Warsaw Storytellers | Żulczyk, Strachota, Markiewicz “Co ćpać po odwyku”

🎙 Jakub Żulczyk i Juliusz Strachota, prowadzący kultowy podcast “Co ćpać po odwyku”,
porozmawiają z Martą Markiewicz – autorką książki „Bez alko i dragów jestem nudna”. Marta opowie o tym, jak znaleźć w trzeźwości to, czego wiele osób szuka w używkach. Wspólnie z Jakubem i Juliuszem zastanowią się, jak odnaleźć się w życiu po kryzysie; czym zastąpić szkodliwe nawyki; jakie pasje pojawiają się w miejscu czynnego uzależnienia.
Nudno nie będzie!
Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki i zgarnąć autograf.
Spotkanie odbywa się w ramach Festiwalu Warsaw Storytellers.

👉 O UCZESTNIKACH:
Marta Markiewicz: jako organizatorka trzeźwych imprez SobeRave, asystentka zdrowienia, która prowadzi spotkania indywidualne i grupowe. Prywatnie obgryza
paznokcie, pije kawę rozpuszczalną i kocha muzykę lat 90. Kiedyś ćpała i chlała, obecnie jest czysta i opowiada o tym, dlaczego – mimo frajdy, jaką dają alko i dragi – lepiej czuje się, gdy ma przestrzeń na nudę.
Jakub Żulczyk: Pisarz, scenarzysta, podcaster. Autor bestsellerów „Informacja zwrotna”, „Ślepnąc od świateł” i „Dawno temu w Warszawie”. Współprowadzi podcast „Co ćpać po odwyku”. Współzałożyciel wydawnictwa NEWHOMERS.
Juliusz Strachota: Ostatnio wydał powieść przygodową „Buddaland”. Współprowadzi podcast „Co ćpać po odwyku”. Prezes wydawnictwa NEWHOMERS.

👉 O FESTIWALU:
Na jakim osiedlu zaczynają się najlepsze historie? Jak życie Warszawy przenika się z literaturą? Czy na temat reportażu można wpaść, spacerując?

Festiwal Warsaw Storytellers to seria letnich spotkań z tymi, którzy zmieniają miasto w opowieść. Od czerwca do sierpnia w Centrum Praskim Koneser zanurzymy się w twórczej energii Warszawy.

Na kolejnych spotkaniach dowiemy się, gdzie wybitni reporterzy szukają opowieści, na jednej ławce posadzimy trzy pokolenia stołecznych raperów, wrócimy na warszawskie ulice lat 90, posłuchamy podcastu na żywo i sprawdzimy datę ważności najlepszych memów.

Na scenie Konesera pojawią się między innymi: Jakub Żulczyk, Mariusz Szczygieł, Michał Marszał, Włodi Włodarczyk, Wojciech Friedmann, Filip Kalinowski, Marta Markiewicz, Katarzyna Chudyńska-Szuchnik, Piotr Kędzierski, Bogna Świątkowska, Łukasz Jurkowski JURAS, Agnieszka Kobus-Zawojska, Ola Pakieła, Bilon, Frosti, Steez, isokO1T.

📅 29.06
⏰ 18:00
📌 Plac Konesera (w sytuacji złej pogody – w przestrzeni Gama Concept)
🎫 wstęp wolny

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację