Open Stage + jam session x Kolabo Community

Open Stage to wieczór talentów. Jeżeli masz ochotę podzielić się jakiś swoim talentem, zdolnością, albo po prostu chcesz się przełamać scenicznie to Open Stage jest dla Ciebie!

Tworzymy bezpieczną przestrzeń do eksplorowania swojej kreatywnej strony – nieważne czy robisz to od zawsze czy po raz pierwszy!

Open Stage to wydarzenie, podczas którego możesz wystąpić lub po prostu przyjść jako widz. Co kluczowe Open Stage wyróżnia się swoim podejściem i formatem: każdy uczestnik jest zwycięzcą! Już sam udział /wejście na scenę to wielkie wydarzenie, nie wszyscy się na to zdobędą. I za to należą się wielkie brawa i wsparcie! Wiemy jak wewnętrzny krytyk potrafi nas blokować, dlatego publiczność na Open Stage dopinguje najlepiej na świecie!

Masz ochotę, ale boisz się wystąpić sam/a? Możesz poprosić o wsparcie publiczność i na 100% ją dostaniesz. Nie będziesz sam/a na scenie. Na przykład chcesz zrobić lip sync, ale w solowych występach na scenie się nie odnajdujesz, to ktoś może robić układy taneczne z tyłu, udawać gitarzystę, czy cokolwiek innego czego potrzebujesz.

Występy mogą być dowolne. Możesz podzielić się ciekawą anegdotą, piosenką, tańcem, żonglowaniem, kolekcją motyli czy czymkolwiek innym.
Każdy otrzyma 5-10 min na scenie.

W Open Stage chodzi przede wszystkim o wspólną zabawę i dzielenie się swoimi pasjami z innymi. Każdy uczestnik dostaje ogrom aplauzu i wsparcia. Z tego wydarzenia wyjdziesz uskrzydlony/a, z masą nowych ciekawych znajomości.
Po wystąpieniach odbędzie się muzyczne jam session, więc przychodźcie z instrumentami! Improwizacja muzyczna również może być formą Waszego występu na scenie!

Aby zgłosić swój udział, wypełnij formularz 🙂
https://forms.gle/t22pFJ2iG5RdDh6Q8

Podczas wydarzenia będziemy mieć także kilka dodatkowych miejsc, dla tych, którzy zdecydują się na spontaniczny występ.
Na koniec imprezy poderwie nas do tańca dj, bo czemu nie potańczyć chwilę w ciągu tygodnia!

CZAS TRWANIA: od 18:30 do 23:00

📅 14.06
⏰18:30-23:00
📌 Moxy Warsaw Praga

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację