Warsztaty dla dzieci Tropem Wielkich Artystów P
Warsztaty dla adeptów sztuki!
Warsztaty artystyczne dla dzieci, które rozwiną ich umiejętności, ale będą przede wszystkim świetną zabawą.

W inspirujący sposób opowiemy o temacie i zachęcimy dziecko do rozszerzania swoich artystycznych kompetencji! Będziemy malować i rysować różnymi technikami.

KLIMT | 30.09 | 01.10

Tym razem poprzez sztukę poznajemy Klimta. Jak i przedstawiciel wiedeńskiego modernizmu, tak i my na warsztatach porzucimy konwencję i spróbujemy stworzyć ‘dzieło absolutne’  wzorując się słynnym “Drzewem Życia”. Niech złoto zagości na Naszych dziełach, a proces twórczy pochłonie młodych artystów.

MICHAŁ ANIOŁ – DAWID | 08.10

Jeśli byłeś/-aś już u nas na warsztatach, albo po prostu chcesz się przekonać co skrywa jeszcze w swoim dorobku renesansowy geniusz, to koniecznie wpadnij na ten właśnie warsztat. Będziemy tworzyć współczesne wersje ikonicznej rzeźby – Dawida. Może Wasz heros będzie ubrany w zbroję niczym Superman? Połączenie pasteli olejnych oraz farb pomoże na wydobycie niesamowitej intensywności barw, co na pewno pomoże w pokonaniu Goliata. 🙂 Dla tych z was, którzy się odważą, rozpoczniemy naukę światłocienia.

Cena warsztatu 59 zł/dziecko.

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

📅 30.09 | 01.10 | 08.10
⏰ 12:30-13:30
🎫 Minimal Line – Tropem wielkich artystów 
🎯 Nowa Pracownia Minimal Line – Przestrzeń Warsztatowa | Plac Konesera 2
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.