Turbo Grywalizacja – odsłona 2! Warszawa – Kraków

Zapraszamy na drugą odsłonę Turbo Grywalizacji, kończącej sezon zbiórek #TURBOPOMOC.

Akcja połączona jest ze zbiórką na podopiecznych Fundacji Turbo Pomoc oraz zbiórką karmy dla zwierzaków z zaprzyjaźnionych schronisk.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie tylko będziecie mieli możliwość podziwiania wyjątkowych maszyn, ale także weźmiecie udział w ważnej inicjatywie charytatywnej – akcji Turbo Pomoc.

Choć ekspozycja z pewnością przyciągnie wzrok miłośników motoryzacji, głównym celem projektu jest zbiórka środków na rzecz potrzebujących.

Tym razem uczestnicy Turbo Grywalizacji będą startować z Warszawy. Już 1 września 2023 będziemy ich gościć w Centrum Praskim Koneser w godzinach 14:00 – 17:00.

To doskonała okazja, aby spotkać ludzi z podobnymi wartościami, którzy nie tylko dzielą pasję do samochodów, ale także chcą pomagać innym. Dzięki Twojej obecności i wsparciu, możemy razem dokonać realnej zmiany w życiu tych, którzy tego potrzebują.

📅 01.09 | 14:00-17:00
📌 Plac Konesera

 

Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację