Turniej szachowy

Letnie Turnieje Szachowe w Koneserze !

Serdecznie zapraszamy miłośników gry w szachy na wspólne rozgrywki w sercu Warszawy! Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w szachach czy wieku, każdy jest mile widziany! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z szachami, nasi doświadczeni gracze chętnie pomogą Ci zrozumieć podstawy gry i nauczyć, jak zadać szach i mat.

Atrakcje
– Turnieje szachowe z profesjonalnym sędziowaniem i atrakcyjnymi nagrodami!
– Krótkie wykłady wprowadzające do najciekawszych otwarć szachowych: obrona sycylijska, gambit królewski czy partia hiszpańska.
– Giga szachy dostępne dla każdego

Organizatorzy
**Stacja Praga** – Stowarzyszenie wspierające liczne wydarzenia kulturalne na warszawskiej Pradze. Tworzą nowe serce warszawskiego Street Artu i aktywnie wspierają lokalną społeczność. Celem Stacji Praga jest stworzenie aktywnego ośrodka działań kulturalnych, miejsca tworzonego przez mieszkańców i dla mieszkańców. Stowarzyszenie znajduje się przy ul. Inżynierskiej 6.

**Fundacja Inicjatyw Niebanalnych** – Organizacja non-profit promująca nietypowe formy aktywności, takie jak szachy, szachoboks, kabaddi czy capoeira. Organizuje popularne spotkania z szachami nad Wisłą oraz na Polu Mokotowskim.

Do zobaczenia przy szachownicy!
Spędźmy razem czas przy królewskiej grze, zanurzając się w atmosferze rywalizacji i kreatywności.

Zapraszamy!

📅 17.07 | 31.07 | 07.08 | 14.08
⏰ 18:00
📌Plac Konesera
🎫 wstęp wolny

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację