Jednodniowe opowieści | Michał Marszał, Włodi Włodarczyk, Olga Drenda

Jaki termin przydatności mają historie na Instagramie? Czy memy mogą być ponadczasowe? Olga Drenda rozmawia z Michałem Marszalem i Włodim Włodarczykiem – twórcami, którzy zawładnęli Instagramem i od wielu lat umilają Polakom c̶z̶a̶s̶ ̶ ̶p̶r̶a̶c̶y̶ ̶ czas przerwy w pracy.

👉 O FESTIWALU:
Na jakim osiedlu zaczynają się najlepsze historie? Jak życie Warszawy przenika się z literaturą? Czy na temat reportażu można wpaść, spacerując?

Festiwal Warsaw Storytellers to seria letnich spotkań z tymi, którzy zmieniają miasto w opowieść. Od czerwca do sierpnia w Centrum Praskim Koneser zanurzymy się w twórczej energii Warszawy.

Na kolejnych spotkaniach dowiemy się, gdzie wybitni reporterzy szukają opowieści, na jednej ławce posadzimy trzy pokolenia stołecznych raperów, wrócimy na warszawskie ulice lat 90, posłuchamy podcastu na żywo i sprawdzimy datę ważności najlepszych memów.

Na scenie Konesera pojawią się między innymi: Jakub Żulczyk, Mariusz Szczygieł, Michał Marszał, Włodi Włodarczyk, Wojciech Friedmann, Filip Kalinowski, Marta Markiewicz, Katarzyna Chudyńska-Szuchnik, Piotr Kędzierski, Bogna Świątkowska, Łukasz Jurkowski JURAS, Agnieszka Kobus-Zawojska, Ola Pakieła, Bilon, Frosti, Steez, isokO1T.

Na festiwal zaprasza Centrum Praskie Koneser, wydawnictwo NEWHOMERS i PoWarszawsku.
Partnerami Festiwalu są Gama Concept, Gama Cars, Volvo Car Warszawa.

📅 03.08
⏰ 18:00
📌 Plac Konesera (w sytuacji złej pogody – w przestrzeni Gama Concept)
🎫 wstęp wolny

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację