Poezja mroczna – Międzynarodowy Wieczór Literacki z otwartym mikrofonem

Ciemność spotyka literaturę w niezwykły sposób! Sezon mroczny trwa przez całą jesień, a żeby zanurzyć się w tę mroczną atmosferę, zapraszamy Cię na wyjątkowy wieczór pełen tajemniczych słów i poezji mrocznej.

🔞 𝗪𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗱𝗹𝗮 𝗼𝘀ó𝗯 𝗽𝗲ł𝗻𝗼𝗹𝗲𝘁𝗻𝗶𝗰𝗵
Wydarzenie ma charakter otwarty, co oznacza, że każdy może podzielić się swoimi wierszami, opowiadaniami, albo wybranymi utworami innych autorów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym poetą czy doświadczonym autorem, a może Twoją pasją jest muzyka – śmiało możesz przyjść i podzielić się tym, co lubisz.
Chcielibyśmy się dowiedzieć trochę więcej o Tobie i Twoim utworze (napisanym lub wybranym), dlatego zachęcamy do wysłania zgłoszenia z potwierdzeniem uczestnictwa oraz nazwą utworu, który chcesz zaprezentować, i krótką opowieść o nim – https://forms.gle/FxoJSnyZNEi8Z9Fu8🗣️ 𝗝ę𝘇𝘆𝗸 𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘀𝘇𝗸𝗼𝗱ą! Nasze wydarzenie ma charakter międzynarodowy, a twórczość nie zna granic! Zachęcamy do czytania i prezentowania wybranych dzieł w swoim ojczystym języku lub innym.

🌒 Nie przegap tej okazji, aby odkryć poezję mroczną w różnych językach i stylach, a także podzielić się swoją twórczością z innymi pasjonatami literatury. To będzie wieczór pełen pasji, inspiracji i tajemnicy.

📌 𝗦𝗮𝘃𝗲 𝘁𝗵𝗲 𝗱𝗮𝘁𝗲 już teraz i przybywaj z przyjaciółmi! Rezerwacja stolików pod adresem: setki@pvm.pl
Zapraszamy do podzielenia się wydarzeniem z przyjaciółmi i polubienia naszej strony, aby być na bieżąco z informacjami o przyszłych wydarzeniach, bo już je planujemy 😉
🌘 𝗠𝗿𝗼𝗰𝘇𝗻𝗮 𝗣𝗼𝗲𝘇𝗷𝗮: Tajemnice w słowach (otwarty mic)
📅 𝗗𝗮𝘁𝗮 𝗶 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: 12.11.2023 (Niedziela) w Setkach Powodów
🕖 𝗚𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮: 18:00𝗪𝗘𝗝Ś𝗖𝗜𝗘 𝗙𝗥𝗘𝗘!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację