Warsztaty Home Decor

Chcemy pokazać, jak codzienne zwyczaje razem z odpowiedzialnymi wyborami, mogą pozytywnie wpłynąć na jakość naszego życia, a tym samym na nasze otoczenie. Jeżeli są ci bliskie idee slow fashion, less waste, minimalizmu oraz slow life i chciałbyś zadbać bardziej nie tylko o siebie, ale i o planetę – te warsztaty są dla Ciebie.

Z okazji Dnia Dziecka – Rodzinne warsztaty – stwórzcie wspólnie tropikalny LAS W SŁOJU ze stabilizowanym ekosystemem | 04.06
Kupując jeden warsztat wykupujesz miejsce dla dwóch osób. Na stanowisku będzie czekał na Ciebie duży, 30 cm słój do wspólnej pracy. “Las w słoju” to forma warsztatów praktycznych, podczas których uczestnicy mają okazję poznać zasady stworzenia samowystarczalnego ekosystemu. Poznają zasady stabilizacji tej małej biosfery. Tworzenie tego miniaturowego lasu w zamkniętym środowisku, stanowi ciekawą i edukacyjną formę spędzania czasu wolnego. Poznasz różne gatunki roślin, które nadają się do uprawy w zamkniętym środowisku oraz nauczysz się, jak utrzymać stabilny ekosystem, w którym rośliny będą mogły rozwijać się bez konieczności podlewania i nawożenia. Po zakończeniu warsztatów zabierzesz swój las do domu.

Warsztat dedykowany rodzicom z dziećmi, to fantastyczny sposób na spędzenie wspólnego czasu, który daje możliwość rozwijania współpracy przy tworzeniu. Zapraszamy Was serdecznie 4 czerwca (niedziela) godz. 14:00. Liczba miejsc ograniczona. Warsztat odbędzie się na placu Konesera 2 przed pracownią Minimal Line.

Warsztaty tworzenia naturalnych świec wolnostojących oraz w słoiku | 18.06
Na warsztatach poznasz proces tworzenia świec z naturalnych wosków, opowiemy Ci czym charakteryzują się poszczególne woski, dobierzemy knoty i wylejesz swoją świece zarówno wolnostojącą jak i w naczyniu.

Warsztaty dedykowane są wszystkim ceniącym sobie naturalne, minimalistyczne dodatki do domu, ekologię i którym bliska jest filozofia “zero waste”

Warsztaty dla wszystkich potrzebujących relaksu w wyjątkowej, twórczej atmosferze! Zapraszamy! Niedziela 18 czerwca godzina 17:00. Zajęcia trwają 2 h. Pracować będziemy przy dużym wspólnym stole.

Stwórz MINIMAListyczną formę z gipsu i zalej w niej świecę | 25.06
Warsztaty na których poznasz kolejną technikę tworzenia form z gipsu, tym razem stworzymy wspólnie formę. Dowiesz się czym jest gips polimerowy. Nauczysz się z nim pracować, nadawać mu kolor i wrócisz do domu z niepowtarzalną świecą. Warsztat trwa 2,5 h. Widzimy się w niedzielę 25 czerwca.

📅 04.06
⏰ 14:00 – 17:000

📅 18.06
⏰ 17:00 – 19:00

📅 25.06
⏰ 17:00 – 19:30
🎫 Minimal Line – Home Decor 
🎯Nowa Pracownia Minimal Line – Przestrzeń Warsztatowa | Plac Konesera 2
Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację