazję poznać zasady stworzenia samowystarczalnego ekosystemu. Poznają zasady stabilizacji tej małej biosfery. Tworzenie tego miniaturowego lasu w zamkniętym środowisku, stanowi ciekawą i edukacyjną formę spędzania czasu wolnego. Poznasz różne gatunki roślin, które nadają się do uprawy w zamkniętym środowisku oraz nauczysz się, jak utrzymać stabilny ekosystem, w którym rośliny będą mogły rozwijać się bez konieczności podlewania i nawożenia. Po zakończeniu warsztatów zabierzesz swój las do domu. Warsztat odbędzie się na placu Konesera 2 przed pracownią Minimal Line w zależności od pogody. Jeżeli będzie padał deszcz warsztat odbędzie się w pracowni.

Warsztaty tworzenia naturalnych świec w słoiku oraz wolnostojąca | 28.06
Na warsztatach poznasz proces tworzenia świec z naturalnych wosków, opowiemy Ci czym charakteryzują się poszczególne woski, dobierzemy knoty i wylejesz swoją świece zarówno wolnostojącą jak i w naczyniu.
Warsztaty dedykowane są wszystkim ceniącym sobie naturalne, minimalistyczne dodatki do domu, ekologia i którym bliska jest filozofia “zero waste”

Warsztaty dla wszystkich potrzebujących relaksu w wyjątkowej, twórczej atmosferze! Zapraszamy!

Cena 239 zł za osobę.
📅 24.05 | 31.05 | 14.06 | 21.06 | 28.06
⏰ 18:00-20:00
🎫 Minimal Line – Wednesday Chill
🎯Nowa Pracownia Minimal Line – Przestrzeń Warsztatowa | Plac Konesera 2
Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację