“Między światami” Someart w Leonarda Art Gallery
SOMEART

Jego główną inspiracją jest m-teoria i wielowymiarowa natura wszechświata. Projektem, który przyniósł Artyście międzynarodową rozpoznawalność jest “Friendly Faces” znany również jako uliczne logo artysty „I AM SOMEART”. Są to liczne interwencje w przestrzeni miejskiej w postaci vlakatów i vlepek. Prace z tego cyklu przedstawiają twarze obcych i znajomych oraz przedstawicieli różnych religii i zawodów. Zamysłem projektu jest ukazanie różnorodności, ale też indywidualności każdego z nas.

Poza działalnością w przestrzeni miejskiej Someart jest wykładowcą uczelnianym i kuratorem licznych wystaw promujących nurt urban art. Prowadzi również Galerię Zacnie w Poznaniu.

Współpracował z takimi markami jak: Porsche, Bethesda, Progenex, Żubrówka Czarna, Renesans, Miniramp.

Prace Artysty prezentowane były na wystawach solowych i grupowych m.in w Londynie, Nowym Jorku, Warszawie, Poznaniu i Gdyni.
Jego zewnętrzne ingerencje można znaleźć w takich krajach jak Polska, Hiszpania, Wielka Brytania, Estonia, Grecja, Włochy, Tajlandia, Wietnam.

📅 2.12-14.12
⏰od wtorku do niedzieli | 12:00-18:00
📌 Leonarda Art Gallery | Wejście od ulicy Białostockiej
🎫 wstęp wolny
Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 grudnia o 19:00.
Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację